Válečná štváčka Nikki Haley zažila na předvolební akci nepříjemné odhalení (video)
RSS

Válečná štváčka Nikki Haley zažila na předvolební akci nepříjemné odhalení (video)


Donald Trump má v tento moment již jedinou soupeřku: Nikki Haley. Jde ovšem o kandidátku US Deep state, kterou v primárkách podpořili zejména voliči demokratů (kteří ve skutečnosti volí Bidena).
Všichni ví, že tato politička je úzce spřízněna nejen s US Deep state, ale také s vojensko-průmyslovým komplexem, takže je velkou podporovatelkou věčných válek.
Po dronovém útoku na americké vojáky patřila k těm válečným štváčům, kteří vyzvali k válce proti jaderně vyzbrojenému Íránu.
Haleyové to včera v rámci kampaně do primárek předhodil jeden z republikánských voličů.
Muž se včera  večer  pustil do Nikki Haleyové během předvolebního shromáždění v Jižní Karolíně kvůli jejím bezohledným zahraničněpolitickým postojům a roztrhal jí před obličejem předvolební ceduli.
WPDE  oznámila , že Haleyová byla v Conway a kritizovala patetickou zahraniční politiku Joea Bidena za to, že přispěla k milicím podporovaným Íránem, které o víkendu v Jordánsku  zavraždily  tři americké vojáky a zranily několik desítek dalších.
Haleyová říká, že v odvetě preferuje útok na íránské zdroje, čímž se zvýší pravděpodobnost třetí světové války.
Když se Haleyová chystala dokončit svou zahraničněpolitickou tirádu, protestující odpůrce válek (a podporovatel MAGA a ukončení vojenského působení USA v zahraničí) na ni vyjel za to, že je v posteli s vojensko-průmyslovým komplexem a podporuje věčné války.
Tento postoj jedné strany významně přispěl k destabilizaci na Blízkém východě, počínaje válkou v Iráku.

Muž: Žádné nové války! Skončili jsme s vojensko-průmyslovým komplexem!
Haley: Nikdo z nás nechce nové války.
Víme, odkud pocházejí tvé peníze, Nikki! Víme to! Máme plné zuby válek a chceme Ameriku na prvním místě!
Muž pak roztrhl jeden z Haleyiných nápisů a byl eskortován z místnosti.
Cassandra MacDonald z Timcast News  oznámila, že   událost později přerušil i druhý demonstrant.
Haleyová kňučela, že prezident Trump podstrčil demonstranty, protože se cítil ohrožen. Ignorovala přitom fakt, že Trump nad ní v současnosti vede v Jižní Karolíně o 27 bodů…


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 2 Průměrně: 5 ]Článek Válečná štváčka Nikki Haley zažila na předvolební akci nepříjemné odhalení (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden