Válka prediktorů! Šéf OPECu nalezen mrtev pár hodin po své výzvě, aby USA zrušily sankce na vývoz ropy z Íránu a Venezuely v zájmu snížení cen suroviny pro spotřebitele v Evropě! O pouhé 3 dny později “v odvetě” atentátník střílí na pro-amerického lokaje
RSS

Válka prediktorů! Šéf OPECu nalezen mrtev pár hodin po své výzvě, aby USA zrušily sankce na vývoz ropy z Íránu a Venezuely v zájmu snížení cen suroviny pro spotřebitele v Evropě! O pouhé 3 dny později “v odvetě” atentátník střílí na pro-amerického lokaje

Válka prediktorů! Šéf OPECu nalezen mrtev pár hodin po své výzvě, aby USA zrušily sankce na vývoz ropy z Íránu a Venezuely v zájmu snížení cen suroviny pro spotřebitele v Evropě! O pouhé 3 dny později “v odvetě” atentátník střílí na pro-amerického lokaje a podporovatele amerických základen v Japonsku, bývalý premiér Abe Shinzo po útoku umírá! Globální prediktor je v otevřené válce s americkým protějškem a jsme svědky politických i krevních masakrů v přímém přenosu! Američané přichází o své koně na všech frontách, včera BoJo, dnes Shinzo! Americké impérium v posledních křečích systému Pax Americana po pádu Georgijských poradních kamenů!
Dnešním dnem podle všeho svět vstoupil do největší konceptuální války v novodobých dějinách. Všechna světová média přináší informaci o zastřelení bývalého japonského premiéra, kterého ve městě Nara  zastřelil podomácku vyrobenou brokovnicí bývalý příslušník japonské námořní pěchoty a člen tzv. ochranných vojsk, které tvoří po II. sv. válce Američany limitovanou ozbrojenu sílu Japonska složenou z japonských vojáků .
Motiv střelce není znám a podle všeho se jej ani nedozvíme, nicméně Abe Shinzo byl zastřelen na volebním mítinku ve městě Nara, protože se chtěl vrátit zpátky do vysoké politiky. Pokud si nevybavujete tohoto nejdéle sloužícího japonského premiéra, potom vám osvěžím paměť. Japonci tomuto premiérovi nelichotivě přezdívali “ americký pes ” především pro jeho servilitu a loajalitu k USA, která hraničila až s politickým alpinismem.
document.createElement('video');
https://aeronet.news/wp-content/uploads/AtentatShinzo.mp4
Abe Shinzo proslul v poslední době především tím, že od roku 2015 proti vůli občanů v referendu na Okinawě protlačoval výstavbu nové mamutí americké vojenské námořní základny, která by hostila i raketové komplexy namířené proti Číně a Rusku. Obyvatelé Okinawy si v referendu přitom odhlasovali, že novou základnu nechtějí, ale Abe Shinzo jako premiér rozhodl o tom, že jeho vláda referendum nebude respektovat. Nakonec to vyřešily volby, v roce 2018 vyhrál volby guvernéra na Okinawě odpůrce [ 1 ] nové základny, ale tento incident pouze potvrdil nálepku, kterou Japonci Shinzovi udělili.
Nejprve snaha o přátelství s Ruskem, potom ale obrat o 180 stupňů… kvůli Kurilským ostrovům
V roce 2020 Shinzo požádal [ 2 ] vládu Donalda Trumpa, aby v Japonsku posílila americká vojska svoji přítomnost a počet vojáků, kvůli vzrůstající dominanci Číny v regionu. Pokud by se Abe Shinzo znovu dostal po volbách k moci, Japonsko by ostře změnilo kurz a přešlo do protiruské, protičínské a na druhé straně silně pro-americké politické linie. Tohle nemohl globální prediktor už tolerovat a riskovat. Abe Shinzo už ale kandidovat nebude, je po smrti. Abe Shinzo se v posledních letech své vlády snažil poměrně dlouho navazovat lepší vztahy s Ruskem ve snaze otevřít otázku Kurilských ostrovů.
Jednání ale zamrzla v roce 2015 v okamžiku, kdy se Kreml dozvěděl, že Shinzo s Američany chystá vybudování nové americké základny na Okinawě s raketovými systémy středního doletu, které by ohrozily Vladivostok a celé pacifické pobřeží Ruska. Kreml požadoval před pokračováním v rozhovorech o Kurilských ostrovech dohodu o bezpečnostních garancích ze strany Japonska, a to především o nerozmisťování amerických raket na japonských ostrovech. A v tom okamžiku jednání o Kurilech nadobro skončily. Shinzova vláda na tuto podmínku nemohla přistoupit. Američané to nedovolili. V roce 2020 už Shinzo na Kreml nebral ohledy a rovnou žádal vládu Donalda Trumpa o vojáky, více základen a dokonce i raketové systémy.
Šéf OPECu byl v úterý nalezen mrtev ve svém domě, jen pár hodin po svém projevu o potřebě zrušit americké sankce na vývoz ropy z Íránu a Venezuely
Takto brutální zásah globálního prediktora je neobvyklý, ale nemůžeme se tomu divit, protože americký prediktor tento týden v úterý provedl totéž proti globálními prediktorovi. Jak už ve středu přinesla zprávu světová média ve stínu jiných událostí, již v úterý byl podle informací ve svém domě v Nigerii nalezen mrtvý [ 3 ] šéf mezinárodního ropného kartelu OPEC Mohammad Barkindo.
A to doslova jen pár hodin poté, co ve svém posledním projevu vyzval [ 4 ] USA a kolektivní Západ, aby zrušil sankce na export íránské a venezuelské ropy, aby mohlo dojít k ulehčení ropné krize v Evropě , kde spotřebitelé čelí likvidačním cenám. A to byl podle všeho rozsudek smrti. O několik hodin později byl Mohammad Barkindo nalezen mrtev. Podle neověřených zpráv z Nigérie byla příčinou smrti prý akutní hypoglykemie, tedy smrt způsobená prudkých poklesem cukru v krvi, což vyvolá tzv. hypoglykemický šok a dochází k bezvědomí a k rychlému selhání činnosti jater, sleziny, srdce a plic.
Mohammad Barkindo, šéf OPEC (†63) Prudkou hypoglykemii lze vyvolat uměle podáním drog, případně nervově-paralytickou látkou, která blokuje glykolýzu, což vede k mitochondriální smrti buněk a k rychlému úmrtí oběti. Náhlá smrt šéfa OPECu vypadá i podle názoru nigerijských novinářů na práci zahraniční tajné služby, s největší pravděpodobností CIA nebo Mossadu. Jak USA, tak i Izrael měly motiv.
Uvolnění embarga na Írán a Venezuelu by ohrozilo především Izrael v regionu Blízkého Východu, který neustále varuje, že jakmile dojde ke zrušení sankcí na íránskou ropu, Teherán začne peníze z prodejů ropy sypat do zbrojení a do jaderných zbraní. A Venezuela by se osamostatnila a přestala by být závislá na exportu ropy jen do USA, protože americké válečné lodě nikam jinam venezuelské tankery nepouští. Venezuela je de facto pod námořní blokádou. Jenže, o co jde především? Ropa z Íránu a z Venezuely by snížila ceny ropy na světových trzích.
Barkindo svým výrokem vyděsil USA a rovněž Izrael, protože Írán i Venezuela by po zrušení sankcí začaly ropu prodávat celému světu za EURa a CHF namísto za petrodolar
A nižší cena by znamenala nižší poptávku po americkém petrodolaru, který k těm nákupům ropy je stále potřeba. A to v této chvíli masivní inflace v USA by byl hřebík do rakve petrodolaru. Írán i Venezuela by totiž ropu prodávaly za EURa a švýcarské franky, což by podrazilo petrodolar ještě více. A proto musel zcela zdravý šéf OPECu náhle zemřít. Není dovoleno, aby se zasazoval o zrušení embarga na ropu z Íránu a Venezuely. Ne ne, to by ohrozilo americký petrodolar a izraelskou bezpečnost. Američané před dvěma týdny přišli o pro-americkou vládu v Bulharsku. Včera přišli o Borise Johnsona ve Velké Británii. Dnes přišli o věrného přítele Abe Shinza. Právě jsme svědky odepisování USA v přímém přenosu a americký národní prediktor se nehodlá jen dívat.
Improvizovaná brokovnice, kterou byl Abe Shinzo zastřelen Likvidace šéfa OPECu ukazuje, že americký prediktor už si nebere servítky a tvrdě odstraňuje veškeré hrozby, které podlamují a podkopávají svatý grál systému Pax Americana, kterým je petrodolar. A produktem petrodolaru je americký vojensko-průmyslový komplex. Kdokoliv se pokusí ohrozit tendr na americké zbraně nebo jejich dodávky, je okamžitě odstraněn.
Globální prediktor před několika dny se pokusil vystrnadit Američany z tendru v ČR o nové stíhačky, Švédové jako země globalistické laboratoře přišli s nabídkou [ 5 ] odprodeje leasingových stíhaček Gripen zdarma. Šok na ministerstvu obrany ČR si nedovedete představit. Ta panika, že tato nabídka zničí a zruší plán na nákup amerických stíhaček F-16 anebo dokonce F-35, způsobila neuvěřitelnou reakci a ministerstvo oznámilo, že o žádné takové švédské nabídce nic neví.
Globální prediktor hodil odjištěný granát Janě Černochové do kanceláře v podobě nabídky švédských Gripenů zdarma! Megatendr na americké stíhačky je tak rázem v ohrožení
Zároveň pozor na vstup Švédska a Finska do NATO. To nejsou země Pax Americana, ale státy pod kontrolou globálního prediktora. Obě země jedou tvrdou linii Klause Schwaba a Velkého Resetu. Globální prediktor se tímto krokem snaží zevnitř NATO prosazovat koncepty odchodu USA z NATO, jakkoliv neuvěřitelně to teď může znít. Jenže situace je taková, že pouze více členů NATO pod kontrolou globálního prediktora může USA postupně z aliance odsunout, a to především v důsledku snižující se ochoty globálních členů podílet se na jiných operacích aliance, než jsou ty naprosto a zjevně benigní, jalové a čistě obranné.
Útočník zahazuje brokovnici po zastřelení Abe Shinza Každá aliance funguje vždy podle pravidel nejsilnějšího člena. Od něho si všichni ostatní kupují zbraně, munici, výstroj, protože je to velký business. Není dovoleno, aby si členové aliance kupovali jen tak mírnix týrnix výzbroj od konkurence, která Američanům ničí kšefty. Proto nabídku Švédska na převod stíhaček zdarma je třeba chápat jako vidle do plánů Američanů, jako útok globálního prediktora proti tomu americkému, aby nemohl uzavřít zakázku na své stíhačky, které vyrábí americký vojensko-průmyslový komplex. Nedovedete si představit, jak se Janě Černochové po té nabídce na Gripeny zdarma muselo začít kouřit z hlavy, jak má tuhle prekérní situaci vyřešit, když už Američané počítají s obrovským kšeftem na své stíhačky, a teď přijde tohle překvapení od Švédů.
Válka mezi prediktory má předem daného vítěze, Pax Americana však za sebou práskne dveřmi tak silně, že to nepůjde přeslechnout
Vláda se hroutí rovněž na Slovensku, kde už dokonce sázkové firmy přijímají sázky, že Hegerova vláda do konce prázdnin nevydrží.  Všechny tyto procesy mají společného původce, je jím globální prediktor, který zařadil vysokou rychlost a snaží se odsunovat USA z Evropy neuvěřitelnou rychlostí. Je však zjevné, že smrt šéfa OPECu je varováním, že každé impérium je nejnebezpečnější právě na svém konci před zánikem. Tyto procesy pouze ukazují, že mezi globálním a americkým prediktorem vypukla otevřená válka a oba prediktoři si konceptuálně odstraňují své figury, své koně, a to buď politickou smrtí figury, anebo fyzickou smrtí.
Henry Kissinger Nic jiného vlastně teď v nejbližší době ani neuvidíme. A jediné, co k tomu stačilo, byla dvě vystoupení Henryho Kissingera k tématu Ukrajiny zhruba před měsícem. Skrze Kissingera totiž globální prediktor oznamuje svá rozhodnutí, své plány a povely. A proto to vypadá tak zvláštně, že najednou politici poslouchají slova 99-letého pána. Jenže, on pouze tlumočí a vyřizuje vzkaz komise. Komise 300. To je celé. Američané skončili. Jejich systém Pax Americana skončil. Jenom bude nějaký čas trvat, než se s tím smíří. A ještě mnoho vysokých politiků bude muset zemřít, politickou nebo fyzickou smrtí, než to americkému prediktorovi dojde. Georgijské poradní kameny byly strženy a systém Pax Americana jde k zemi spolu s nimi.
Nejen o těchto událostech budeme hovořit dnes o 19:30 hodin na Svobodném vysílači CS . Probereme všechna aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.
-VK-
Šéfredaktor AE News


Nejčtenější za týden