Událost, která by mohla vést k nastolení NWO – část 2: Kybernetická pandemie
RSS

Událost, která by mohla vést k nastolení NWO – část 2: Kybernetická pandemie


Nyní přináším druhé pokračování seriálu, ve kterém se zamýšlím nad tím, jaká událost by mohla být tou, která umožní zavést jednotný světový řád – bezhotovostní svět s jednou měnou, jednou vládou, digitální měnou, digitální identitou a systémem sociálních kreditů.
V prvním díle jsme si nastínili jako možnou událost pandemii nemoci X, která by mohla být vyhlášena poté, co začnou platit navrhované změny Mezinárodních zdravotních předpisů.
Další díl se věnuje události, které se velmi podrobně věnovalo zejména Světové ekonomické fórum – a Klaus Schwab dokonce již vloni v Davosu predikoval, že by k ní mohlo dojít  v letošním roce.
V USA se navíc hovoří o tom, že tato událost bude mít za cíl zabránit podzimním volbám, které by nemusely dopadnout podle představ globalistů.
Co konkrétně o „kybernetické pandemii“ řekl Klaus Schwab? A kdo ji spolu s ním „nacvičoval“ v rámci pravidelné akce Cyber Polygon? Jak by mohli globalisté zavést ve světě zasaženém kybernetickým útokem digitální diktaturu?
Není to spíš proti těmto plánům? Jaké důsledky se očekávají?
To vše se dozvíte v novém pořadu, který je pokračováním pořadu o „události,“ která by mohla pomoci nastolit Nový světový řád, či – chcete-li – Velký reset.
Na pořad se můžete podívat opět na Rumble zde , tentokrát je však zveřejněn i na YouTube , ovšem bez záruky, že opět nebude zcenzurován, jako se to stalo v případě pořadu o nemoci X.
Další možnou událost, která by mohla být záminkou k zavedení digitální diktatury, si probereme příští týden.
Opět se omlouvám za horší kvalitu, pořady chci vyjít vstříc zejména těm, kteří neradi čtou a preferují mluvené slovo. Jsem si vědoma toho, že rétorická kvalita je mizerná, šlo mi však opět jen o sdělení myšlenky, což je myslím podstatné.
Asi za týden přinesu třetí díl, ve kterém se budu věnovat poslední možné události a okrajově zmíním i několik dalších, podle mne velmi málo pravděpodobných, neboť by nevedly ke kýženému cíli –  zavedení světového řádu v neofeudálním stylu.
Dalším tématem bude samotná chystaná digitální diktatura, kterou si probereme skutečně velmi podrobně…


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek Událost, která by mohla vést k nastolení NWO – část 2: Kybernetická pandemie se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden