Výbušné dokumenty potvrzují, že americká CDC označovala zcela pravdivé články za „dezinformace“
RSS

Výbušné dokumenty potvrzují, že americká CDC označovala zcela pravdivé články za „dezinformace“


Pro nás je velmi důležité, že tyto články byly poté cenzurovány i sociálními sítěmi a takzvanými „ověřovateli faktů,“ jak se říká současným cenzorům střežícím jedinou povolenou (lež) pravdu. Cenzura nařízená americkou CDC se tak praktikovala i v Evropě.
Cenzura informací stran Covidu a genových injekcí probíhala ve velkém také u nás již za předchozí vlády a tato v ní nadále pokračuje.
V podstatě tak vládami a EU placení cenzoři po celé Evropě cenzurovali na základě lživých informací americké CDC pravdu, zatímco nechávali jako pravdu procházet zcela účelové lži, jejichž cílem bylo donutit co nejvíc lidí k aplikaci genových injekcí.
To jen podtrhuje podvratnost konání jedinců jako je Jourová i řadoví cenzoři, kterým se říká „ověřovatelé faktů.“ U nás si pak tito charakterově křiví jedinci říkají také „elfové.“
Goebbelsovu odkazu zůstal věrný i Rakušan, což potvrdil poměrně brzy po svém nástupu nejen vyřazením mnoha webů z provozu, ale také zaváděním dalších cenzurních úřadů po těch, které již zavedly předchozí vlády.
Nicméně předpokládám, že i po zjištění, že CDC dala příkaz k cenzuře pravdivých článků, což bylo praktikováno nejen v USA, se minimálně na území EU v oblasti cenzury nic nezmění a bude i nadále pokračovat v započatém trendu.
Na druhou stranu v USA to možná ke změnám povede, neboť tato cenzura byla jasným porušením ústavních práv a úředníci CDC by proto měli skončit před soudem.
A nyní alespoň ve zkratce k tomu, jak se přišlo na to, že CDC nechávala záměrně cenzurovat pravdu jako „dezinformace.“ Mimochodem, cenzura se týkala i článků, které jste si v překladu mohli přečíst i na těchto stránkách.
Nejvyšší americká agentura pro veřejné zdraví označila několik novinových článků za dezinformace, i když články byly zcela pravdivé, podle interních e-mailů a odborníků.
Americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) přidalo dezinformační nálepky k článkům z The Epoch Times v široce rozšířených interních zprávách, podle kopií, které získal The Epoch Times.
Jeden z článků  informoval o recenzovaném článku , který zjistil, že zánět srdce neboli myokarditida je častější po očkování proti COVID-19 než po infekci COVID-19.
Skandinávští vědci přezkoumali elektronické zdravotní záznamy a napočítali 109 případů myokarditidy po infekci COVID-19 ve srovnání s 530 po očkování. Jejich studie byla publikována v  časopise British Medical Journal .
V interním e-mailu CDC se uvádí, že studie byla převzata zastánci antivax jako důkaz, že vakcína s větší pravděpodobností způsobí myokarditidu než infekce COVID-19, a poskytla hypertextový odkaz na článek The Epoch Times.
V e-mailu ze 7. února 2023 byl článek označen za fámu/dezinformaci.
CDC neuvedlo žádné údaje ani jiné informace podporující jeho označení.
„Článek v Epoch Times by neměl být označen za dezinformaci,“  řekla Dr. Tracy Hoegová, lékařka a vědkyně z Kalifornské univerzity v San Francisku.
Dr. Hoegová uvedla, že severská studie je v souladu s dřívějším výzkumem, včetně studie publikované v JAMA Cardiology , která zjistila, že míra myokarditidy byla u některých populací výrazně vyšší po očkování ve srovnání s mírou po infekci.
Další e-mail CDC tvrdil, že článek o tom, jak americká vláda dostává licenční poplatky za vakcínu COVID-19 od společnosti Moderna, byl nepřesný nebo zavádějící.
Článek  v Epoch Times informoval o tom, jak představitelé společnosti Moderna v hovoru k výsledkům zveřejnili, že společnost uzavřela patentovou dohodu s americkým Národním institutem pro alergie a infekční nemoci (NIAID), poslala platbu ve výši 400 milionů dolarů a v budoucnu bude platit další licenční poplatky.
„Zastánci antivax zpochybňují novou patentovou dohodu společnosti Moderna s NIAID a uvádějí dodatečné platby a licenční poplatky jako ‚střet zájmů ,“ uvádí se v e-mailu CDC z 1. března 2023.
Článek v Epoch Times citoval Dr. Lawrence Tabaka, tehdejšího ředitele mateřské agentury NIAID, který připustil, že platby licenčních poplatků obecně představují „zdání střetu zájmů.“
(…)
CDC také označilo  video  Epoch Times, ve kterém lékař popisuje údaje o vakcínách proti COVID-19 negativně ovlivňující zdraví střev, za dezinformaci, ukazují e-maily, i když video bylo založeno na  publikovaném   výzkumu .
E-maily byly rozeslány více než 150 lidem v CDC a HHS.
Další e-maily ukázaly, že  Colin Bernatzky , analytik veřejného zdraví CDC, odsuzuje i jiné  články The Epoch Times o výzkumu, včetně recenzovaného článku, který analyzoval pitvy lidí, kteří zemřeli po očkování proti COVID-19, a dospěl k závěru, že mnoho úmrtí bylo pravděpodobně způsobeno vakcínami.
I tyto články, podpořené recenzovanými studiemi, byly označeny za dezinformace. Podobně bylo označeno i mnoho dalších článků, ve kterých byly zveřejněny studie, které poukazují na škodlivost genových injekcí.
E-maily byly získány na základě zákona o svobodném přístupu k informacím. Velká část je redigována.
Bylo zjištěno, že vládní agentury, včetně CDC, se spolčily se společnostmi provozujícími sociální média za účelem cenzury široké škály projevů, včetně příspěvků, které poskytovaly zcela pravdivé informace  o vakcínách proti COVID-19.
V rámci tohoto úsilí CDC  předalo Facebooku dezinformace , ukázaly dokumenty.  Agentura také pravdivé články prezentovala jako dezinformace o vakcínách po celém světě v prezentacích  a  na sociálních sítích .
Vláda svým úsilím pravděpodobně porušila ústavní práva,  rozhodly soudy .
Nejvyšší soud  se  má brzy zabývat právním případem, který spiknutí odhalil.


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek Výbušné dokumenty potvrzují, že americká CDC označovala zcela pravdivé články za „dezinformace“ se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden