Vzpoura proti Washingtonu: 10 států vyslalo do Texasu Národní gardu pro ochranu hranic (video)
RSS

Vzpoura proti Washingtonu: 10 států vyslalo do Texasu Národní gardu pro ochranu hranic (video)SLOVANKA

Po nedávném rozhodnutí Nejvyššího soudu, podle něhož měly být odstraněny dráty z texaských hranic, udělal tamní guvernér Greg Abbot pravý opak : Nechal na hranice postavit další ploty s ostnatým drátem.
V tom byl okamžitě podpořen polovinou dalších států – samozřejmě řízených republikány – a deset z nich nyní poslalo Národní gardu do Texasu, kde má pomáhat střežit hranice.
Opět se zde ukazuje, že některé státy USA se Washingtonu nebojí vzepřít, zatímco státy EU nejdou nijak výrazně proti rozhodnutí Bruselu. Když se tu už mnoho politiků ohání USA, proč si z této země nevezmou příklad v tomto ohledu?
Vždyť i za covidu se několik států USA vzepřelo a postupně šly proti Bidenovým nařízením (lockdowny, roušky, povinné očkování apod.). Mezitím jednotlivé státy EU se bojí ve vztahu k Bruselu nějak významně vzepřít a ignorovat některá rozhodnutí učiněná bruselskými škůdci.
Aktuálně je vidět patolízalská podřízenost evropských zemí při prosazování politiky Green Dealu. Vyjma Polska, které jako jediné získalo jisté výjimky, se všechny ostatní země Green Dealu plně podřídily.
Ovšem také Biden tuto politiku prosazuje a prakticky kopíruje Green Deal EU. Kdo tedy tvrdí, že pouze EU zavádí tuto šílenou sebevražednou politiku, ten se mýlí. Tuto politiku prosazuje celý Západ, ale například i jihoamerické země.
V USA je patrný velmi propastný rozdíl mezi jednotlivými státy – zatímco zejména některé demokratické státy zavádí velmi tvrdé zákony na prosazení zelené politiky, jiné ji zcela ignorují a jdou proti tomu, co prosazuje Washington.
To si ovšem v rámci zemí EU nedovolí nikdo, prakticky všechny členské země se zavázaly k prosazování této politiky, která je založená na lži o škodlivém CO2 produkovaném lidmi.
A nejinak je tomu v případě střežení hranic. Podle EU musí být každý džihádista náležitě přivítán – a vstupní země EU se tomuto příkazu vesměs podřizují.
Stejný příkaz ze strany Washingtonu však v republikánských státech USA nezískal žádnou podporu.
Nyní se hovoří dokonce i o tom, že může reálně dojít ke vzpouře proti silám, které by případně nasadil sám Biden ve snaze zabránit střežení hranic.
Jak tedy aktuálně vypadá v USA vzpoura proti rozhodnutí Washingtonu, který nařídil odstranění plotů z hranic?
Texaský guvernér  Greg Abbott řekl v pátek odpoledne Tuckeru Carlsonovi, že je plně připraven na konflikt s federálními úřady , a že státy již vyslaly své národní gardy a další bezpečnostní složky k obraně hranice.
Tucker začal rozhovor tím, že se Abbotta zeptal, co by dělal, kdyby režim federalizoval Texaskou národní gardu. Odpověděl, že se pokusí vzepřít režimu a pokračovat ve stavbě bariér, včetně žiletkového drátu, a rozšíří odepření nelegálního vstupu do státu Texas.
Pokračoval tím, že Tuckerovi řekl, že 10 z 25 států vedených Republikány, které se zavázaly bránit Texas, vyslalo své národní gardy na texaskou hranici a další budou brzy následovat. Neupřesnil, které státy své síly nasadily.

Abbott: „Zatím jich bylo asi deset, které vyslaly Národní gardu nebo jiné bezpečnostní složky. Nyní se spojili s námi a toto je boj o budoucnost Ameriky.
Věřím, že se do tohoto úsilí zapojí všichni.“


 
Ke konci rozhovoru se Tucker zeptal Abbotta, zda je připraven na konflikt s federálními silami (Bidenovým režimem).

Abbott: „Jediné, co můžeme udělat, je být co nejlépe připraveni, nasadit co nejvíce lidí, udělat co nejvíce pro to, abychom postavili více hraničních bariér a zabránili nelegálnímu vstupu.
Tvrdě pracujeme bez ohledu na to, co dělá Bidenova administrativa.“

Nyní existuje 25 států, které jsou solidární s Texasem při ochraně jeho mezinárodní hranice před invazí a otevřeně ignorují Bidenovy příkazy.
Státy, které nyní podporují Texas, jsou Alabama, Aljaška, Arkansas, Florida, Georgia, Indiana, Iowa, Idaho, Louisiana, Mississippi, Missouri, Montana, Nebraska, New Hampshire, Nevada, Severní Dakota, Ohio, Oklahoma, Jižní Karolína, Jižní Dakota, Tennessee, Utah, Virginie, Západní Virginie a Wyoming.

Pokud by vypukl konflikt nebo potenciální plnohodnotná válka s režimem na hranicích, Texas bude potřebovat všechny ruce….

 
Slovanka


The post Vzpoura proti Washingtonu: 10 států vyslalo do Texasu Národní gardu pro ochranu hranic (video) first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden