V EU se hlasovalo o zákazu propagace islámu a hidžábu, většina europoslanců chce v této propagandě pokračovat
RSS

V EU se hlasovalo o zákazu propagace islámu a hidžábu, většina europoslanců chce v této propagandě pokračovat


Pravidelní čtenáři jistě zaznamenali, že EU již dlouhodobě financuje organizace přímo napojené na Muslimské bratrstvo a opakovaně vydává propagační materiály, ve kterých nechybí hidžáb, což je snahou podsunout nám islám.
Ženy v hidžábu nacpe kamkoli, dokonce i do propagandy LGBTQ, která je v islámu přísně zakázána. V těchto materiálech je dokonce muslimka v hidžábu k vidění opakovaně, což je samozřejmě zcela mimo jakoukoli realitu.
Před časem dokonce vyšel i videoklip, který nošení hidžábu vychvaloval a dlouhodobě EU vydává i různé další propagační materiály pod názvem: „ svoboda je v hidžábu .“ Přitom hidžáb vyjadřuje podřízenost žen a také to, že jsou „majetkem“ – ať už otce nebo manžela, který je pod tímto hidžábem skrývá před zraky mužů.
Srovnávat tak hidžáb se svobodou je jen další součástí orwellovského newspeaku, přesně ve stylu svoboda je otroctví.
EU se dlouhodobě snaží podpořit zejména mladé muslimy, proto se v prostorách EU pravidelně konají setkání mládeže Muslimského bratrstva a další setkání islámských organizací, jejichž cílem je zavést na území Evropy právo šaría.
To vše jsou důvody, proč mne neudivilo, že je zřejmě velká část europoslanců korumpována Katarem, ale jen u několika se to dokázalo. Ti budou zřejmě jen špičkou ledovce, pravděpodobně ve všem jede i Evropská komise.
Nekončící propagace islamizace Evropy a hidžábu už vadila některým europoslancům frakce ID ze stran, které mají v programu omezení islámu a zastavení islamizace.
Například tato propagace LGBTQI a „rozmanitosti“ ukazuje také muslimku a vcelku se zdá, že rozmanitost je to, když Evropa vypadá jako Afrika:

Celá frakce ID tak žádala o okamžité zastavení propagace hidžábu a podobných propagand jako ta výše, ale většina europoslanců hlasovala proti, čímž dali najevo, že jim propagace islamizace a výměny obyvatel Evropy nevadí. Stejně tak jim nevadí, že musíte tuto propagandu platit ze svých daní.
K této otázce se hlasovalo 6. února a jen 96 europoslanců hlasovalo proti propagaci hidžábu, 393 si přeje v této propagandě pokračovat a 59 se zdrželo, takže je jim to v podstatě jedno.
Nakonec se jako vždy dozvíte, jak kdo hlasoval. Pokud nějaká jména chybí, tak to znamená, že daní europoslanci se hlasování nezúčastnili.
Jak kdo hlasoval z českých europoslanců?
Pro zákaz propagace hidžábu v EU hlasovali: Tošenovský (ODS), Vondra (ODS), Zahradil (ODS), Vrecionová (ODS), David (SPD), Blaško (nezávislý, zvolen za SPD), Šojdrová (KDU), Zdechovský (KDU)
Proti zákazu propagace hidžábu: Pospíšil (TOP09/STAN), Niedermayer (TOP09/STAN), Charanzová (ANO), Dlabajová (ANO), Maxová (ČSSD, zvolena za ANO), Gregorová (Piráti), Kolaja (Piráti), Peksa (Piráti)
Zdrželi se: Polčák (TOP09/STAN), Kovařík (ANO), Hlaváček (ANO), Knotek (ANO), Konečná (KSČM)
 
A jak hlasovali Slováci?
Pro zákaz propagace hidžábu: Radačovský, Uhrík, Lexmann
Proti zákazu propagace hidžábu: Roth Nevedaľová, Bilčík, Hojsík, Wiezik, Hajšel
Zdrželi se: Jurzyca, Pollák
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 4 Průměrně: 5 ]Článek V EU se hlasovalo o zákazu propagace islámu a hidžábu, většina europoslanců chce v této propagandě pokračovat se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden