Byl Navalnyj agent CIA? Po jeho smrti se objevilo video, které připomíná před lety chystaný převrat (video)
RSS

Byl Navalnyj agent CIA? Po jeho smrti se objevilo video, které připomíná před lety chystaný převrat (video)


Po smrti Navalného (47) ve vězení se mimo spekulací o tom, jak k ní došlo, objevily také připomínky z jeho minulosti. Asi jen málokdo pochybuje o jeho napojení na CIA či jiné zahraniční zpravodajské služby.
I když toto napojení nebylo nikdy oficiálně potvrzeno, je velmi nepravděpodobné, že by neměl podobné kontakty při jeho dlouhodobé snaze o změnu režimu v Rusku, které chtěl vrátit na stejnou cestu, jakou se před lety vydal Jelcin.
Nyní se objevila připomínka na nedávnou minulost, kdy se člověk blízký Navalnému sešel s britským špionem. U videa je sice uvedeno, že se jedná o Navalného, nicméně zdroj videa potvrzuje, že jde o jeho velmi blízkého spolupracovníka.
Na Twitteru se objevilo nepohodlné video, na kterém Navalnyj plánuje revoluci s pomocí britských špionů prostřednictvím svého hlavního poradce.
U videa je uvedeno:
Je hrozné, když politický oponent zemře ve vězení.
Ale také není nikdy dobré být zachycen na kameru, jak se pokouší o převrat ve vaší zemi se zahraniční zpravodajskou službou.
Navalnyj v tomto videu žádá důstojníka MI6 Jamese Williama Thomase Forda o 10-20 milionů dolarů ročně, aby mohl v Rusku zahájit barevnou revoluci.
To je důvod, proč byl zatčen. A má to závažné důsledky, zejména ve světle toho, že CIA a MI6 sabotují Trumpovu administrativu.
Rusko a USA jsou si podobnější, než si myslíte. Smutně.

It’s horrific when a political opponent dies in jail.
But it’s also never good to be caught on camera attempting a coup in your country with a foreign intel service.
Navalny in this video is asking MI6 Officer James William Thomas Ford for $10-20 Million a year to start a color… pic.twitter.com/hDPigUylD2
— George Papadopoulos (@GeorgePapa19) February 16, 2024


Ačkoli Papadopoulos tvrdí, že muž na videu je Navalnyj,  RT uvádí, že záběry pořízené na počátku roku 2012 patří blízkému spolupracovníkovi Navalného, Vladimiru Ašurkovovi.
Nahrávka, o které jako první informovala televize RT v pondělí, byla údajně natočena Federální bezpečnostní službou (FSB) někdy v roce 2012 a údajně ukazuje setkání mezi Vladimirem Ašurkovem a zaměstnancem britského velvyslanectví v Moskvě. Ašurkov je výkonným ředitelem FBK, protikorupční organizace Alexeje Navalného.
Pokud by se jakýkoli oponent režimu ve kterékoli zemi sešel se špionem z nepřátelské země, aby si zajistil finance na barevnou revoluci, zřejmě by mu to jen tak neprošlo.
Zkuste si to srovnat s tím, co udělal již dlouhé roky vězněný Assange, který pouze jako správný novinář napsal pravdu a příští týden bude možná vydán do USA, což by pro něj v jeho zdravotním stavu byl rozsudek smrti…


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek Byl Navalnyj agent CIA? Po jeho smrti se objevilo video, které připomíná před lety chystaný převrat (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden