Francie: Na křížích se objevují vzkazy o převzetí země islámem
RSS

Francie: Na křížích se objevují vzkazy o převzetí země islámem


Západoevropské země jsou již nějakou dobu pod džihádem. Ten nemusí probíhat pouze mečem, obzvlášť pak ne v současné Evropě, která se islamizuje zcela dobrovolně.
K zemím, kde je situace zdaleka nejhorší, patří také Francie, která mimo jiné doplácí i na svoji koloniální minulost.
V poslední době se na různých místech objevují na křížích, ale i na jiných místech, nápisy, které oznamují brzké převzetí země islámem.
Naposledy včera přišel starosta jedné z postižených obcí s tím, že se podobné nápisy objevily na několika místech (také viz titulek).
Starosta města Cherveix-Cubas podal stížnost v úterý 20. února poté, co bylo v jeho obci objeveno několik nápisů na křížích a autobusové zastávce.
Podle našich informací byly ve městě Dordogne podél departementní silnice č. 5 objeveny tři nápisy: dva nápisy se jménem Alláha na kamenných křížích, které jsou symboly křesťanství.
Třetí nápis byl nalezen na autobusové zastávce. Stálo tam: „Dnes země války, zítra země Alláha.“ Starosta města Cherveix-Cubas to nechápe: „Zajímalo by mě, jaké jsou motivace lidí, kteří to napsali. Pokud jsou dospělí, tak v těchto neklidných časech to může být velmi vážné.“
Zde jen připomínám, že pro muslimy je podle Koránu  „zemí válek“ každé území, které zatím není pod islámem. Tedy téměř celá Evropa je aktuálně pro všechny věřící muslimy „zemí války.“

Poměrně nedávno, konkrétně na Štědrý den, se také objevily čmáranice na kříži v Dordogne, ale tehdy šlo o jiné místo. Na kříži bylo napsáno „Islám“ a byl na něm i srpek měsíce:Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek Francie: Na křížích se objevují vzkazy o převzetí země islámem se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden