Medveděv: Pokud na Ukrajině prohrajeme, přijde jaderná válka
RSS

Medveděv: Pokud na Ukrajině prohrajeme, přijde jaderná válka


RUSKO – Bývalý ruský prezident v neděli prohlásil, že návrat jeho země k hranicím z roku 1991 povede ke globálnímu konfliktu mezi Moskvou a Západem. (Foto: Flickr)

„Pokusy o návrat Ruska k hranicím z roku 1991 povedou k jediné věci. Ke globální válce se západními zeměmi za použití celého strategického arzenálu našeho státu,“ uvedl Dmitrij Medveděv na Telegramu.
Tucker šel nakupovat v ruském obchodě a nestačil se divit

Medveděv, který v současné době působí jako zástupce předsedy ruské bezpečnostní rady, tvrdil, že záměr Západu vrátit se k hranicím z roku 1991 znamená „přímý a nezvratný rozpad“ současného Ruska.V otázce, zda Západ věří, že ruský lid přijme rozdělení své země, Medveděv uvedl, že rozpad Ruska bude mít mnohem horší následky než výsledky obyčejné, nebo dokonce nejvleklejší války.
Jeffrey Sachs: Bidenův a Schumerův plán na pokračování války

Medveděv dále uvedl, že použití celého ruského strategického arzenálu ve válce se Západem povede k úderům na Kyjev, Berlín, Londýn a Washington, jakož i na další místa, která „jsou již dlouho zařazena mezi letové cíle naší jaderné triády“.„Proto je lepší vše vrátit, než bude pozdě. Nebo to vrátíme sami s maximálními ztrátami pro nepřítele. Jako například Avdijivka,“ dodal.Zdroj: dailymail.co.uk
Bývalý mongolský prezident se vysmívá Putinovi mapou

Článek Medveděv: Pokud na Ukrajině prohrajeme, přijde jaderná válka se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden