Tedros varuje před nevyhnutelnou pandemií nemoci X – „otázkou je kdy, ne jestli“ (video)
RSS

Tedros varuje před nevyhnutelnou pandemií nemoci X – „otázkou je kdy, ne jestli“ (video)


Bude událostí, která povede k zavedení NWO neboli „Velkého resetu“ právě globalisty již delší dobu deklarovaná pandemie? To teprve uvidíme, nicméně její start nemá význam do doby, než budou oficiálně schváleny změny Mezinárodních zdravotních předpisů – a především než tyto začnou platit, což bude až v roce 2025.
O nemoci X se diskutovalo již na nedávném srazu WEF a nyní o ní opět padla zmínka na srazu „světových vlád“ v Dubaji. Pokud bude schválena jak pandemická smlouva, tak změny stávajících Mezinárodních zdravotních předpisů, pak bude mít právě zločinec Tedros nevídanou moc.
Generální ředitel Světové zdravotnické organizace (WHO)  Tedros Adhanom Ghebreyesus otevřeně hovořil o realitě nové pandemie, kterou označuje jako „nemoc X.“
Během svého projevu v Dubaji během Světového vládního summitu Tedros tvrdil, že navzdory současnému zaměření na COVID-19 je koncept „nemoci X“ součástí globální konverzace o zdraví již léta a představuje neznámý patogen, který by mohl způsobit budoucí pandemii.
„Historie nás učí, že příští pandemie je otázkou kdy, ne jestli,“ řekl Tedros. „Může to být způsobeno virem chřipky, novým koronavirem, nebo to může být způsobeno novým patogenem, o kterém ještě ani nevíme, nebo tím, čemu říkáme nemoc X.“Termín „nemoc X“ se poprvé objevil v dokumentech WHO v roce 2018 jako zástupný symbol pro neznámý patogen, který by mohl způsobit vážnou mezinárodní epidemii.
Zajímavé je, že Dr. Tedros poukázal na to, že samotný COVID-19 byl formou „nemoci X“, dříve neznámého viru, který vyvolal globální krizi.
„Ale bude tu další nemoc X nebo nemoc Y nebo nemoc Z,“ dodal.

WHO Director-General Tedros Says Disease X ‘Is a Matter of When, Not If’
“It may be caused by an influenza virus or a new coronavirus. Or it may be caused by a new pathogen we don’t even know about yet, what we call Disease X.” pic.twitter.com/IJCdvwe33j
— Chief Nerd (@TheChiefNerd) February 16, 2024


A překvapivě takzvaní experti nyní pracují na vakcíně proti viru, který ještě neexistuje.
BBC uvedla, že britská Agentura pro zdravotní bezpečnost „skenuje horizont hrozeb a pro jistotu začíná pracovat na vakcínách.“
Kritici vyjadřují obavy a naznačují, že krok k práci na vakcíně proti „nemoci X“ zavání scénářem, kde vakcína diktuje vznik viru, spíše než naopak.

They are literally working on a vaccine for a virus that doesn't exist yet. They call it disease "X" because nobody knows what it is yet. Can't make this crap up. pic.twitter.com/f1VMEEFLiA
— Freyja (@FreyjaTarte) November 30, 2023


Tony Blair, bývalý premiér Spojeného království, se loni  zasazoval o rozvoj „národní digitální infrastruktury,“  která by usnadnila distribuci nových vakcín a určila, kdo bude očkován a kdo ne pro budoucí pandemie.
„Musíte vědět, kdo byl očkován a kdo ne,“ řekl Blair na summitu WEF.
„Některé z vakcín, které budou v budoucnu k dispozici, budou vícenásobné. Bude více dávek. Takže musíte mít důvody, proč se zdravotní péčí obecně zabývat. Ale jistě, pro pandemii nebo pro vakcíny musíte mít řádnou digitální infrastrukturu. A to mnoho zemí nemá a většina zemí to nemá.“
Podle Blaira zavedení těchto nových vakcín zdůrazňuje potřebu, aby země investovaly do „národní digitální infrastruktury.“
„Měli bychom zemím pomoci vytvořit národní digitální infrastrukturu, kterou budou potřebovat s těmito novými vakcínami,“ řekl.
„A nakonec je to také o tom, ukázat lidem a politickému vedení, že přijetím těchto opatření můžete pozitivně ovlivnit systém zdravotní péče, protože mají dopad přesahující jakoukoli konkrétní nemoc nebo pandemii,“ pokračoval.
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek Tedros varuje před nevyhnutelnou pandemií nemoci X – „otázkou je kdy, ne jestli“ (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden