Hon na AfD pokračuje, vše v režii neziskovek, vlády a korporátních médií
RSS

Hon na AfD pokračuje, vše v režii neziskovek, vlády a korporátních médií


Možná jste také na českém dezinformačním mainstreamu zaznamenali, že údajně na mládežnické akci JA (mladá AfD) padly výroky, podle nichž chce strana posílat migranty a Židy do ghett a podobné šílenosti.
Ve skutečnosti je to samozřejmě poněkud jinak.
A podobně jako v případě nedávných údajných odhalení údajné tajné schůzky AfD, ve které se strana údajně domlouvala na deportacích cizinců, kteří se narodili v Německu,  se i toto ukázalo jako zřejmá manipulace v režii německých mainstreamových médií a neziskovek.
Výroky měly padnout na akci, která byla přístupná i lidem, kteří nepatřili k JA a měly být navíc proneseny někým, kdo k JA nepatří, jak uvádí mladí z AfD v prohlášení.
Jak to tedy bylo podle mladých JA ve skutečnosti?

„Neomalené nacistické ideologie“ – tak nedávno soukromá televize RTL nazvala „investigativní vyšetřování“ v Junge Alternative Sachsen. Ale jak už to tak bývá, zodpovědní „novináři“ nechali spoustu věcí zamést pod stůl. JA Sasko v tiskové zprávě vyvrací lži tisku.
Na tomto místě reprodukujeme tiskovou zprávu Mladé alternativy Sasko:
Dne 19.11.2023 infiltrovala RTL dva novináře na túru Junge Alternative Sachsen u příležitosti Národního dne smutku v Budyšíně. Túra byla veřejně propagována. Novináři tajně pořizovali videozáznamy účastníků a jejich údajné výpovědi dokumentovali v memorandu.
Problematické výroky byly připisovány především osobě, která byla k nepoznání.
Na základě nahrávek a fotografií pořízených v daný den je možné tuto osobu identifikovat jako osobu středního věku, která se k výšlapu připojila se skupinou dalších lidí bez předchozího vědomí organizátorů.
Většinu času šla skupina trochu pozadu za mladými účastníky.
Zejména je třeba poznamenat následující:

Tyto výroky byly učiněny v soukromém rozhovoru jedinou osobou, která není členem Mladé alternativy ani AfD.
Prohlášení byla učiněna mimo doslech přítomných členů Junge Alternative. To je vidět na videozáznamech a potvrdilo nám to několik účastníků.

Oba byli a jsou novinářům známi, ale v dokumentu nebyli odpovídajícím způsobem klasifikováni. V tiskových zprávách, které následovaly, se někdy nepravdivě tvrdilo, že se jedná o prohlášení Mladé alternativy nebo jejích členů.
Tyto zprávy jsou součástí stále pochybnější mainstreamové žurnalistiky, která se nezajímá o pravdu, ale zneužívá svůj dosah k boji proti jedinému skutečnému opozičnímu hnutí v této zemi.
Tyto výpovědi jedné osoby jsou přitom jediným významným výsledkem „měsíců výzkumu.“ Ani na předchozí akci, které se novináři zúčastnili a které se účastnili téměř výhradně členové JA Sasko, se nepodařilo najít žádné použitelné výroky.
To vše dokazuje, že členové JA jsou samozřejmě přesvědčeni o principech stanovených v našem programu a komunikují to na interních akcích.

Tolik k prohlášení mládežníků, kteří zřejmě zváží podání žaloby na novináře. Je pravděpodobné, že onen neidentifikovaný muž středního věku byl jimi přivedený provokatér, stejně jako celá skupina, se kterou se túry účastnil…
Tento útok mainstreamu nastoupil poté, co se nejprve pokusila jistá Sorosem financovaná neziskovka pod názvem Correctiv (něco jako u nás Milion chlívků) rozšířit jiné lži o údajném spikleneckém setkání členů AfD, kteří měli prohlásit, že budou deportovat i cizince, kteří se již v zemi narodili – a to s celými rodinami.
To se později ukázalo jako lež, což byl nucen potvrdit i Correctiv, plně napojený na německou vládu.
Nyní se objevila výzva, aby tato neziskovka okamžitě odvolala všechna smyšlená nařčení:
Levicově extremistická dezinformační platforma Correctiv dala smyšlenou lží o vykonstruovaném „tajném plánu“ AfD startovací signál k mobilizaci Levé fronty. Podněcováni klíčovými pojmy a příběhem, který vytváří iluzi druhého Německa v roce 2024, krátce před nacistickým uchopením moci, statisíce podněcovaných občanů pochodují centry měst a požadují zákaz AfD.
To odstartovalo pomlouvačnou a zastrašovací kampaň, která byla jasně naplánována a připravena dlouho dopředu, aby umlčela kritiky levicové vlády se zeleným semaforem a připravila půdu pro zákaz demokratické opozice.
Po vzestupu AfD, velká většina občanů proti levicové ideologické politice v oblasti klimatu, migrace a genderu a masivním protestům farmářů, levice a její podporovatelé, finančníci a tahači strun viděli, jak mizí jejich podpora.
Proto zahájili rozsáhlý diverzní manévr, jehož cílem je v konečném důsledku znemožnit jakoukoli demokratickou alternativu k jejich politice destrukce a uvolnit cestu k levicovému autoritativnímu státu, jakým je NDR.
Vyzývám je, aby veřejně odvolali svá pomlouvačná, pověst ničící obvinění proti AfD a jejím straníkům a politikům.
Ve zprávě z 10. ledna jste odsoudil soukromou přednáškovou akci politiků a zástupců byznysu jako „tajnou strategickou schůzku“, na které se údajně diskutovalo o plánu vyhnat a dokonce deportovat miliony migrantů z Německa.
Tento zkreslující „výzkum“ vaší organizace, založený na falešných obviněních, vedl k bezprecedentní pomlouvačné kampani proti AfD.
Stáhněte veřejně svá nepravdivá obvinění a omluvte se politikům a účastníkům akce, jejichž důstojnost a pověst jste pomlouvačně pošpinili.
Dr. David Berger
Tolik k dalšímu případu, kdy se šíření lží neziskovky podařilo dokázat.
Pro napadení jediné opozice je však dobrá jakákoli záminka, další obvinění AfD je již proto „na stole.“
Před pár dny vyšetřovali stranickou kancelář AfD za to, že údajně venku umístila hajlujícího sněhuláka. Ti zoufalci už skutečně neví, jak jedinou opozici zlikvidovat. AfD byla kontaktována policií, aby podala vysvětlení, proč tento sněhulák hajluje:
Připadá vám, že tento sněhulák hajluje??? Je zajímavé, že mainstream s nadšením šíří cokoli, co jde proti oponentům německé vlády, ale jakmile jdou útoky na opačnou stranu, tak mlčí.
Jistě se nikde nepsalo o tom, že demonstranti proti AfD opakovaně vyzývali k vraždám členů AfD i jejich voličů a německý prezident nazval voliče AfD krysami.
Tyto výzvy neměly pro jedince, kteří je šířili, žádné důsledky, což nakonec vedlo k tomu, že štvanice proti straně, které dosud rychle rostly preference, pokračuje.
Mimochodem, „semeništěm antisemitismu,“ o kterém psal mainstream v souvislosti s mladými z AfD, byly nedávno seznány některé německé ultraliberální univerzity , jejichž osazenstvo tíhne k Zeleným nebo socanům.


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Hon na AfD pokračuje, vše v režii neziskovek, vlády a korporátních médií se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden