Všichni nalezeni mrtví. Lékaři, co zjistili, že nám tajně vkládají do vakcín rakovinotvorné enzymy
RSS

Všichni nalezeni mrtví. Lékaři, co zjistili, že nám tajně vkládají do vakcín rakovinotvorné enzymy


Před nedlouhým časem Neon Nettle referoval o epidemii zavražděných lékařů, z nichž většina byla z Floridy v USA – celý ten příběh si přečtěte zde . (Foto: Youtube)

Všichni tito vědci šli po společné stopě, všichni objevili, že do vakcín, které se podávají lidem, se přidává enzym nagaláza.
Šílené. Za kritiku vakcín ve Francii nyní hrozí pokuty a vězení

Nagaláza je tím, co tělu brání, aby si vytvářelo vitamin D, což je hlavní obrana těla, která přirozeně zabíjí rakovinné buňky.


Lobisté nechtějí, aby mRNA vakcíny byly označeny jako genová terapie

Nagaláza je rovněž proteinem, který vytváří všechny rakovinné buňky. Tento protein lze rovněž ve velmi vysoké koncentraci nalézt u autistických dětí. A VKLÁDAJÍ ho do našich vakcín!Ta tělu brání využívat vitamin D nezbytný k boji s rakovinou a k prevenci autismu. Nagaláza zneschopňuje imunitní systém. Známa je rovněž jako příčina cukrovky druhého typu.
„Ponecháni napospas hnilobě.“ Britský premiér pod palbou kvůli vakcínám


Záhadná smrt: Tělo lékaře, který spojil očkování s autismem nalezeno, jak plave po řece
10 holistických lékařů v USA bylo nalezeno mrtvých. Náhoda?

Kdo zabíjí léčitele a proč? Celostní lékaři kvůli ohromujícímu objevu „spáchali sebevraždu“
Takže v podstatě… ty doktoři byli nebezpeční, protože zjistili, že toto léčí rakovinu nebo to i úspěšně účinkuje proti autismu… protože tito doktoři vyzkoumali, že vakcíny, způsobují současnou krizi rakoviny a autismu, a mají o tom důkazy?
Spike mRNA protein byl nalezen v placentách

A to se zjevně dělo vědomě a účelově? Ti na Floridě zabití doktoři spolupracovali a připravovali se tuto informaci publikovat.Dr. Ted Broer to vyzradil na The Hagmann & Hagmann Report a trvalo jim to celou hodinu, aby mu zablokovali vysílání a jejich 3 hodinové show shodili a všechny linky, které se pokoušeli udržet, odpojili… a pak jim shodili servery.Zdroj: doctorspatch.com
V USA se očekává rekordní počet diagnostikovaných případů rakoviny

Článek Všichni nalezeni mrtví. Lékaři, co zjistili, že nám tajně vkládají do vakcín rakovinotvorné enzymy se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden