Návrat fašismu do Německa: Moderátor veřejnoprávní ZDF vyzval k zabíjení politiků AfD a rakouské FPÖ
RSS

Návrat fašismu do Německa: Moderátor veřejnoprávní ZDF vyzval k zabíjení politiků AfD a rakouské FPÖ


Stále ještě někdo z vás pochybuje, že fašismus již naplno vystrčil růžky zpoza pláštíku „liberální demokracie?“ Jakákoli demokracie s přívlastkem je ve skutečnosti jen přejmenovanou totalitou.
Už několik let tvrdím, že takzvaná „liberální demokracie,“ což je pojem, který se začal využívat zhruba v posledních 10 – 15 letech, je ve skutečnosti korporátní fašismus a zatím veškeré dění moje předpoklady plně potvrzuje.
O tom, že se Němci ve své podstatě nemění, se můžeme v poslední době přesvědčovat dnes a denně. Skutečně každý den nacházím důkazy o tom, že stávající vláda jde plně ve šlépějích té ze 30. let, jen zatím chybí skutečné popravy oponentů, tedy jediné existující opozice.
O tom, že zde aktuálně žádná demokracie není, jasně vypovídá i fakt, že také veškerá média „hlavního proudu“ slouží k vládní propagandě – či k propagandě stávajícího systému – a mnohdy je znát, že Goebbels zanechal ve svých potomcích velmi viditelný odkaz.
Jeho platným nástupcem by jistě byl i moderátor veřejnoprávní ZDF, kterou si dokonce musí platit z daní také ti, k jejichž vraždám vyzýval.
Dvaačtyřicetiletý Jan Böhmermann je ostře kritizován za to, že v pátek večer vyzval k zabíjení politiků rakouské FPÖ a německé strany AfD.
Komik, který dostává 682 000 eur ročně z povinného poplatku, který musí všichni Němci platit za podporu veřejnoprávní televize, je pobouřen tím, že Svobodná strana Rakouska (FPÖ) stoupá v  průzkumech veřejného mínění a v současné době je nejpopulárnější stranou v zemi před novými volbami na podzim a jisté je, že zvítězí i ve volbách do europarlamentu.
Böhmermann kladl rovnítko mezi obě strany, AfD a FPÖ, a národní socialisty (NSDAP) a pak uzavřel svou show, kterou strávil útoky na obě strany, slovy: „Nevytahujte vždy nacistický kyj, ale možná jen pár nacistů. Nashledanou, uvidíme se příští týden.“
Použil frázi s německým slovesem „keulen,“ přičemž „Nazi-Keule“ odkazuje na nacistickou diktaturu, zatímco „keulen“ je sloveso, které odkazuje na vybíjení zvířat, což německý slovník definuje jako akt zabíjení hospodářských zvířat „za účelem prevence nebo potlačení zvířecích epidemií.“

Böhmermann ve skutečnosti přirovnává politiky AfD a FPÖ k nemocným zvířatům, která je třeba zabít, aby se zabránilo epidemii.
Lídr FPÖ Kickl na svém facebookovém kanálu napsal: „Pro vaši informaci: vybíjení je sloveso z veterinární medicíny a ve slovníku je definováno takto: ‚Zabíjet hospodářská zvířata za účelem prevence nebo potlačení chorob zvířat‘.“
Kickl to popsal jako „nechutné“ a „absolutní šílenství“, které nemá nic společného se satirou.
Zrovna minulý týden odstoupil politik AfD z volebního klání kvůli  vážným hrozbám jemu a jeho rodině, zatímco mnoho příznivců či členů AfD bylo brutálně napadeno, zaútočili na jejich domovy a jejich vozidla byla zapálena.
Před svou výzvou k „vyškrtnutí“ obou stran strávil Böhmermann 34 minut srovnáváním AfD, FPÖ a Adolfa Hitlera, když řekl: „FPÖ, to je rakouská AfD.“
Vysmíval se také vůdci Křesťanskodemokratické unie (CDU) Friedrichu Merzovi, který podle Böhmermanna nebere AfD dostatečně vážně.
„Nemůžete jen tak vytáhnout ‚nacistický klub‘, pokud chcete mluvit o nacistech.“ Pak nasadí vážný výraz a řekne: „Když se nacisté dostanou k moci, stanou se mocnějšími. Kdo by to byl řekl.“
Útočí také na vůdce FPÖ Herberta Kickla, když říká: „To, že někdo mluví jako Goebbels, neznamená, že je Hitler… Adolf Hitler a Herbert Kickl spolu nemají nic společného, to musím říci velmi jasně. Hitler měl úplně jiné vousy.“
Pak se vysmívá Kicklovu rozhodnutí mluvit o sobě jako o „lidovém kancléři“ a říká, že Hitler chtěl, aby mu lidé říkali „lidový kancléř,“ dokud nechtěl, aby mu každý říkal Führer.
Na konci pořadu Böhmermann parodoval ve videoklipu stranickou píseň FPÖ („Znovu navždy Rakousko“) a obvinil politiky FPÖ ze zabíjení lidí pro svou zemi: „Zmlátil jsem někoho pro rudo-bílo-rudou – jsem skutečný vlastenec.“
Generální tajemník FPÖ Christian Hafenecker také ostře kritizoval Böhmermannovy výroky, které podle něj „překračují všechny předchozí dimenze“ a neměly by zůstat bez následků.
„Výzvy k fyzickému násilí proti opozičním politikům byly dříve známy pouze z teroristických režimů,“ dodal Hafenecker.
Vyzval k tomu, aby byl samozvaný satirik sledován zpravodajskými službami.
„Kde je nyní pokřik spolkového prezidenta Van der Bellena? Kde jsou odsuzující prohlášení ÖVP, Zelených, SPÖ a NEOS, kteří FPÖ neustále obviňují z nenávisti a podněcování? Kde je Úřad pro ochranu ústavy?“
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek Návrat fašismu do Německa: Moderátor veřejnoprávní ZDF vyzval k zabíjení politiků AfD a rakouské FPÖ se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden