Německo: 9 měsíců nepodmíněně za výrok o parazitech, kteří se množí jak mikrobi
RSS

Německo: 9 měsíců nepodmíněně za výrok o parazitech, kteří se množí jak mikrobi


Zatímco muslimští násilníci a vrazi – včetně teroristů – končí na pár let v komfortním psychiatrickém sanatoriu, s klimatickými extremisty, kteří obtěžují řidiče a ničí umělecká díla se zachází v rukavičkách a výzvy Antify k zabíjení členů a voličů AfD se setkávají s tichým souhlasem systému, tak odpůrci režimu, kteří nikomu nijak neublížili, končí ve vězení.
Výčet podobných případů současného Německa, které se pomalu, ale jistě, vrací do 30. let, by byl docela dlouhý. Za poslední roky lze zmínit nepodmíněné tresty dvěma lékařkám, které vydávaly výjimky z nošení roušek – jedna dostala dva roky vězení, druhá ještě o něco víc.
Ve vězení si svůj trest odpykává také lékař, který vydával falešná potvrzení o aplikaci genových injekcí lidem, kteří se nechtěli stát obětí experimentu, ale bez této injekce by přišli o práci.
Vězení natvrdo dostal i organizátor protestů za Covidu a zakladatel tzv. Querdenken Michael Ballweg.
Ve vězení „natvrdo“ však skončila například i žena, která byla za covidu zadržena na ulici bez roušky a posléze odmítla zaplatit pokutu.
Podobných rozsudků bychom našli víc, jako například ten aktuální, ve kterém padl nepodmíněný trest za hanlivý výrok na adresu těch, kteří údajně obohacují německou společnost.
Spisovatel Akif Pirinçci, dlouholetý kritik islámu a islamizace Evropy, byl odsouzen k devíti měsícům vězení za kritickou poznámku na adresu migrantů. Okresní soud v Bonnu ho shledal vinným z podněcování k nenávisti a považuje ho za recidivistu.
Knihy čtyřiašedesátiletého spisovatele padly před lety za oběť modernímu pálení knih kvůli dřívějším výrokům – a to dokonce i jeho kočičí detektivky.
Poté, co na veřejné akci vyjádřil obavy, že by kriticky myslící lidé mohli být posláni do nových koncentračních táborů, mnohá státní média tato prohlášení překroutila a zlomyslně obvinila Pirinçciho, že chce do koncentračních táborů přivést další lidi.
Publicista Markus Krall vyzval k solidární akci pro spisovatele na „X.“ Píše:

„Akif Pirinçci byl odsouzen k devíti měsícům vězení bez možnosti podmínečného propuštění levicovým aktivistickým soudcem v Bonnu za text, který jasně spadá pod svobodu projevu.
Podle mého názoru je to maření výkonu spravedlnosti a soudce se dopouští trestného činu. Pokud iniciativa Atlas podá trestní oznámení na soudce za maření výkonu spravedlnosti a pronásledování nevinných lidí, kdo bude ochoten se k němu připojit a podepsat?“

Je pozoruhodné, že rozhodnutí soudce zašlo ještě dále, než požadovali státní zástupci Ústředního a kontaktního místa pro kyberkriminalitu. Požadovali sedm měsíců vězení.
Pirinçciho právník Mustafa Kaplan řekl, že se proti verdiktu odvolal, takže ještě není konečný. Pirinçci trvá na tom, že jeho výroky spadají pod právo na svobodu projevu.
Je příznačné, že většina státních médií se o těchto výrocích nezmiňuje – aby si jejich čtenáři nemohli vytvořit názor. Kde bychom skončili?
A za jaké výroky byl vlastně odsouzen k tak přísnému trestu?
Pirinçci píše o muslimech a Afričanech, kteří přišli do Německa v letech 2015 a 2016, jako o „parazitech, kteří se množí jako mikrobi.“ Naznačil také, že jsou zodpovědní za „nikdy nekončící sérii bestiálních zločinů, zejména proti ženám.“
V podstatě tak měl naprostou pravdu. Drtivá většina těch, kteří přišli do Německa za Merkelové, je stále na sociálních dávkách a i podle aktuálních statistik jsou hlavními původci kriminality na ženách (znásilnění a sexuální útoky) cizinci, přičemž statistikám vévodí Afghánci.
V Německu také díky obohacování dochází ke dvěma hromadným znásilněním denně.
A nově příchozí se skutečně také množí doslova o překot, protože mezi nejmladší generací již v některých městech velmi výrazně převažují muslimské děti a v samotném Berlíně je už nějakou dobu nejčastějším jménem novorozence Mohamed .
„Ne každá kritika uprchlíků nebo hraniční výroky jsou podněcováním k nenávisti, ne všechno, co se nelíbí každému, je automaticky trestným činem,“ argumentoval u soudu Pirinçciho právník Kaplan.
A pokračoval: „Uplatňuje se také dvojí metr, jak je vidět z výroků různých politiků CDU/CSU, kteří se svým spíláním migrantům neskončili před soudem.“
Zemský soud ve Frankfurtu nad Mohanem již dříve odsoudil muže narozeného v Turecku k zaplacení peněz. Důvod: údajně sexistický, ponižující komentář na Facebooku proti klimatické aktivistce Luise Neubauerové.
„Dobří hoši“ mohou veřejně nazývat šéfku AfD Alici Weidelovou nacistickou děvkou a urážet AfD, jak chtějí – ale běda „zlému hochovi,“ který dělá totéž „těm dobrým.“ Pak udeří justice a média se stáhnou.
Akif Pirinçci se narodil v Istanbulu v roce 1959. V roce 1969 se s rodiči přestěhoval do Německa. Jeho „kočičí thrillery,“ ve kterých kočky hrály hlavní roli, dosáhly milionového nákladu, byly přeloženy a zfilmovány po celém světě. Dokud nebyly fakticky zakázány právě kvůli názorům autora.
Vždy totiž tvrdě vystupoval proti islámu, o kterém ví mnohem víc než ti, kteří se v něm nenarodili. Právě proto nechtěl, aby se Německo islamizovalo, což bylo i důvodem, proč se objevoval na akcích Pegidy.
V roce 2014 vydal svou první knihu literatury faktu s názvem: „Německo smyslů: Šílený kult žen, homosexuálů a přistěhovalců.“
Aktuálně patří v Německu k zakázaným autorům.
K tématu ještě připomínám, že k mnoha podmínkám za verbální „zločiny“ také  u nás již padl i nějaký ten nepodmíněný trest.
Lze očekávat, že zatímco zločinci (zejména ti dovezení) budou od soudů odcházet se stále mírnějšími tresty (viz nedávné napadení muže v taxi ze strany dvou Ukrajinců, kteří skončili bez trestu), tak místní obyvatelstvo bude trestáno stále tvrději.
To samozřejmě platí jen na případy, kdy jde o odpůrce vládnoucí věrchušky, protože i zde platí to, co v Německu: stejně, jako je zde nenávist zakázaná, tak je zde i nenávist povolená – či dokonce podporovaná.


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 2 Průměrně: 5 ]Článek Německo: 9 měsíců nepodmíněně za výrok o parazitech, kteří se množí jak mikrobi se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden