67letý rabín odhaluje ďábelský plán, co nás čeká do roku 2031
RSS

67letý rabín odhaluje ďábelský plán, co nás čeká do roku 2031


IZRAEL – Mnoho lidí mi v posledních týdnech poslalo stejný videoklip, ve kterém rabín Amnon Yitzhak hovoří o Novém světovém řádu a „Agendě 21“. (Foto: Youtube)

Během čtyřapůlminutového klipu 67letý rabín odhaluje ďábelský plán na základě dokumentu, který má k dispozici. Varuje svět před tím, co nás čeká do roku 2031.
Europoslankyně varuje, co nastane, když se nebudeme bránit globalistům

„Nebudete věřit tomu, co uslyšíte,“ prozrazuje rabín Jicchak dramatickým hlasem a teatrálně se dívá do kamery. „Připravte se. Zhluboka se nadechněte. Nezoufejte, protože nakonec je na nebesích Bůh a ten drží otěže ve svých rukou.“
Green Deal je recept na masovou sebevraždu, říká spoluzakladatel Greenpeace

Když jsem se na tento krátký klip díval poprvé, také mě přepadl strach. Můžeme se rozloučit se světem, jak ho známe. Právě teď Amnonovo varování koluje po celém světě na sociálních sítích s lokálními titulky.Prezentace rabiho Jicchaka sleduji už léta. Tímto typem kázání se proslavil v Izraeli i v zahraničí, protože se snaží přitáhnout Židy zpět k jejich víře. Zejména v devadesátých letech minulého století plnil celé stadiony. V hebrejštině se toto hnutí návratu nebo pokání k Bohu nazývá tešuva.
Vysoce postavený bankéř popisuje, jak funguje tento svět

Když se rabín Jicchak přece jen objevil, obvykle vyvolal kontroverzi:
V létě 2010 rabi Jicchak předpovídal na příští měsíce krvavou válku v Zemi. Pak se však nic nestalo.
V roce 2014 prorokoval brzký příchod války Gog a Magog a varoval, že tento globální konflikt přežije jen několik málo Židů.
V říjnu 2018 prorokoval, že na konci časů, tedy v této generaci, bude 95 procent všech rabínů „míšenců“ (ערב רב), přičemž použil biblický termín z Exodu, aby většinu dnešních rabínů označil za nežidovské podvodníky.
Na konci roku 2019 již vytvářel videa o nebezpečí pandemie koronaviru. Za virus učinil zodpovědným Billa Gatese, kterého rabín obvinil, že technologický magnát v souladu s takzvanou Agendou 21 využívá k decimování světové populace.
Ve svém novém videu rabín Yitzhak trvá na tom, že „Bill chce na očkování proti koronaviru vydělat miliardy“. Z tohoto důvodu rabín odmítá jakékoliv očkování a je přesvědčen, že všechny jsou součástí spiknutí, v němž Nový světový řád a svobodní zednáři použijí tyto injekce k implantování mikročipů do populace. Na toto téma často hovořil, i když některá videa byla mezitím z YouTube smazána.

Zdroj: israeltoday.co.il
Toto chce Rothschildová udělat pomocí umělé inteligence

Článek 67letý rabín odhaluje ďábelský plán, co nás čeká do roku 2031 se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden