Dystopický svět: V minulých dnech šla do prodeje první náhlavní souprava pro smíšenou realitu, v ulicích bylo možné vidět bizarní výjevy (videa)
RSS

Dystopický svět: V minulých dnech šla do prodeje první náhlavní souprava pro smíšenou realitu, v ulicích bylo možné vidět bizarní výjevy (videa)


Pokud jste dobře sledovali výroky vysoko postavených globalistů, včetně poradce WEF Harariho, pak vám jistě neušlo, že „zbyteční jedlíci“ by měli být zabaveni hrou v jiné virtuální realitě, aby nevnímali, co se kolem děje. Takto by pomalu – s nepodmíněným základním příjmem a špatnou životosprávou – spěli k předčasné smrti.
Samozřejmě bez rodiny a dalších potomků, kteří by byli opět jen dalšími zbytečnými jedlíky. Život ve virtuální realitě a mimo reálný svět má za cíl odvést mladou generaci od rodinného života k fiktivnímu životu ve virtuální realitě. Tam je totiž i partner nebo dítě pouze virtuální.
Náhlavní soupravy pro virtuální realitu, které je možné použít doma, jsou již v prodeji poměrně dlouho, takže přechod do virtuální reality dnes není něco abnormálního.
Nicméně nyní bude možné být v této virtuální realitě permanentně, tedy i v době, kdy opustíte svůj domov. Může se tak stát, že někdo bude v realitě jen tehdy, když bude spát.
Lze předpokládat, že během několika málo let se pohled na jedince kráčející s náhlavní soupravou po ulici, stane stejně běžným, jako je dnes běžný pohled na jedince za pochodu zírající do mobilů.
V USA a některých dalších zemích v minulých dnech zaznamenali v tomto ohledu premiéru.
Náhlavní souprava pro smíšenou realitu Apple Vision Pro za téměř 4 000 dolarů se v pátek dostala na pulty obchodů a první uživatelé již byli spatřeni ve volné přírodě.
Začněme seriálem Simpsonovi od stanice Fox, který opět již před lety úspěšně předpověděl budoucnost:

The Simpsons predicted the Apple Vision Pro. Unreal! pic.twitter.com/xsMcIViYHz
— Not Jerome Powell (@alifarhat79) February 4, 2024


V posledních dnech se nadšenci do smíšené reality připoutali k Vision Pro a pokusili se náhlavní soupravu integrovat do svého každodenního života.
Někteří používají náhlavní soupravu i v autě:

This man was arrested for using Apple Vision Pro while driving a Tesla. pic.twitter.com/42t5RShEB6
— My name is لكهن ‏ (@4SingleRahi) February 4, 2024NEW: Tesla Cybertruck in self-driving mode + Apple Vision Pro goggles.
Isn't it scary? pic.twitter.com/zwlZlRIi4V
— InsidersHut (@insidershut) February 4, 2024


První uživatelé Vision Pro se procházeli ulicemi:

It has begun pic.twitter.com/61NGrRe2Wh
— Clown World (@ClownWorld_) February 5, 2024Society is one step closer to dystopia pic.twitter.com/r5PBGgeeZS
— End Wokeness (@EndWokeness) February 4, 2024Wearing the Apple Vision Pro around SoHo pic.twitter.com/U6Jq8QrOyb
— highsnobiety (@highsnobiety) February 3, 2024This is stressing me out just from watching #AppleVisionPro pic.twitter.com/dDJjaQ1wKj
— Tobi Mülhauser (@TobiMuelhauser) February 5, 2024


A mnozí z nich se na veřejnosti věnují různým činnostem.

This fan was using Apple Vision Pro on courtside during the Celtics-Grizzlies game
(via @barstoolsports / IG) pic.twitter.com/vH3J2oVOPn
— ClutchPoints (@ClutchPoints) February 5, 2024It has only been 2 days since Apple introduced Vision Pro, and there's a frenzy surrounding it.
Here are 10 instances of individuals going overboard with their reactions:
[1] Now in London pic.twitter.com/niDGz0JBNY
— Priyank Ahuja (@ahuja_priyank) February 5, 2024Apple Vision Pro is here and it's crazily good.. A revolution in progress pic.twitter.com/137LDjEhM4
— Marketing Maverick (@MarketingMvrick) February 5, 2024


 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Dystopický svět: V minulých dnech šla do prodeje první náhlavní souprava pro smíšenou realitu, v ulicích bylo možné vidět bizarní výjevy (videa) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden