Pedofilný škandál v Maďarsku. Prezidentka dala milosť prominentnému členovi cirkvi, ktorý kryl pedofilov v detskom domove v Bickse.
RSS

Pedofilný škandál v Maďarsku. Prezidentka dala milosť prominentnému členovi cirkvi, ktorý kryl pedofilov v detskom domove v Bickse.


Pedofilia je choroba bohatých a elít. Stačí zaspomínať na prevalené prípady prominentného pedofila Jimmyho Savilla, ktorý sa stretával s najbližšími členmi kráľovskej rodiny, bol na čele najväčšich charitatívnych organizácii, satanista a sexuálny deviant. Potom prominentný Žid, agent Mossadu – Jeffrey Eppstein, ktorý zabezpečoval deti na sexuálne potešenie svetovej a hlavne americkej elity.  V Belgicku Dutroux, ktorý zabezpečoval deti pre satanistické obraty a belgickú elitu.
Tak teraz máme ďalší veľký pedofilný škandál v Maďarsku. Prezidentka Maďarska, blizka Orbánov rezignovala potom, ako dala milosť človekovi, ktorý kryl pedofilné aktivity riaditeľ detského domova v Bicske. Éndre Kónya roky kryl riaditeľa a tlačil na obete sexuálneho zneužívania, aby stiahli svoje výpovede. Prezidentka Maďarska mu milost udelila minulý rok v tajnosti, kedže ide o prominentnú osobu a hovorí sa o väzbách na najvyššie politické špičky. Informáciu až teraz zverejnil portál 444.hu.
Endre Kónya vystrašil deti a spísal s jedným falošnú výpoveď, kde bolo dieťa prinútené sa priznať, že si to vymyslelo. Maďarska prezidentka udelila milosť najväčšiemu množstvu väzňov za posledné obdobie v Maďarsku. Vysvetlila, že k tomu došlo po návšteve pápeža Františka. S ním je v Južnej Amerike tiež v minulosti vedený prípad pre podozrenie z pedofílie. Či práve pápež inicioval prepustenie a milosť Endreho Kónya, je otázne. Orbán aj jeho kabinet mlčí.

Táto fotka unikla na verejnosť. Je na nej so zakrytými očami pedofilný riaditeľ detského domova a vedľa neho stojí poslanec Orbánovho Fídeszu z Bicske – Zoltán Tessely.

Naľavo na foto so zakrytími očami je pedofil János V. Práve Orbánov poslanec Tessely je veľmi blízka osoba odsúdeneho pedofila a práve mimovládne organizácie odsúdeného pedofila ho podporovali vo voľbách za primátora a 2x bol úspešný.
Riaditeľ detského domova pedofil János V. sexuálne zneužíval pravidelne vyše 10 detí medzi rokmi 2004 až 2016. Na základe psychiatrického vyšetrenia bola osobnosť riaditeľa uzavretá ako nezrelá, narcistická. Pedofilný riaditeľ viedol daný domov vyše 20 rokov. Deti nútil vykonávať mu orálny sex za odmeny. Tento pedofil je vyznamenaný za zásluhy pre deti mestom Bicske a je jeho honorárnym občanom, resp. bol.
Za vlády Orbána tento pedofil dostal najvyššie štátne vyznamenanie – Záslužný bronzový križ za pôsobenie v detskom domove. Ocenenie mu bolo udelené v roku 2016 na doporučenie Viktora Orbána.
Informácia o milosti prezidentky sa dostala von náhodne, kedy čitateľ portálu si všimol pri čítaniach súdu, komu bola udelená milosť. Prezidentka udelila milosť v čase, keď na návšteve Maďarska bol pápež František. A práve táto akcia služila ako krytie a tak sa to aj deje. Keď je nejaký problém, vytvorí sa nejaká návšteva alebo kauza. Toto je jedno z nebezpečných práv prezidentov, udelenie milosti zločincom. Podobne mnohým zločincom udelil milosť v USA aj Trump.
 
Pedofil János V. – jeho fotku aj plné meno je problém nájsť, tak ak nájdete pošlíte do komentára alebo na mail: inenoviny.sk@yandex.com.
zdroje: https://444-hu.translate.goog/2018/11/21/nyolc-ev-bortont-kapott-a-bicskei-gyermekotthon-volt-igazgatoja/2018/11/21/nyolc-ev-bortont-kapott-a-bicskei-gyermekotthon-volt-igazgatoja?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=en&_x_tr_hl=sk&_x_tr_pto=wapp&_x_tr_hist=true https://444-hu.translate.goog/2024/02/02/novak-katalin-kegyelmet-adott-a-bicskei-gyerekotthon-pedofil-exigazgatojat-fedezo-buntarsnak/2024/02/02/novak-katalin-kegyelmet-adott-a-bicskei-gyerekotthon-pedofil-exigazgatojat-fedezo-buntarsnak?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=en&_x_tr_hl=sk&_x_tr_pto=wapp&_x_tr_hist=true https://gulyasagyumedia-hu.translate.goog/2024/02/04/orban-viktor-kituntetes-2016-pedofil-gyermekotthon-vezeto-novak-katalin-kegyelem/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=en&_x_tr_hl=cs&_x_tr_pto=wapp https://gulyasagyumedia-hu.translate.goog/2024/02/16/tompos-marton-kepviselo-tessely-zoltan-mondjon-le-a-bicskei-pedofillal-valo-kapcsolata-miatt/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=en&_x_tr_hl=cs&_x_tr_pto=wappNejčtenější za týden