Thajsko vydává varování: Covid „vakcíny“ způsobují vážné zdravotní problémy, včetně rakoviny
RSS

Thajsko vydává varování: Covid „vakcíny“ způsobují vážné zdravotní problémy, včetně rakoviny


I přes přibývající varování před genovými injekcemi se stále ve většině zemí tyto přípravky nabízí – a často dokonce i propagují. Sice došlo k razantnímu poklesu zájmu o jejich aplikaci, ale stále se nejdou jedinci, kteří oddaně nastaví rameno. Tuší však, čeho se mohou případně v budoucnu dočkat?
Nicméně aktuálně se již najdou země, kde dokonce i korporátní média a oficiální místa přináší varování před těmito nebezpečnými přípravky. Zatímco někde je již stáhli z distribuce, jinde je stále nabízí, ale již jen „na vlastní nebezpečí.“
Mainstreamová média v Thajsku nyní nabádají veřejnost, aby si dvakrát rozmyslela, než si aplikuje vakcíny proti COVID-19, a varují, že injekce mRNA mají za následek rakovinu, mozkové nádory a smrt mnoha příjemců.
Bangkok   Post   nedávno   zveřejnil článek odhalující, jak injekce mRNA způsobují nejrůznější vážné zdravotní problémy, včetně autoimunitních problémů, mozkových poruch a turbo-rakovin.
Příjem více injekcí COVID, tj. dvojité dávky mRNA (modRNA) od společnosti Pfizer-BioNTech následované „posilovačem,“ může způsobit projevy nejrůznějších zdravotních problémů, které mohou vést k předčasné smrti.
Předmětný článek se soustředil na příslušnou studii.
Studie, kolem které se soustředí článek Bangkok Post, poukazuje na to, že až příliš mnoho lékařů obviňuje zdravotní potíže po injekci SARS-CoV-2, což je často nesprávná diagnóza.
„Přetrvávající fyzické příznaky po infekci COVID-19 by neměly být automaticky připisovány SARS-CoV-2; může být zapotřebí kompletní lékařské vyšetření, aby se zabránilo chybnému připisování symptomů viru,“ píše se v dokumentu.
Další častou chybou v postvakcinačních diagnózách špatného zdravotního stavu je standardní tvrzení mezi zdravotníky, že se musí jednat o „long“ COVID, i když takzvaný long COVID nebyl nikdy spojován s typy extrémních příznaků, které se projevovaly výhradně u plně očkovaných.
Je to možná jedno z prvních korporátních médií na světě, které zveřejňuje škody způsobené injekcemi COVID a jejich zakrývání, aniž by hanobilo ty, kdo spouštějí poplach, jako konspirační teoretiky.  
Zvláštní poděkování patří také Prof. Dr. Thiravatu Hemachudhovi, řediteli Thajského Červeného kříže Centra pro sledování infekčních nemocí na  Chulalongkorn University  v Thajsku, stejně jako Panthepu Puapongphanovi, děkanovi College of Oriental Medicine na  Rangsit University , rovněž v Thajsku.   
Tito dva pánové stojí za dotyčným výzkumem, který odhaluje tajné snahy mocností   skrýt   údaje o počtu lidí poškozených a zabitých takzvanými „vakcínami“ COVID.
Jak oba upozorňují, tak oficiální počet lidí postižených očkováním je nerealisticky nízký.
V důsledku toho si mnoho lidí neuvědomuje, že je „vakcíny“ COVID nepříznivě ovlivnily a nebyli schopni najít vhodnou léčbu.
Lékařská fakulta Univerzity Chulalongkorn také zjistila při hodnocení 100 případů COVIDu, které se vyskytly u lidí, kteří byli plně očkováni, že se u nich vyvinula slabá imunita T-buněk, což naznačuje, že injekce ničí  lidské  zdraví, nikoli jej zlepšují.
Četné studie z jiných zemí podobně zjistily, že injekce COVID zabíjí lidi tím, že ničí jejich srdce, krev a dýchací systém.
Prof. Thiravat a Panthep také uvedli, že úmrtnost v Thajsku vzrostla ve srovnání s úrovněmi před a během pandemie COVID-19 .
Naléhají na vyšetřování, aby se zjistilo, zda nárůst úmrtí souvisí s injekcemi COVID.


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek Thajsko vydává varování: Covid „vakcíny“ způsobují vážné zdravotní problémy, včetně rakoviny se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden