Tento lékař vidí strašlivé následky takzvaných „Covid vakcín“ a rozhodl se dále nemlčet (video)
RSS

Tento lékař vidí strašlivé následky takzvaných „Covid vakcín“ a rozhodl se dále nemlčet (video)


Není snad týdne aby se neobjevil nějaký další lékař, který už nevydržel nadále tajit alarmující skutečnosti, které se snaží zakrývat nejen většina médií, ale také politici.
„V posledních týdnech a měsících se následky očkování staly bolestně jasnými,“ říká anglický lékař David Cartland, zatímco se připravuje na směnu.
Všímá si, jak kolem něj stále panuje snaha udržet vylhaný narativ o „účinných a bezpečných“ vakcínách – i přes přibývající počet těžkých následků po jejich aplikaci.
Minulý týden se u Cartlanda v ordinaci objevili třicátníci, kteří utrpěli mrtvici 24 hodin po injekci, 31letá žena s metastazující rakovinou, která byla očkována čtyřikrát, a muž, u kterého se tři týdny po první injekci rozvinula dilatační kardiomyopatie – onemocnění srdečního svalu – a nyní užívá nejméně 10 druhů léků.


Lékař také viděl, že dítě dostalo před operací genovou injekci, aniž by o tom rodiče věděli. Vidí krevní sraženiny u mladých lidí a srdeční problémy u mladých lidí.
„Tohle musí skončit. Vidím tolik utrpení,“ říká Cartland viditelně dojat. Neustále mu říkají, že šíří „dezinformace“ a „konspirační teorie.“
Nespočet lékařů, porodních asistentek a zdravotních sester mu důvěrně vypráví, co prožívají, ale bojí se mluvit nahlas. Nyní vyzývá své kolegy, aby se ozvali.
Na jaře totiž proběhne nové kolo posilovacích dávek ve Velké Británii.


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 2 Průměrně: 5 ]Článek Tento lékař vidí strašlivé následky takzvaných „Covid vakcín“ a rozhodl se dále nemlčet (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden