Francie: Bitka mezi muslimskými gangy v halal restauraci (video)
RSS

Francie: Bitka mezi muslimskými gangy v halal restauraci (video)


V obohacovaných zemích můžeme názorně vidět, jak to bude jednou vypadat, až si mohamedáni jednotlivé země převezmou. Mezi jednotlivými gangy bude docházet k bitkám, přičemž vlády se záhy ujme vítěz. Každý bude chtít dané území ovládnout – a jinak než silou to tito jedinci neumí.
Již nyní mezi jednotlivými nepřátelskými gangy odchází k potyčkám, většinou jde o boj o území, zpravidla co se týká prodeje drog, zbraní či řízení prostituce.
Ve Francii, ale například i Švédsku, dochází ke stále častějším přestřelkám, ale také k bitkám na nože, jako například v neděli na předměstí  Štrasburku.
Nedávno otevřená halal restaurace byla po nájezdu nepřátelského gangu zdevastována a několik členů konkurenčního gangu bylo pobodáno…
V případě útoků v restauraci značky Quick halal v Schiltigheimu mělo jít o bitku dvou nepřátelských gangů. O dva dny dříve vypukl střet mezi tlupou Kronenburgů a tlupou Highstonů a byla oznámena budoucí pomsta.
Podle našich informací se vetřelci zaměřili zejména na pět lidí, kteří seděli v restauraci. Když rvačka vypukla, několik vyděšených zákazníků uteklo, zatímco zaměstnanci se ukryli v kuchyních.
Dva lidé byli pobodáni: jeden byl bodnut do zad do žeber, druhý do stehna, uvedl zdroj. Oběti byly záchrankou převezeny do nemocnice Hautepierre ve Štrasburku.

@Valeurs | Concernant ces images de violences dans un restaurant de l'enseigne Quick, à Schiltigheim (Bas-Rhin, 67), voici les infos obtenues de sources policières :
Les faits se sont déroulés aux alentours de 20h45, ce dimanche 11 février au soir. La police a été appelée… pic.twitter.com/9V73qAAX1M
— Amaury Bucco (@AmauryBucco) February 12, 2024#schiltigheim : d'autres images de l'attaque, survenue ce soir, du Quick halal ouvert en décembre pic.twitter.com/HuiRMBIIjg
— Fdesouche.com est une revue de presse (@F_Desouche) February 11, 2024
Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 5 Průměrně: 5 ]Článek Francie: Bitka mezi muslimskými gangy v halal restauraci (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden