Maďarsko: Lékař, který vedl Covidovou politiku i očkovací kampaň, spáchal sebevraždu
RSS

Maďarsko: Lékař, který vedl Covidovou politiku i očkovací kampaň, spáchal sebevraždu


Možná si ještě i vy pamatujete, že Maďarsko nezůstávalo ve vnucování genových injekcí nijak pozadu. Byly tam povinné nejen pro zdravotnický personál, ale také pro učitele, policisty a některé další státní zaměstnance.
Jedinou výjimkou mezi zeměmi EU bylo Maďarsko v tom, že mimo EU schválených genových injekcí nabízelo také Sputnik, který se však ukázal být neméně špatným jako americké patoky. Nicméně i zde byla drtivá většina lidí proočkována Pfizerem.
Ti, kteří injekce odmítli a patřili k vybraným profesím, museli (minimálně dočasně) opustit své zaměstnání. Orbán se tedy zařadil k ostatním covidfašistům, v čemž mu vydatně pomáhal lékař, který vedl celou covidovou politiku, právě včetně vnucování genových injekcí.
Ten nyní spáchal sebevraždu. Záhy se vyrojily spekulace o tom, že by jeho sebevražda mohla souviset s jeho prací za Covidu. Oběti takzvaných „vakcín“ se samozřejmě ozývají ve všech zemích – a komu jinému své problémy přičítat než těm, kteří jim injekce vnutili?
Ve  věku 46 let zemřel  profesor virologie na Pediac University Jakab Ferenc, který pracoval na maďarské vakcíně proti covidu-19. Univerzita  potvrdila  jeho náhlou smrt. Pohřben bude později. „Šokující,“  hlásá titulek maďarských médií .
Renomovaný virolog, který  hrál ústřední roli v maďarské reakci na Covid, spáchal sebevraždu.

Po jeho smrti ho lidé na sociálních sítích spojovali s jeho prací během pandemie a zejména maďarské očkovací kampaně.


V roce 2022  maďarská poslankyně Dora Duro v parlamentu uvedla , že se ve srovnání s předchozím rokem narodilo o 20 procent méně dětí, a že plodnost prudce klesla.
Odkazovala se na výzkumného pracovníka z Maďarského centra pro ekonomická a regionální studia (KRTK), který uvedl, že dramatický pokles začal devět měsíců po zavedení masového očkování proti Covidu v Maďarsku.
Duro řekla, že je úkolem vlády, aby vyšetřila, zda masivní pokles souvisí s očkováním.
Mariska de Haasová měla velmi silné krvácení , když byla v Maďarsku těsně po očkování proti Covidu. Krvácení bylo „podobné potratu“ a trvalo 20 dní.
„Všichni doktoři a sestry, ale také personál záchranné služby, říkali: to je to, s čím se musíme vypořádat každý den, každý den přicházejí na pohotovost ženy, které potřebují operaci,“ říká De Haasová.
Výzkum lékaře Roberta Chandlera ukázal, že porodnost ve 13 evropských zemích, včetně Maďarska, devět měsíců po zavedení očkování proti Covidu znepokojivě klesla.
Chandler také ukázal, že společnost Pfizer věděla, že injekce jsou škodlivé pro plodnost. Přesto v podávání injekcí pokračovali.
„Zabíjejí západní Evropu,“ řekla novinářka Naomi Wolfová v Bannonově War Room .


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Maďarsko: Lékař, který vedl Covidovou politiku i očkovací kampaň, spáchal sebevraždu se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden