Šílené. Za kritiku vakcín ve Francii nyní hrozí pokuty a vězení
RSS

Šílené. Za kritiku vakcín ve Francii nyní hrozí pokuty a vězení


FRANCIE – Francouzská vláda 14. února schválila článek 4, který znemožní kritiku vakcín pod pohrůžkou pokut a vězení. (Foto: X)

Jedná se o vysoce nebezpečné schválení článku, který nebude tolerovat žádnou kritiku terapeutických postupů, které budou státem doporučovány nebo stanoveny jako povinné.
Lobisté nechtějí, aby mRNA vakcíny byly označeny jako genová terapie

Každému, kdo se odváží tyto terapie otevřeně kritizovat, budou hrozit pokuty (až 45 tisíc EUR, pozn. red.) a vězení až na tři roky. Již nyní jsou terčem útoků renomovaní lékaři, které tento článek umlčí.Francie nabírá totalitní směr, Macron a jeho nohsledi jsou stoupenci WEF a globalistické politiky.
Spike mRNA protein byl nalezen v placentách


14. února byl ve Francii přijat zákon, který označuje jakýkoli odpor proti injekcím mRNA-LNP za „sektářskou úchylku“. Za to hrozí trest odnětí svobody až na tři roky a 45 000 eur.
„Nebude tolerovat jakoukoli kritiku léčebných postupů, které budou státem doporučovány nebo se stanou povinnými. Každému, kdo se odváží tyto terapie otevřeně kritizovat, bude hrozit pokuta a vězení.“

Chemici vyzývají k „zastavení technologie mRNA“


L'article 4 a été déclaré liberticide par le Conseil d'État, supprimé au Sénat et supprimé à l'Assemblée hier soir. Une fois de plus vous bafouez la démocratie et étouffez quiconque ne pense pas comme vous ! #DirectAN pic.twitter.com/XAPJKfD0tZ — N. Dupont-Aignan (@dupontaignan) February 14, 2024

Rakovina postihuje stále více mladých lidí a lékaři jsou zmateni

Článek Šílené. Za kritiku vakcín ve Francii nyní hrozí pokuty a vězení se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden