USA: Nové osnovy na policejní akademii mají za cíl naučit budoucí policisty seznam 68 genderových identit
RSS

USA: Nové osnovy na policejní akademii mají za cíl naučit budoucí policisty seznam 68 genderových identit


Naštěstí nejde o osnovy pro celé USA, podobnou šílenost zavádí „pouze“ Severní Karolina, nicméně lze předpokládat, že se záhy téhož chytí i většina dalších států USA vedených demokraty.
Namísto nahánění zločinců tak budou policisté povinni znát alespoň základní seznam genderových identit (ve skutečnosti jich je již více než 100 a neustále přibývají další).
Nový učební plán, který se zvažuje na policejní akademii v Severní Karolíně, by učil policisty ve výcviku, že existuje 68 různých termínů pro genderovou identitu.
Wokeness již pronikl do vyššího vzdělávání a dokonce i do K-12. Nyní se dostává do výcviku orgánů činných v trestním řízení.
Člověk by si myslel, že veřejnost se poučila z toho, že po katastrofálním nápadu „definancování“ policie již není možné nechat levici mít cokoli společného s policií…
FOX News  hlásí:
Osnovy navrhované policejní akademie v Severní Karolíně zahrnují výuku 68 termínů pro „genderovou identitu.“
Občané, kteří se chtějí stát policisty ve státě Severní Karolína, budou muset projít školením, které je naučí používat genderově neutrální terminologii při komunikaci s veřejností a učit se z článku o genderové identitě.
16týdenní základní výcvik v oblasti vymáhání práva (BLET) nabízený lidem starším 20 let v Severní Karolíně pravděpodobně v roce 2025 zaznamená významné změny na příkaz státního ministerstva spravedlnosti (DOJ), uvedl The Carolina Journal.
Justiční akademie ministerstva spravedlnosti, která program provozuje, pracuje na přepsání sekcí kurzu v rámci projektu BLET 2025. Restrukturalizaci vytvářejí policejní šéfové, šerifové, právníci, akademici a odborníci na danou problematiku na základě analýzy z roku 2018.
Velká část restrukturalizace znamená více výcviku pro rekruty. Očekává se, že kurz poskočí z 640 hodin na 868 hodin. Nárůst o 35 % nabízí více praktického tréninku pro deeskalaci a jednání s duševně nemocnými. Ze stávajících 2 840 na 4 492 stran se zvýší také počet písemných materiálů.
Většina Američanů by byla ráda, kdyby se policie vrátila k zatýkání padouchů a jejich držení ve vězení, namísto indoktrinace policistů genderovou agendou.


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek USA: Nové osnovy na policejní akademii mají za cíl naučit budoucí policisty seznam 68 genderových identit se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden