Neuvěřitelná historie zlata: Cesta ke svobodě: Díl 1. Kde to všechno začalo?
RSS

Neuvěřitelná historie zlata: Cesta ke svobodě: Díl 1. Kde to všechno začalo?DOKUMENTÁRNÍ SÉRIE REDAKCE NF SVĚDOMÍ NÁRODADíl 1.: Kde to všechno začalo?

Finanční systém se hroutí, je neudržitelný, slýcháme z různých stran. Zatím drží pohromadě, ale za jako cenu? Cílem naší nové dokumentární série je stejně jako za doby c*vidové nemlčet a přinášet informace o možných řešeních a cestě ke svobodě pro každého jednotlivce. Peníze nemají žádnou reálnou hodnotu, inflace je pádivá, zadlužení státu se nafouklo do obřích rozměrů a z chování „těch nahoře“ se zdá, že mají jasno o tom, kdo tuhle party zaplatí: občan, jednotlivec, každý z nás. Může v dnešní době existovat cesta k finanční nezávislosti? Dneškem startuje nová dokumentární série redakce NF Svědomí národa s názvem „Neuvěřitelná historie zlata: Cesta ke svobodě“, a to svým prvním dílem „Kde to všechno začalo?“ 


Smyslem celé série je poukázat na skutečné příčiny současné krize a na možnosti, které každý jednotlivec má, aby se ochránil před tím, že to bude on, kdo na pomyslné party mocných zůstane posledním platícím.
V první řadě je potřeba mít informace, a proto to vezmeme hezky od začátku. Protože ten, kdo nezná historii, je nucen ji zopakovat. Více o celé sérii se dozvíte na www.svedomi-naroda.cz/zlato#gap-382019927 {
padding-top: 30px;
}


#image_1423796998 {
width: 100%;
}#gap-108604763 {
padding-top: 30px;
}

Informace o sdílení tohoto videa :

Nadační fond Svědomí národa dává k dispozici link ke stažení a sdílení tohoto videa všem drobným uživatelům pro jejich potřebu na jejich osobních profilech, shlédnutí videa a informací v něm a jeho šíření na sociálních sítích, vždy za předpokladu, že video nebude kráceno a upravováno a vždy u něj bude uveden hyperlink odkazu na naše stránky . V každém takovém příspěvku musí uživatel uvést Nadační fond Svědomí národa jako autora videa. Nadační fond NEDÁVÁ SOUHLAS s REUPLOADEM na jiné kanály a sociální platformy než osobní, obzvláště pak na ty, které duplikují naši službu informovat veřejnost, a provozovatelům uploadovacích služeb. V takovémto případě je možné pouze sdílení na stránkách formou vložení odkazu na naši sociální síť nebo kanál (formou embedování), či hyperlinku na tuto naši stránku s rozhovorem.
Link ke stažení videa naleznete zde:
Link ke stažení z úložiště
Alternativní platformy kde je video dostupné v případě výpadku:
Odkaz na video na Odysee

#gap-1334395806 {
padding-top: 30px;
}

Článek Neuvěřitelná historie zlata: Cesta ke svobodě: Díl 1. Kde to všechno začalo? se nejdříve objevil na Svědomí národa .


Nejčtenější za týden