Fašismus v Německu přiostřuje: Megakampaň proti jediné opozici, kandidát AfD byl po výhružkách jemu i rodině nucen odstoupit
RSS

Fašismus v Německu přiostřuje: Megakampaň proti jediné opozici, kandidát AfD byl po výhružkách jemu i rodině nucen odstoupit


Německo nám názorně ukazuje, že jen málokdy se umí většina lidí poučit z historie. Nemalá část Němců si vůbec neuvědomuje, že jsou přesně na té straně, na které byli svého času příznivci NSDAP, kterou nyní supluje tzv. „koalice semaforu.“
Stávající německá vláda si tedy bere příklad od svých předků ze 30. let a oddaná propagandistická média ji následují. Nestačí jen dehonestace, ale proti jediné parlamentní opozici je nutno využít jakýchkoli prostředků, třeba i zastrašování, včetně ohrožení rodiny kandidátů AfD.
A tupé masy toto jednání nadšeně podporují, stejně jako jejich předkové se zdviženou pravicí podporovali svého vůdce.
Státem živená hysterie proti opozici a disidentům v Německu nabývá stále absurdnějších a drastičtějších forem. Nejnovější počin: Pod názvem „Pospolitost“ zahajují různé mediální společnosti společně s 500 společnostmi, sdruženími a nadacemi kampaň proti všemu, co není červenozelené.
Jsou zde také ústřední propagandistické orgány rudo-zelené koalice: „Zeit“, „Süddeutsche Zeitung“, „Tagesspiegel“ a „Handelsblatt.“ Přítomna bude také společnost Wirtschaftswoche a reklamní a mediální společnost Ströer, která vlastní „T-Online“ a „Watson.de.“
V reklamě se píše: „Německo nepotřebuje alternativu ke svobodě a rozmanitosti.“ Tím chtějí říci, že „svoboda“ je jednostranná politika rudozelené vlády, které už téměř nikdo nevěří a „rozmanitost“ je rekordní kriminalita v režii neustále dovážených „obohacovačů.“
Signatáři této „Pospolitosti“ možná ani netuší, jak se podobají svým předkům v hnědých košilích. Hovoří-li o fašismu, neměli by ukazovat prstem na jedinou opozici, ale podívat se do zrcadla.
Kam až vede toto štvaní, se můžeme podívat třeba na případu politika, který se musel vzdát kandidatury za AfD poté, co bylo vyhrožováno jemu i jeho rodině.
Nezávislý Matthias Beerbaum  stáhl svou kandidaturu na okresního hejtmana v okrese Saale-Holzland. Regionálně známý podnikatel chtěl kandidovat za AfD.
Důvodem stažení kandidatury byly výhružky vůči jeho rodině, která se náhle necítila v bezpečí, jak Beerbaum oznámil ve čtvrtek večer. Rozhodnutí pro něj nebylo snadné. „To se v demokracii nemůže stát,“ okomentoval svoji situaci.
Okresní sdružení s rezignací sympatizovalo. V posledních týdnech byla nálada v okrese – stejně jako v celém Německu – vyhrocená, řekl mluvčí AfD Denny Jankowski.
Přítomnost policie na stranických akcích, jako byla ta nedávná v Jeně, kde bylo 150 policistů, se drasticky zvýšila. Pro pravidelné volební stánky je nyní zapotřebí několik zásahových vozidel.
Ani AfD, ani nezávislý Beerbaum však neočekávali výhrůžky vůči kandidátově rodině. Zatím není jasné, zda strana navrhne nového kandidáta do voleb do okresního hejtmanství.
Tolik zpráva, která jasně ukazuje, že Němci u koryta se nijak nezměnili a vlastně jsou sami odrazem politiky EU, která postupně vytváří z Evropy národů „čtvrtou říši,“ ale bez národních států a národů a s obyvatelstvem, které si přiváží z cizích zemí.
Poslední 4 roky mi také pomohly lépe pochopit, jak bylo možné, že se většina Němců přidala k Hitlerovi.
Přidali by se opět – a to ke komukoli, koho by podpořila korporátní média a velení 4. říše.
Opět se potvrzuje, že se historie opakuje, aniž by se z ní většina dokázala poučit…


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 3 Průměrně: 5 ]Článek Fašismus v Německu přiostřuje: Megakampaň proti jediné opozici, kandidát AfD byl po výhružkách jemu i rodině nucen odstoupit se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden