Kmenové války v Evropě: Eritrejci řádili v centru nizozemského Haagu (videa)
RSS

Kmenové války v Evropě: Eritrejci řádili v centru nizozemského Haagu (videa)


Možná jste již zaznamenali, že země, které přijaly početnější větší eritrejské komunity, zažívají pravidelně jejich kmenové války v ulicích přímo před očima původního obyvatelstva.
K takovým bojům již opakovaně došlo v Německu, Švédsku, Norsku, Velké Británii a Nizozemsku. Právě v posledně zmíněné zemi došlo včera k další pouliční bitvě, která se strhla v centru Haagu.
V těchto násilných bitkách, které vždy odnese i řada zasahujících policistů, ale také nějaký ten kolemjdoucí nebo soukromý i městský majetek, mezi sebou vždy bojují dvě skupiny Eritrejců.
Zajímavé je, že jedna z těchto skupin je provládní a druhá protivládní, což znamená, že přinejmenším příznivci vlády nemají důvod setrvávat v Evropě, kde většinou zůstávají jen proto, že tvrdí, že jsou doma perzekuováni.
Ovšem země, které jim poskytly azyl, tento fakt ignorují a nadále tyto skupiny na svém území trpí. To jen dokazuje, že v EU jde především o výměnu obyvatel a údajný útlak těch, kteří přicházejí od Evropy, je jen záminkou, na kterou naletí skutečně jen ti nejhloupější sluníčkáři.
Ostatně, do Evropy jsou aktivně vpouštěni i velmi nebezpeční džihádisté, kteří nemají problém získat v různých evropských zemích azyl.
K čemu tedy včera došlo v Haagu?
V sobotu policie použila slzný plyn při konfrontaci mezi dvěma skupinami Eritrejců v Haagu. Po setkání u opery na Fruitweg vypukly nepokoje.
Házely se kameny, tyče, klacky a kola. Zapáleno bylo také několik policejních vozidel. Mobilní jednotka byla povolána, aby udržela skupiny od sebe. Starosta Jan van Zanen vydal pro tuto oblast nouzové nařízení. Nasazení policie bylo maximální.

Policejní odborový svaz ACP napsal na X, že „policisté se snaží obnovit pořádek za nesmírného násilí, zatímco jsou zasypáváni kameny a jejich vozidla jsou v plamenech.“


Eritrean African immigrants wreak havoc in The Hague, Netherlands. They hate us. Deportations now. https://t.co/RvC7haNY6v pic.twitter.com/abofAxtXMc
— RadioGenoa (@RadioGenoa) February 18, 2024The incredible violence of Eritrean African immigrants against the Dutch police in The Hague. An unprecedented hatred. Deportations now. pic.twitter.com/vGnbU2cH32
— RadioGenoa (@RadioGenoa) February 18, 2024Nepokoje vyvolaly rozhořčené reakce. „Můj bože, to je neuvěřitelná špína,“ píše nezávislá energetická konzultantka Simone Juffermansová. „A my jsme nechali naše krásné Nizozemsko napospas šosákům tím, že jsme sem každý den pouštěli víc a víc takových chodících časovaných bomb?“
„Jaké obohacení je to importované kmenové válčení z Eritreje,“ říká sarkasticky členka strany FVD Annelies Strikkersová.
Fórum pro demokracii tvrdí, že je to důsledek desetiletí politiky výměny populace.
Další komentátoři upozornili například na to, že nizozemská politika otevřených hranic zemi zcela zničila, zatímco promigrační strany mlčí.
Lze předpokládat, že podobné incidenty jen posílí protimigrační strany, ať už v podobě Wildersovy PVV nebo některých menších protimigračních stran.
A migrační pakt může samozřejmě zajistit, že časem budeme mít možnost vidět africké kmenové války i v našich ulicích.


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Kmenové války v Evropě: Eritrejci řádili v centru nizozemského Haagu (videa) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden