V Holandsku vše směřuje k eliminaci Wilderse a sestavení vlády v čele s Timmermansem
RSS

V Holandsku vše směřuje k eliminaci Wilderse a sestavení vlády v čele s Timmermansem


Scénář, který jsem predikovala záhy po volbách, se již jeví být téměř jistotou. Zprvu zahrály silně probruselské strany divadlo pro voliče, aby si mysleli, že se míří ke koalici v čele s Wildersem, jehož strana s přehledem vyhrála volby.
Ve skutečnosti však nikdy podobnou koalici schválit nechtěli. Účelově založená strana, sestavená zejména z bývalých lidovců, nedávno odstoupila  z koalice a nyní tak neexistuje vyjednávací většina, která by dala dohromady vládu.
Vše jde tedy přesně tím směrem, jaký bylo možné predikovat hned po volbách: jasný vítěz voleb bude eliminován a všechny probruselské strany se spojí proti němu.
Premiérem nejspíš se stane zelený fanatik, autor Green Dealu EU Timmermans, který bude posledním hřebíkem do rakve nizozemského zemědělství. Je navíc fanatický vítač, takže zároveň urychlí islamizaci země.
Je zde samozřejmě i ta možnost, že by se vyhlásily nové volby, jenže to nechtějí probruselské strany dopustit, protože podle průzkumů by Wilders dostal ještě víc hlasů.
Vše uvedené nyní potvrdila i holandská politická komentátorka Eva Vlaardingerbroek ve „volební aktualizaci:“
Proces formování koalice za účelem vytvoření pravicové vlády selhal kvůli tomu, že nová centristická strana (NSC) odstoupila kvůli nějaké nesmyslné výmluvě o „rozpočtových obavách.“
Pokud se nezformuje menšinová koalice, zdá se, že VVD (strana Marka Rutteho) se nyní pokusí vytvořit koalici se Zelenou levicí a VYLOUČÍ PVV Geerta Wilderse – i když Wilders získal nejvíce hlasů a v průzkumech veřejného mínění nadále roste (1 ze 3 Nizozemců by pro něj nyní hlasoval).
Pokud se jim podaří vytvořit tuto pekelnou neoliberální levicovou koalici, je nejpravděpodobnější, že Frans Timmermans, „klimatický papež“ EU, se stane naším novým premiérem – a pošle nás na cestu národní sebevraždy ještě dál.
Timmermans je bývalý místopředseda Evropské komise, je to muž zodpovědný za šílenou politiku nulového uhlíku a Green Dealu, politiku EU, která se zaměřuje mimo jiné na likvidaci holandských farmářů.
Je také známý tím, že řekl, že „Evropa bude rozmanitá a rozmanitost je osudem lidstva“ a že „ani na odlehlých místech této planety nebude existovat místo, které by ve své budoucnosti nevidělo rozmanitost.“ (Pozn.: rozmanitostí má samozřejmě na mysli multikulturalismus)
Pokud se Timmermans stane premiérem, bude to vztyčený prostředníček nizozemskému lidu, který v obrovském počtu vyrazil hlasovat pro změnu. Určitě dojde k nějaké národní vzpouře.


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek V Holandsku vše směřuje k eliminaci Wilderse a sestavení vlády v čele s Timmermansem se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden