Proč jsou vidláci po celé Evropě tak nakrnutí a vo co jim jako de?
RSS

Proč jsou vidláci po celé Evropě tak nakrnutí a vo co jim jako de?Celá Evropa se bouří. Dokonce i v totálně poklidné až letargické České republice nakonec vyjedou do měst traktory rozčílených zemědělců. Co se to sakra děje? Proč jsou ti „vidláci“ tak naprdnutí, že se smířili s prakticky jistou špinící kampaní od presstitutů a dokonce i riskují nepříjemnosti se zkorumpovaným státním aparátem?
Kde se bere jídlo
Spousta mladých městských lidí žije v pohádkovém světě jakéhosi „Marvel Cinematic Universe“, kde jídlo roste v regálech obchodů, elektřina se tvoří v zásuvkách a voda se materializuje ve vodovodním kohoutku. V poslední době to vypadá, že i děti se podle nich tvoří v porodnicích a školkách a obří baterie elektro-aut vyfukuje Elon Musk z nosních dírek.
Když se městských libtardů zeptáte, odkud jídlo, elektřina a pitná voda ve skutečnosti jsou, tak oni vám samozřejmě ještě dokážou plus-mínus říct, že je to „ z nějakejch těch polí mimo lidskou civilizaci a ze solárů a větrníků “. Ale už tu informaci nechápou vnitřně a vůbec nerozumí celé té komplikované distribuční síti a všemožným návaznostem celého potravinářského průmyslu. Nikdo je nenaučil pravidlo „ když nezaseješ, tak nesklidíš “, protože v dnešním úžasném globálním světě bez hranic si přece můžete sehnat cokoli kdekoli bez omezení – stačí na šmatlafounu otevřít eshop a objednat, no ne? Kdo potřebuje ty strašlivě ne-ekologické zemědělce, když jídlo jde objednat v appce v mobilu?

My dezoláti a chcimírové s mozkem a trochou toho nechutně primitivního „selského rozumu“ naštěstí chápeme, že to celé funguje trochu složitěji a Nutella opravdu neroste v regálech německých supermarketů. Díky „vidláckému myšlení“ navíc dokážeme domyslet, že likvidace zemědělství, potravinářství a soběstačnosti obecně sebou nese doslova SMRTÍCÍ nebezpečí pro celou zemi. Že destrukce vlastní výroby potravin z nás udělá ještě větší otroky nadnárodní mafie, která samozřejmě bude ovládat jedinou zbývající produkci a tak bude moct kdykoli mávnout prstíčkem a uzavřít dodávky jídla nebo hýbat s cenami potravin způsobem, který si dnes ani neumíme představit. Vzpomeňme na irský a ukrajinský hladomor – oboje ve skutečnosti způsobilo nemilosrdné obchodování se zemědělskými komoditami.
Šílenství moderního zemědělství
Podíváme se tedy z ptačí perspektivy a trochu zjednodušeně na to, proč se naprosto rozpadají trhy, lidé chudnou, podniky krachují a ceny šíleně rostou…zatímco hrstka nadnárodních miliardářů naopak pohádkově bohatne a mění se v novodobé císaře. Nejnebezpečnější je tenhle destruktivní proces asi v zemědělství, protože to je producent potravy a my bez potravy tak nějak…nemůžeme přežít.
Zemědělství zaměstnávalo ještě v 16. století asi 75% obyvatel. Tři ze čtyř lidí se tedy museli starat o produkci potravin, abychom tu vůbec přežili. Dnes na to stačí jen 1-2% lidí, a to díky moderním strojům, novým plodinám, šlechtění, moderním hnojivům, lepšímu plánování a tak dále. To ale nic nemění na tom, že jsme na zemědělství stále doslova životně závislí. Jen nezávisíme na třech čtvrtinách populace ale na asi 1% lidí – o to váženější by jejich role měla být, protože na každém z nich o to víc závisí naše soběstačnost a šance na přežití! Třeba ve 14. století stačilo, aby někde bouchla jedna sopka a následná klimatická změna (reálná) způsobila několikaletou neúrodu a brutální hladomor, po kterém samozřejmě přišel mor (jako po každém hladomoru) – tehdy vymřela možná polovina populace Evropy! A to jsme byli tehdy mnohem soběstačnější a všichni měli všude malá políčka, zahrádka, kravičky a tak dále. Představte si, že by se podobná událost stala v systému, kde veškerou produkci potravin kontroluje jeden monopolní subjekt a všechna pšenice je kvůli regulacím pěstována třeba jen na Ukrajině. To je příprava na potenciální apokalypsu a depopulaci jak za velkých morů!
Běžní zemědělci ve vyspělých zemích by se tedy měli chránit jak to jen jde a měli bychom pracovat na vlastní potravinové soběstačnosti. Naši zemědělci se ale spíše mění v takřka lovnou zvěř. Celý systém byl záměrně zohýbán tak, že bez dotací je nesmírně obtížné se uživit. Jenže pro získání dotací musí zemědělci proskakovat čím dál tím větším počtem hořících obručí a teď už u toho snad musí i žonglovat s mandarinkami a mít v zubech banán – vše na přání zmagořených bruselských úředníčků (kteří ve skutečnosti vykonávají vůli někoho mnohem chytřejšího, ale o tom až později). Dotace také jasně říkají, CO se smí pěstovat a jak, takže zemědělci jsou často nuceni provádět úplně nesmyslné akce (třeba vykácet kvalitní sad aby bylo místo na kukuřici pro bioplynky).
Zemědělci jsou dnes naprosto šílenými „eko“ rozhodnutími a regulacemi decimováni a krachují jak na běžím páse. Aby toho nebylo málo, tak dochází i k naprosto obludným masakrům drůbeže kvůli tomu, že neprošli nějakým pofiderním PCR testem na viry. Ptačí viry, které stejně jako covídek šikovně reagují na trh, hranice, potřeby oligarchů a tak dále (dnes už holt i ty viry jsou nějak „smart“). K tomu se vybíjí se stáda krav a prasat, protože prdí, a to prý škodí škodí přírodě. Protože dřív asi zvířata neprděla, nebo co…

Pole, která ještě nebyla zničena výstavbou velkoskladů, a která sloužila na pěstování potravin pro lidi, se dnes nahrazují gigantickými monokulturami řepky na výrobu „ekologických“ paliv, které ničí motory a ve skutečnosti generují více emisí. Případně se pěstuje technická kukuřice pro „ekologické“ bioplynky apod. Nemusím snad ani dodávat, že různé „technické“ plodiny snesou větší množství pesticidů a i proto nám bezprecedentně vymírají přiotrávená včelstva – další „ekologické“ rozhodnutí, které naprosto devastuje naše životní prostředí. A je toho víc, mnohem víc, co trápí hlavní producenty pro život nezbytného jídla. Už je to prostě neúnosné.
Jak je ale možné, že celé státy páchají zcela očividnou sebevraždu, ničí si vlastní životní prostředí, připravují se o svoji soběstačnosti a navíc ke všemu ještě chudnou? Proč to děláme? Kdo to řídí a proč?
Za vším hledej nadnárodní mafiánskou hydru…
Jak už jsme si řekli v celé řadě článků, nadnárodní mafie se snaží ovládnout celý svět. To je fakt. Jejich hlavními nástroji nejsou jen koupená média, Hollywood a americký vojensko-průmyslový komplex, ale hlavně jádro celého problému – finanční systém . Tento zločinecký kartel finančníků ovládá měny, bankovní transakce, tisk peněz, lichvu, mezibankovní vztahy, ratingy zemí atd… Je to mafie, která si díky nesmyslným pravomocím tomu může vygenerovat takřka neomezené množství penízků, asi jako kdyby ve hře Dostihy a sázky měl jeden hráč tiskárnu na bankovky (a vedle sebe svalnatého idiota Boba McHamburgera, který přetáhne kyjem každého, kdo si na to zkusí ztěžovat).
V šechno šílenství posledních let (Covid, dvě války, manipulace internetu, cenzura, krachující firmy, rozpad zemědělství atd.) se děje právě kvůli tomu, že se veškerý kapitál dostává do rukou čím dál tím menší hrstky lidí .
Ať si tu nemoc společnosti dovedeme lépe představit, tak si to celé popíšeme na příkladu kuřat . Ale tenhle proces samozřejmě funguje i na všechno ostatní – nejen na potraviny, ale i na jakékoli jiné zboží, jako jsou léky, energie, automobily, IT, nemovitosti atd. Potraviny jsou specifické jen tím, že na nich absolutně závisíme, takže když jediný mafiánský subjekt ovládne zemědělství a potravinářství, jde doslova o naše přežití.

Pozor, jdou k vám kuřátkááá
A teď zjednodušený příklad, jak to celé funguje třeba s těmi kuřátky . Představte si, že jste se narodili do rodiny nadnárodních banksterů a tak pro svoje psychopatické plány máte nejen podporu podobně super-padoušských rodičů, ale i takřka neomezený zdroj „peněz“ (které jsou falešné, ale to nikdo nesmí říkat, protože těmi falešnými penězi platíte tupé bouchače, kteří každého zastraší). Máte chorobnou touhu po moci a po totální dominanci nad každou lidskou bytostí – jak tedy budete pokračovat v krásně rozjeté agendě svých rodičů a prarodičů?
Mimo jiné ovládnete potraviny. Protože kdo ovládá jídlo, ovládá lidi.
Postup je relativně jednoduchý – podpůrná síť na generování poskoků už se buduje minimálně sto let a tak ji jen využijete.
1. V politice podporujete svým kapitálem poskoky, kteří protlačují vaši kuřecí agendu – vaše noviny zuřivě pomlouvají opozici, vaši lidé v médiích naopak nekriticky vychvalují vaše poskoky, kterým platíte reklamu, necháváte o nich psát knihy atd. A samozřejmě přestanete inzerovat tam, kde by vám vašeho poskoka kritizovali atd.

2. Za svůj obří kapitál postupně nakupujete co nejvíc podniků na chov a zpracování kuřat a vajec, ale i obchodní řetězce ve všech koloniích (tedy v EU, Británii, USA, Kanadě, Austrálii, NZ…). Producenti kuřat, na které nedosáhnete a nemůžete je koupit za svoje falešné peníze z Dostihů a sázek , necháte různými způsoby ničit. Tu jim tam vypukne „ptačí chřipka“, kontroly z hygieny si u nich podávají dveře, kvůli překlepu ve formuláři nedostanou dotace, přinejhorším mohou i nešťastnou náhodou vyhořet. Vy sami se ale při nákupech nemusíte různých antimonopolních a kontrolních úřadů moc bát – tam už totiž také máte lidi, které tam dosadili vaši političtí poskoci. To by tak hrálo, aby někdo kontroloval vás – kontrolní úřady mají dusit jen ostatní!
3. Rozparcelujete své nově získané podniky tak, aby se chov a zpracování kuřat vždy koncentroval v jediném místě. Ideální stav je, když nejen že chov probíhá v jediném státě, ale zpracování masa se pak dělá ve státě jiném, protože tím ještě víc zvýšíte závislost kolonií na vaší produkci – nikde nesmí hrozit potenciální soběstačnost! Proto to šílené a neekologické vození tovaru sem a tam! Takže obilí se bude vozit z Ukrajiny, kuřata a sýry z Polska, vepřové z Německa, hovězí z Argentiny, víno ze Španělska nebo Francie, řepka z České republiky…
4. Skrz své poskoky v politice protlačujete ve všech koloniích taková nařízení, která absolutně zlikvidují jakoukoli konkurenci. Samozřejmě to neděláte okatě, ale lstivě – třeba s odkazem na ptačí chřipku, nebezpečí ptačích prdů pro globální oteplování, strašlivou „ne-ekologičnost“ nějakého lokálního krmiva atd. Dnes už si můžete vymyslet sebevětší kravinu…v tomhle případě tedy spíš ptákovinu, na tu zaplatit studii a vaši vypatlaní poskoci to protlačí. S kvalitním marketingem to část populace s vymytými mozky dokonce ještě přivítá, protože budou mít pocit, že „dělají něco dobrého” (třeba kácení a zakopávání stromů jako boj proti „zlému CO2“).
5. Skrz své všehoschopné politické poskoky jste samozřejmě včas zařídili výjimku z nesmyslných nařízení ve vybrané zemi, kterou jste určili jako svého hlavního producenta kuřat. Kvalita chovu tam nebude hrát žádnou roli, takže tam budete vyrábět velmi levně a budete mít další výhodu nad zbývajícími zemědělci, kteří musí v ostatních státech dodržovat šílené normy a tak se jim chovy strašlivě prodražují.
6. Budete dál protlačovat co největší počet regulací tak, aby se s nimi zrovna ten váš podnik ve vybraném státě snadno vyrovnal, ale aby všechny ostatní pěstitele zmasakrovaly. Je to podobné tomu, když korupčník vypíše výběrové řízení na stamilionovou zakázku tak, že se čirou náhodou dokonale trefí do nabídky jeho kamaráda nebo brášky.
7. Postupně vytvoříte systém, kde je produkce kuřat tak šíleně drahá, složitá a regulovaná, že nikdo (krom vás) nemá šanci – a to na celém koloniálním trhu, který rozhodně není „volný“.
8. Profit.
Je to tedy úplně primitivní! Máte obrovský balík peněz, z něj platíte svoje poskoky a ti protlačují vaši agendu tak dlouho, dokud se všechno nezmění na váš monopol. Tečka.
Ve výsledku tedy mají všechny ovládané kolonie nastavenou absolutně šílenou politiku, která zlikviduje jakoukoli možnost produkce, která by se sama zaplatila. Všichni v tomhle nemocném systému závisí na dotacích, které jim ale můžete kdykoli odebrat…a právě to se teď prakticky děje.
Živořící firmy buď samy zaniknou nebo za nimi přijdete a těsně před krachem je za pakatel koupíte jako “velký zachránce”…abyste je pak podle plánu “nečekaně” zavřeli, protože ono to přece v tom nastavení trhu provozovat nejde. Už chápete ten systém? Chápete, proč někdo vysolí velké peníze za nákup velkého podniku, aby ho pak nečekaně zavřel („ vždyť tim ztratil peníze “ – ale prd, on si jen posílil jiný svůj podnik, který dělá to samé jako ten zavřený).
Nemusím snad dodávat, že se v postupné monopolizaci trhu extrémně hodí, když kontrolujete i distribuční síť, tedy například řetězce hytlermarketů. Od konkurentů pak budete vykupovat za obludně nízké ceny a oni nebudou mít jinou možnost, než se s tím mířit, protože normální síť obchodů už je prakticky zlikvidována a oni nemají kam jinam jít. Ve svých obchodních řetězcích pak samozřejmě napálíte na zboží šílené marže, lidé šokovaně protáčí panenky a pak ještě nadávají na „nenažrané“ zemědělce (kteří ve skutečnosti krachují).
K tomu všemu stačily jen dvě věci – mít dostatečný kapitál a dosazovat do vedení zemí dostatek všehoschopných politiků, kteří jsou ve skutečnosti jen vymahači a agenti.

A o tohle z velké části jde při těch masových protestech po celé Evropě. Možná, že spousta zemědělců nechápe, jak přesně to celé funguje, ale rozhodně vidí, jak jsou zneužíváni a jak se celý systém nezadržitelně hroutí.
I v Paříži se bouří…
A bohužel – oni sami už se ubránit nemůžou. Tohle už opravdu dokážeme vyřešit jen na úrovni státu! Proto potřebujeme vyměnit vedení – nesmíme tam mít zfetované pedofilní šílené úchylácké imbecilní psychopatické loutky, ale normální odborníky, kteří myslí na vlastní lidi a na vlastní zem. Ta mafiánská hydra už je příliš velká a nedokážou se jí bránit už ani veliké firmy, natož jednotlivci. Proto musíme obnovit to, k čemu byl vymyšlen stát – aby nás primárně bránil před vnějším nebezpečím. A je jedno, že zrovna teď to nebezpečí nemá šavle nebo samopaly, ale mává falešnými bankovkami z Dostihů a sázek . Princip je stejný. Kdo myslíte, že ve velkém skupuje třeba super-úrodnou zemědělskou půdu na Ukrajině? Chceme dopadnout stejně?
A nepropadejte uměle podporované dezinformaci, že tu nemáme dostatek elit, aby stát řídily – to je úplná bejkovina! V České republice je naopak tolik elitních lidí a odborníků, že by šli přehazovat vidlema! Problém je to , že elitní mozky nemáme na elitních místech. To je celé! Pro globalistickou mafii je noční můrou, když jsou na elitních pozicích skutečně elitní mozky. Proto odevšad vypuzují Šefčíky, Druláky a tak dále – na elitních pozicích nepotřebují schopné lidi, ale všehoschopné idioty, feťáky, pedofily, nenažrance, sociopaty, psychopaty, zločince s hrozícím kriminálem atd. Prostě lidi, kteří buď vůbec nechápou, co dělají nebo kteří jsou vydíratelní…nebo které prostě baví ubližovat ostatním.
Potřebujeme:

Vrátit elitní mozky na elitní pozice
Obnovit normální funkci českého stát
Obnovit rovného dodržování zákonů a hlavně české ústavy

Kdo by si byl pomyslel, že bude považováno za nebezpečné a dokonce „podvratné“ napsat nebo říct tyhle tři jednoduché body?
Takže pokud můžete, přidejte se 19.2. jakkoli budete moct. Musíme obnovit český stát.
Pokud nemůžete přijít, podpořte akci alespoň tak, jako se oslavuje třeba vítězství našich hokejistů.

Vyvěste české vlajky na okna, domy a pozemky.
Dejte české vlaječky a návleky na své auto.
Vezměte si červeno-modro-bílou čepici nebo odznáček.


A nakonec jeden politicky nekorektní vtip, ať pobouříme skrytě rasistické libtardy :-).

 

The post Proč jsou vidláci po celé Evropě tak nakrnutí a vo co jim jako de? appeared first on Bornova.pub .


Nejčtenější za týden