Itálií otřásá brutální hromadné znásilnění teprve 13leté dívky skupinou Egypťanů
RSS

Itálií otřásá brutální hromadné znásilnění teprve 13leté dívky skupinou Egypťanů


I když je již v Itálii znásilňování na každodenním pořádku, tento případ místní zaujal hned z několika důvodů. Znásilněná dívka byla nezletilá, byl zbit i její přítel, znásilnění bylo poměrně brutální a figurovala v něm skupina údajně nezletilých Egypťanů.
V prvé řadě je ona údajná nezletilost Egypťanů velmi sporná, protože tito „sirotci bez doprovodu“ (jichž k nám chtěla svého času přivézt Šojdrová hned 50) jsou většinou dávno zletilí a za nezletilce se pouze vydávají. Italské úřady jsou velmi laxní, v podstatě jim lze namluvit cokoli a vše vezmou za fakt.
Například před několika lety uvěřili 55letému Afričanovi, že je nezletilý. Až ve Francii odhalili jeho skutečný věk a totožnost. Setrvání mladých Egypťanů bez dokladů umožňuje také vláda Meloniové, která je tak hlavním viníkem nejen tohoto znásilnění, ale i mnoha dalších.
Ano, takto vypadá před volbami slibovaná politika „uzavřených přístavů.“ Premiérka se k případu také vyjádřila, aniž by si – coby hlavní viník – sypala popel na hlavu:
„Třináctiletá oběť násilí gangů mě zaráží, a skutečnost, že se to odehrává v den, kdy se slaví mučednice křesťanské víry (Pozn.: jedná se o svatou Agátu, kterou prokonzul Quinziano umučil tím, že jí dokonce kleštěmi utrhl prsa, protože si ho odmítla vzít.), nám dává vidět oběť sexuálního násilí. Jsem nablízku rodině a zaručuji, že stát bude přítomen a spravedlnosti bude učiněno zadost. Tato zpráva na mě udělala velký dojem,“ prohlásila při návštěvě Sicílie.
Ano, ani slovo, kterým by vyjádřila politování, že ona sama nese na tomto i dalších znásilněních značný díl viny. Za dobu její vlády vpustila do země více než 200 000 muslimských vetřelců a deportace se v zemi provádí jen minimálně – a zásadně ne u těch, kteří tvrdí, že jsou nezletilí.
A co se tedy konkrétně stalo?
Další hororový příběh, další mladá oběť sexuálního násilí. Catania je v šoku z toho, co se stalo třináctileté dívce, kterou znásilnila smečka sedmi Egypťanů v městských zahradách vily Bellini, jedné ze dvou nejstarších zahrad v sicilském městě.
Podle toho, co bylo zjištěno, okresní státní zastupitelství a státní zastupitelství pro mladistvé již nařídilo a nechalo karabiniérům provést zatčení sedmi podezřelých, z nichž tři jsou údajně nezletilí.
Sedmý hledaný muž, který zpočátku unikal zatčení, byl vypátrán ve 13:30 na náměstí Piazza Dante, když si vyzvedával své osobní věci a poté prchal ve snaze zmizet v komunitě, kde pobýval.
Násilí proti třináctileté dívce se datuje k večeru 30. ledna: podle první rekonstrukce faktů, kterou poskytli karabiniéři provinčního velitelství v Katánii, se k mladé dívce a jejímu sedmnáctiletému příteli měla přiblížit smečka poblíž toalet v městské zahradě vily Bellini, v té době téměř opuštěné.
Později cizinci údajně oběma vyhrožovali: zatímco chlapec byl zbit, znehybněn a držen stranou, třináctiletá dívka byla znásilněna dvěma podezřelými před zraky dalších pěti. Zpanikařená a v bolestech našla dívka po druhém znásilnění sílu vykroutit se ze sevření svého trýznitele a utéct se svým přítelem.Podle  deníku La Repubblica  oběti křičely, ale nikdo jim nepřišel na pomoc. Po násilnostech byli oba zachráněni několika kolemjdoucími na nedaleké Via Etnea.
Díky výpovědím oběti znásilnění a zbitého chlapce a vyšetřování policistů – počínaje záběry z bezpečnostních kamer umístěných ve vile Bellini – policie dospěla k identifikaci sedmi odpovědných osob.
Karabiniéři z vyšetřovací jednotky a kolegové ze Sekce vědeckých výzkumů také shromáždili několik biologických stop.
Na jejich základě bylo zatčeno 7 mladých lidí, z nichž tři byli převezeni do věznice Catania Piazza Lanza, jeden do domácího vězení a další tři do prvního přijímacího střediska v Katánii.
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Itálií otřásá brutální hromadné znásilnění teprve 13leté dívky skupinou Egypťanů se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden