USA: Další kolo slyšení o „vakcínách proti Covid-19“ přineslo důkazy o bezprecedentním nárůstu vedlejších účinků i úmrtí
RSS

USA: Další kolo slyšení o „vakcínách proti Covid-19“ přineslo důkazy o bezprecedentním nárůstu vedlejších účinků i úmrtí


V mnoha zemích světa aktuálně probíhají různé soudy či parlamentní slyšení ve věci covidových zločinů – od nezákonných protiústavních restrikcí až po nucené podávání genových injekcí za současné perzekuce těch, kteří se odmítli stát obětí experimentu.
V USA se včera řešilo nejen poškození genovými injekcemi, ale zejména velmi rychlé schválení těchto škodlivých injekcí a fakt, že téměř nikdo nebyl za poškození zdraví odškodněn.
To je stejná situace jako ve většině zemí Evropy, kde se také oběti genových injekcí nejsou schopny dovolat odškodnění.
Užší podvýbor pro pandemii koronaviru se ve čtvrtek sešel, aby zahájil první část své série slyšení s názvem „Hodnocení amerických systémů bezpečnosti vakcín, část první.“
Slyšení, kterému předsedal republikán Brad Wenstrup (R-Ohio), si kladlo za cíl rozebrat účinnost hlášení o bezpečnosti vakcín, reakci na zranění a kompenzační mechanismy po sporné distribuci vakcíny COVID-19.
Dohledový systém federální vlády, který je navržen tak, aby monitoroval poškození způsobená očkováním, se stal terčem kritiky za to, že dostatečně neinformoval veřejnost o zprávách o poškození způsobeném očkováním…
Předseda Wenstrup kritizoval Bidenův režim za to, že nutí zdravé Američany, aby dodržovali nevědecké nařízení povinného očkování, aniž by byl zaveden robustní systém ochrany a odškodnění jednotlivců, kteří utrpěli újmu v důsledku očkování.
 
Údaje CICP za fiskální roky 2010 až 2024, aktuální k 1. lednu 2024, ukazují celkem 13 406 podaných žádostí, z nichž 12 854 souvisí s poškozením zdraví způsobeným takzvanou „vakcínou“ proti COVID-19.
„Z 12 854 žádostí o odškodnění se 9 682 týká zranění/úmrtí způsobených vakcínami COVID-19 a 3 172 tvrdí, že zranění/úmrtí byla způsobena jinými protiopatřeními proti COVID-19.
Těchto 3 172 nároků zahrnuje ty, u kterých není při prvotním podání žádosti jasné, zda je zranění/smrt způsobeno vakcínou nebo neočkovacím protiopatřením proti COVID-19,“ napsala na svých webových stránkách Health Resources & Services Administration  (HRSA).
To vše se stalo po uvolnění očkování proti COVID-19. K dnešnímu dni obdrželo odškodnění pouze 11 z nich. Toto číslo představuje nárůst o tři od 1. listopadu 2023 a nárůst o osm od 1. října 2022.
Během slyšení přednesla republikánka Marjorie Taylor Greeneová (R-GA) ohnivé svědectví, v němž zpochybnila rychlé povolení vakcín proti COVID-19 a zdůraznila objem hlášení nežádoucích účinků předložených do systému hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS).
„Nejsem doktor, ale mám doktorát z rozpoznávání kravin, když je slyším,“ řekla poslankyně Greenová
Greenová citovala čísla, která naznačují značný počet zpráv o poškození zdraví a úmrtích způsobených očkováním, a zdůraznila nepoměr mezi těmito čísly a omezenou kompenzací poskytovanou prostřednictvím Programu odškodnění za újmu způsobenou protiopatřeními (CICP).

„V prosinci, v polovině prosince, myslím, že to bylo desátého nebo jedenáctého, byla schválena první vakcína. Byla schválena pro nouzové použití. Tehdy bylo 10 596 hlášení za méně než měsíc.
V roce 2021 bylo ve VAERS hlášeno 706 767 případů poškození a úmrtí způsobených očkováním.
V roce 2022 to bylo 206 676. V roce 2023 se čísla snížila, protože se méně očkovalo.
Nyní si zde povíme něco více o vakcínách. Máme zprávy o úmrtích – 18 372, trvalé invaliditě – 17 842, hospitalizacích – 86 452, návštěvách pohotovosti nebo ordinace – 315 048 a závažných nežádoucích účincích – 113 449.

Toto je od Kongresové výzkumné služby o VAERS. Všechny druhy zranění: potraty, infarkty, myokarditida, trvalá invalidita, neurologické problémy. A tak to jde dál a dál a dál. Toto jsou zprávy od lidí, kteří byli nuceni se nechat očkovat. Nemělo se to stát.“
Republikánka Greenová také potvrdila přítomnost Brianne Dressenové, účastnice klinické studie vakcíny, která utrpěla poškození zdraví a čelila značným léčebným výdajům.
Její případ byl prezentován jako příklad problémů, kterým čelí jednotlivci, kteří hledají pomoc v systému odškodnění za újmu na zdraví.
Republikánka Greenová ostře kritizovala zdravotnické úředníky za to, že ukvapeně schválili experimentální vakcínu, přestože si byli vědomi jejích bezpečnostních obav – a posléze dokonce rozšířili povolení i na batolata.
„Doktore Petere Marksi, přiznal jste Brianne Dressenové, že poškození způsobená očkováním jsou skutečná. Že jsou skutečná. I když jste  uspěchali autorizaci. A teď jste schválili, aby děti dostávaly tyto vakcíny. A dokonce i děti ve věku šesti měsíců. To je ostudné. To je ostudné,“ řekla Greenová.
„Je čas být upřímný, pokud jde o poškození vakcínou. A musíme přestat umožňovat, aby se tyto vakcíny proti Covid-19 podávaly dětem,“ uzavřela Greenová.


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 2 Průměrně: 5 ]Článek USA: Další kolo slyšení o „vakcínách proti Covid-19“ přineslo důkazy o bezprecedentním nárůstu vedlejších účinků i úmrtí se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden