Starší britský pár byl zděšen, když obdržel dopis, že jejich dům bude využit pro žadatele o azyl (video)
RSS

Starší britský pár byl zděšen, když obdržel dopis, že jejich dům bude využit pro žadatele o azyl (video)


Tak jak zejména v Holandsku již začali ve velkém vyvlastňovat zemědělské podniky, dochází v některých zemích i k vyvlastňování domů, zatím především takových, které nejsou aktuálně obsazeny.
Tedy jestliže má někdo dům nebo byt třeba z dědictví nebo schovává byt pro svého nezletilého potomka, může se dočkat vyvlastnění. Jedná se sice o odkup, takže majiteli není byt či dům odňat bez náhrady, nicméně nabídnutá cena je pevná a nelze nadále vyjednávat.
Takto bývají oslovováni majitelé aktuálně neobydlených nemovitostí, bez ohledu na to, zda oni sami mají o prodej zájem.
Pokud pak majitel nehodlá danou nemovitost zatím obývat, musí jej mnohdy prodat nuceně, vše tak jde v podobném stylu jako v Holandsku, kde dochází k vyvlastňování farem.
Ovšem ještě horší je případ, kdy přijde oznámení o nuceném odkupu někomu, kdo v daném domě žije a rozhodně ho nehodlá prodávat. Jenže přesně to se stalo páru důchodců, kteří byli poté, co jim přišlo oznámení o nuceném odkupu, šokováni.
Starší britský pár byl zděšen, když náhle zjistil, že se bude muset nuceně vystěhovat. Do rukou jim přišel dopis oznamující, že jejich dům bude zabaven pro žadatele o azyl.
Jose (76) a Ted (78) Saundersovi se nedávno nastěhovali do domu a řekli, že byli „uraženi a šokováni“ dopisem, který dostali od North Northamptonshire Council.
Jose, pečovatelka v důchodu, řekla, že místní rada dělá věci úplně špatně. Diví se, proč proboha komunita nutí lidi, aby prodávali své domovy žadatelům o azyl.

UK Homeowners to house illegal Migrants?
In Britain Homeowners are receiving CPO’s (Compulsory Purchase Orders) so their homes can be redistributed to migrants
In America people are being asked to open their doors also to house migrants Do you see where this is heading yet? pic.twitter.com/2IDrlfmDlM
— Concerned Citizen (@BGatesIsaPyscho) February 14, 2024


V dopise se uvádí, že komunita má důvod se domnívat, že jejich dům je prázdný nebo není využíván.
Manželé reagovali tím, že zavolali zastupitelstvu a zeptali se, co se děje.
O tři dny později dostali omluvu s tím, že si zaměstnanci spletli nemovitost, kterou plánovali nuceně odkoupit.
V USA již nabádají obyvatelstvo, aby si migranty stěhovalo do svých domovů. Jak dlouho potrvá, než k témuž začne docházet ke stále více obohacované Evropě?


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Starší britský pár byl zděšen, když obdržel dopis, že jejich dům bude využit pro žadatele o azyl (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden