Irsko: V parlamentní debatě bylo potvrzeno, že vlády, které neodmítají převzetí moci WHO, tím naznačují, že jsou loutkové
RSS

Irsko: V parlamentní debatě bylo potvrzeno, že vlády, které neodmítají převzetí moci WHO, tím naznačují, že jsou loutkové


Již jen za něco více než tři měsíce dojde na shromáždění WHO v Ženevě ke schválení dvou diktátorských dokumentů, které mohou vést k nezměrné diktatuře, která by byla v případě vyhlášení pandemie nebo klimatické nouze zaváděna ve všech členských zemích.
Jde jednak o pandemickou smlouvu, později přejmenovanou na pandemickou dohodu a o poměrně zásadní změny Mezinárodních zdravotních předpisů.
Přesto se zdá, že na vrcholu zájmu jsou zástupná témata, aby byl „v zákulisí“ klid na veškeré přípravy k předání moci Gatesem vlastněné WHO v čele se zločincem Tedrosem.
Právníci z mnoha zemí světa již opakovaně potvrdili, že jde o dokumenty, které předají moc diktátorské WHO, jejíž rozhodnutí budou i nad ústavami členských zemí.
Nicméně stále jsou zde i jedinci, kteří se snaží toto téma udržet v popředí. Skupina více či méně známých odpůrců chystané diktatury se sešla v Irsku, kde lékaři a politici dospěli k závěru, že drtivá většina loutek usazených ve vládách zřejmě oba dokumenty schválí.
Senátorka Sharon Keoganová spolu s rostoucí skupinou irských občanů, kteří jsou znepokojeni převzetím moci WHO, uspořádali v úterý 6. února 2024 v irském parlamentu akci.
Umíte-li dobře anglicky, můžete se na několik videí z akce podívat na senátorčině účtu na X.
Dr. Tess Lawrie, švýcarský ústavní právník Philipp Kruse, člen parlamentu Spojeného království Andrew Bridgen, irský lékař Dr. William Ralph, členka Evropského parlamentu Christine Anderson, Kat Lindley a dr. Meryl Nass byli pozváni, aby promluvili k irským poslancům a dalším, kteří se akce zúčastnili.
Ve včerejším článku Substacku Dr. Lawrie sdílela přepis své sedmiminutové prezentace o převzetí moci WHO a o tom, co to znamená pro zdraví, lidská práva a suverenitu. Níže jsme vybrali některé zajímavosti z její prezentace.
Celou její prezentaci si můžete přečíst ZDE  .
Tess Lawrie je ředitelkou E-BMC Ltd a zakládající ředitelkou EbMCsquared CiC, společnosti zabývající se výzkumem komunitních zájmů. Dr. Lawrie se zavázala ke zlepšování kvality zdravotní péče prostřednictvím přísného výzkumu.
Její rozsah odborných znalostí, založený na zkušenostech z rozvojových i rozvinutých zemí, je jedinečný.  Je proto velmi kompetentní k hodnocení výzkumu pro různá zdravotnická prostředí. Je častou členkou technických týmů odpovědných za vývoj mezinárodních směrnic.
Před svou prezentací irským poslancům rozeslala Dr. Lawrie kopii politického stručného sdělení  Světové rady pro zdraví nazvaného „ Odmítání monopolní moci nad globálním veřejným zdravím “ a související dokumenty, včetně kompilace navrhovaných změn Mezinárodních zdravotních předpisů.
Vezměte prosím na vědomí, že pandemická smlouva byla označována různými názvy: prevence pandemie, připravenost a dohoda o reakci; pandemická dohoda; a úmluvy WHO + (“WHO CA+”). V následujícím textu, jak to udělala Dr. Lawrie, to budeme jednoduše označovat jako Pandemickou smlouvu.
„Odborná stručná zpráva  Světové rady pro zdraví  zdůrazňuje řadu vážných otázek, které vyvolaly navrhované změny MZP a navrhovaná smlouva,“ řekla Dr. Lawrie.
Konkrétně:

budoucnost vládnutí;
budoucnost svobody slova a práva na nesouhlas;
budoucnost práva na soukromí;
rozsah digitálního sledování a dolování soukromých dat;
kontrola výroby a přístupu k léčbě;
kontrola regulace léků; 
výzkum biologických zbraní

MZP a Pandemická smlouva jsou doplňkové dokumenty. „Oba právně závazné dokumenty by fakticky daly WHO moc  v případě dalších mimořádných událostí v oblasti veřejného zdraví mezinárodního významu (PHEIC).
S mocí jednostranně vyhlašovat pandemie nebo PHEIC a diktovat mezinárodní reakci by tyto dokumenty mohly účinně vytvořit samoudržující se pandemický průmysl,“ varovala Dr. Lawrie irské poslance.
Řekla, že audit strategií WHO covid-19 je zpožděn. Zeptala se poslanců: „Než rozšíříme moc této nikým nevolené organizace, jejíž rozsah práce je značně ovlivněn jejími sponzory, neměli bychom nejprve provést audit jejího chování v souvislosti s covid-19?“
„Během krize covid-19 se vlády po celém světě řídily radou Světové zdravotnické organizace, která nebyla podložená důkazy… Neexistovaly žádné dobré důkazy na podporu implementace PCR testování, rozestupů, roušek, lockdownů nebo hromadného očkování,“ vysvětlila.
Na druhou stranu, jak poznamenala Dr. Lawrie, existují důkazy, které podporují včasnou léčbu a preventivní strategie pomocí bezpečných, levných a zavedených léků.
„Ivermectin má vynikající bezpečnostní profil. Přesto bylo veřejnosti řečeno, že není bezpečné brát ho na Covid-19. A když se etičtí lékaři a vědci podělili o důkazy a zkušenosti o bezpečných a účinných možnostech včasné léčby Covid-19, byli ignorováni, aktivně podkopáváni, zdiskreditováni nebo cenzurováni,“ řekla.
„WHO se stále více zaměřuje na nové technologie genetických mRNA vakcín a slibuje nám 500 nových vakcín do roku 2030.“ To, řekla, odráželo „nabídky jeho sponzorů.“
Výzkumný tým Světové rady pro zdraví v současné době analyzuje data WHO Vigiaccess.org za 26 měsíců od 1. prosince 2020 do 31. ledna 2023. Dr. Lawrie uvedla své dosavadní poznatky. Výzkumníci zjistili, že u téměř 5 milionů lidí bylo hlášeno více než 23 milionů nežádoucích příhod.
Z přibližně 5 milionů lidí měl více než 1 milion lidí alespoň jednu závažnou nežádoucí příhodu, což jsou vysilující a život ohrožující stavy a smrt. Během těchto 26 měsíců zemřelo na vakcínu covid-19 více než 58 000 lidí.
„Většina údajů o škodách způsobených vakcínami byla odvozena z Evropy a Ameriky,“ řekla Dr. Lawrie, „přičemž Evropa má na svědomí přibližně 700 000 případů závažných nežádoucích příhod a 15 000 hlášených úmrtí. Šedesát čtyři procent zpráv o úmrtích po očkování, což odpovídá přibližně 37 000 lidem, bylo z amerického kontinentu.
Zvláště znepokojivé jsou údaje o dětech: u dětí bylo hlášeno 21 590 závažných nežádoucích příhod, z toho 444 dětských úmrtí. „Děti nebyly vysoce rizikovou skupinou pro covid-19,“ zdůraznila Dr. Lawrie.
Samozřejmě, že tato data jsou jen špičkou ledovce a Dr. Lawrie k tomu stručně poznamenala. „Nelze říci, že „vakcíny“ proti covid-19 jsou bezpečné.“
Dr. Lawrie vyzvala k naléhavému nezávislému a transparentnímu auditu celé databáze.
„Takže se vás nyní ptám: bylo by někdy přijatelné převést rozhodovací pravomoci vyhrazené demokratickým institucím na nevolený, nezodpovědný orgán, který nepodléhá ústavním nebo kontrolním mechanismům?“
Dr. Lawrie nedovoluje národním vládám, aby se schovávaly pod kabát WHO.
„Neschopnost mezinárodních vlád pohnat WHO k odpovědnosti za její škodlivé strategie covid-19 a jednat rozhodně, aby odmítly toto nadnárodní uchvácení moci, naznačuje, že vlády již nejsou odpovědné za tvorbu politiky země,“ řekla.
Uvedené závěry samozřejmě potvrzují to, co většina z nás již ví: politici jsou jen loutky, které si dokonce voliči zcela dobrovolně sami volí.
Tyto loutky, většinou pod řízením organizací jako WEF, Bilderberg, Aspen institut či Trilaterální komise, mají zcela jiná zadání než sloužit těm, kteří je volí.
Mimochodem, není na čase uspořádat podobnou debatu, zaměřenou převážně na diktaturu WHO, také na půdě našeho parlamentu?
I když se o této tematice již hovořilo na debatě ke genovým injekcím, tak tehdy šlo o okrajové téma, které je nyní třeba nastolit podrobněji, včetně zdůraznění případných důsledků schválení obou dokumentů.
V každém případě je nezbytné, aby se o chystané diktatuře WHO dozvědělo co nejvíc lidí…


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Irsko: V parlamentní debatě bylo potvrzeno, že vlády, které neodmítají převzetí moci WHO, tím naznačují, že jsou loutkové se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden