Sociální sítě a média šířily během covidu dezinformace vyrobené vládními poradci
RSS

Sociální sítě a média šířily během covidu dezinformace vyrobené vládními poradci
NESPOKOJENY
Cenzura  informací ohledně covidu a „vakcín“ probíhala ve velkém už za  předchozí vlády , fialová fraška na tom nic nezměnila.  Vládami a EU placení cenzoři po celé Evropě blokují a omezují na základě lživých informací pravdu , zatímco nechávají procházet zcela  účelové lži , jejichž cílem bylo a je  donutit  co nejvíc lidí k aplikaci genových injekcí.
Cenzoři si vtipně říkají „ověřovatelé faktů“, a na jejich „ověření“ se potom dále odkazuje například Facebook nebo YouTube, než vám smažou obsah nebo zabanují účet. Perpetuum mobile s oficiálně posvěcenou lží na samém začátku.
Oficiálně potvrzeno : Vládní agentury jako  CDC  se spolčily se společnostmi provozujícími sociální média za účelem cenzury široké škály projevů, včetně příspěvků, které poskytovaly zcela pravdivé informace o vakcínách proti covidu.
Americká CDC označovala zcela pravdivé články za dezinformace.
I po zjištění, že CDC dala příkaz k cenzuře pravdivých článků, což bylo praktikováno nejen v USA, se minimálně na území EU v oblasti  cenzury  nic nezmění a bude i nadále pokračovat v započatém trendu. Na druhou stranu v USA to možná ke změnám povede, neboť tato cenzura byla jasným porušením ústavních práv a úředníci CDC by proto měli skončit před soudem.
Nejvyšší americká agentura pro veřejné zdraví  nechávala záměrně  cenzurovat pravdu a označovala ji za dezinformace.
CDC přidalo označení „definformace“ k článkům z The Epoch Times ve svých interních zprávách. E-maily byly rozeslány více než 150 lidem v CDC a HHS.
Jeden z článků  informoval o recenzovaném článku , který zjistil, že  zánět srdce neboli myokarditida je častější po očkování proti COVID-19 než po infekci COVID-19 .
Skandinávští vědci přezkoumali elektronické zdravotní záznamy a napočítali 109 případů myokarditidy po infekci COVID-19 ve srovnání s 530 po očkování. Jejich studie byla publikována v  časopise British Medical Journal .
V interním e-mailu CDC se uvádí, že studie byla převzata zastánci antivax jako důkaz, že vakcína s větší pravděpodobností způsobí myokarditidu než infekce COVID-19, a poskytla hypertextový odkaz na článek The Epoch Times.
V e-mailu ze 7. února 2023 byl článek označen za fámu/dezinformaci. CDC neuvedlo žádné údaje ani jiné informace podporující takové označení.
Severská studie je přitom v souladu s dřívějším výzkumem, včetně studie publikované v  JAMA Cardiology , která zjistila, že  míra myokarditidy byla u některých populací výrazně vyšší po očkování ve srovnání s mírou po infekci .
Další e-mail CDC tvrdil, že článek o tom, jak americká vláda dostává licenční poplatky za vakcínu COVID-19 od společnosti Moderna, byl nepřesný nebo zavádějící.
Článek  v Epoch Times informoval o tom, jak představitelé společnosti Moderna v hovoru k výsledkům zveřejnili, že společnost uzavřela patentovou dohodu s americkým Národním institutem pro alergie a infekční nemoci (NIAID),  poslala platbu ve výši 400 milionů dolarů  a v budoucnu bude platit další licenční poplatky.
„Zastánci antivax zpochybňují novou patentovou dohodu společnosti Moderna s NIAID a uvádějí dodatečné platby a licenční poplatky jako střet zájmů,“ uvádí se v e-mailu CDC z 1. března 2023.
Článek v Epoch Times citoval tehdejšího ředitele mateřské agentury NIAID, který připustil, že platby licenčních poplatků obecně představují „zdání střetu zájmů.“
CDC také označilo  video  Epoch Times, ve kterém lékař popisuje údaje o vakcínách proti COVID-19 negativně ovlivňující zdraví střev, za dezinformaci, ukazují e-maily, i když video bylo založeno na publikovaném výzkumu ( 1 ) ( 2 ).
Další e-maily  ukázaly , že analytik veřejného zdraví CDC odsuzuje i jiné  články The Epoch Times o výzkumu, včetně recenzovaného článku, který analyzoval pitvy lidí, kteří zemřeli po očkování proti COVID-19, a dospěl k závěru, že  mnoho úmrtí bylo pravděpodobně způsobeno vakcínami .
I tyto články, podpořené recenzovanými studiemi, byly označeny za dezinformace. Podobně bylo označeno i mnoho dalších článků, ve kterých byly zveřejněny studie, které poukazují na škodlivost genových injekcí.
E-maily byly získány na základě zákona o svobodném přístupu k informacím. Velká část je redigována.
Bylo zjištěno, že vládní agentury, včetně CDC, se spolčily se společnostmi provozujícími sociální média za účelem cenzury široké škály projevů, včetně příspěvků, které poskytovaly zcela pravdivé  informace  o vakcínách proti COVID-19.
V rámci tohoto úsilí CDC předalo Facebooku  dezinformace . Vládní agentura také pravdivé články prezentovala jako dezinformace o vakcínách po celém světě  v prezentacích  a  na sociálních sítích .
Americká vláda tímto svým jednáním  porušila  ústavní práva na svobodu projevu. Nejvyšší soud se má brzy zabývat  právním případem , který spiknutí odhalil.
BBC šířila během covidu dezinformace vyrobené vládními poradci.
Prof. Mark Woolhouse, bývalý člen poradního výboru pro skotskou vládu, vypověděl, že podskupina britského poradního výboru SAGE pro chování veřejnosti usoudila, že „ velký počet lidí se necítí osobně ohrožen, zdá se, že je uklidňuje relativně malý počet mrtvých v jejich demografické skupině… pocit ohrožení musí být zvýšen mezi těmi, co se cítí bezstarostně, za použití tvrdých emocionálních sdělení „.
To se odehrálo na zasedání podskupiny dne 22.3.2020.
Woolhouse vypovídá, že v té době už bylo známo, že riziko úmrtí člověka staršího 75 let bylo 10 000 krát vyšší než u mladistvých.
BBC zatím šířila vzkazy jako „všichni jsme v tom stejně“ nebo „virus si nevybírá“.
Woolhouse se domnívá, že  BBC bylo umožněno šířit tuto dezinformaci, aby měla vláda připravenou půdu na zavedení lockdownů včetně zavření škol .
Deník The Telegraph mluvil s bývalým novinářem z BBC, který potvrdil, že tam existovala  atmosféra strachu , kdy byli zkušení reportéři otevřeně zesměšňováni, když vyjádřili pochyby o rozumnosti lockdownů. Někteří pak spolu raději tajně komunikovali přes Whatsup skupiny.
Další šířenou dezinformací byl stav obsazenosti nemocnic . Plné byly jen nemocnice v Londýně, ale BBC vytvářela dojem, že to platí pro celou zemi.
Já si docela vzpomínám na slovník našich novinářů, pokud narazili na disentní názor: Smrtnost je nižší než nám tvrdí média, jste popírač covidu. Smrtnost je velmi nízká mezi mladými a zdravými, to jste byl zlehčovač covidu. Pro většinu kohort je smrtnost nižší než u chřipky, jasně, chřipečkář!
Dezinformace  jsou obrovský problém. Ale na rozdíl od nejrůznějších blábolů na sítích s minimálním dopadem, dezinformace tvořené vládou a šířené médii mají kapacitu zabíjet a poškodit společnost jako celek. Šíření strachu je obzvlášť neodpustitelné, protože strach a úzkost jsou prokázané faktory zvyšující smrtnost na mnoho nemocí, včetně covidu. [ zdroj ]
Zdroje a další informace:

CDC Labeled Accurate Articles As Misinformation, Documents Show
BBC ‘misrepresented’ Covid risk to boost lockdown support, inquiry told
Výbušné dokumenty potvrzují, že americká CDC označovala zcela pravdivé články za „dezinformace
CDC Gave Facebook Misinformation About COVID-19 Vaccines, Emails Show
New Documents Expose White House’s Alleged Social Media ‘Censorship Scheme’ Targeting Tucker Carlson, Others
EXCLUSIVE: CDC Officials Told They Spread Misinformation but Still Didn’t Issue Correction: Emails
False, Misleading Information About COVID-19 Vaccines and Myocarditis Spreads Widely
Biden Officials Likely Violated First Amendment on Social Media: 5th Circuit Court
EXCLUSIVE: Some Scientists, Journals Pose ‘Potential Threats to Vaccine Confidence’: CDC


The post Sociální sítě a média šířily během covidu dezinformace vyrobené vládními poradci first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden