Švédsko: Muslimský gang brutálně zkopal chlapce a znásilnil 13letou dívku – do vězení nikdo nepůjde
RSS

Švédsko: Muslimský gang brutálně zkopal chlapce a znásilnil 13letou dívku – do vězení nikdo nepůjde


Další případ z jedné z nejvíce obohacovaných zemí vám možná pomůže lépe pochopit, proč se také u nás někteří jedinci soudí extrémně mírně. Narážím samozřejmě na dva různé rozsudky, kdy násilní Ukrajinci vyvázli bez trestu.
Jde o stejný vzorec, jaký známe ze západoevropských zemí ve vztahu k násilným muslimským vetřelcům. Dokonce ani velmi brutální zbití chlapce a  znásilnění teprve 13leté dívky nedostalo pachatele do vězení.
Mnoho švédských rodičů se nyní bojí o své děti, neboť násilný gang – s posvěcením systému – se nadále pohybuje v ulicích města.
Vůdce takzvaného „mládežnického gangu,“ který terorizoval Västervik, byl odsouzen k „dohledu nad mládeží“ – s možností domácího vězení po večerech a o víkendech.
Tyto tresty probíhají tak, že ve všední dny mají odsouzení zločinci možnost chodit libovolně – bez jakéhokoli dohledu – kam se jim zachce, doma musí být jen ve všední dny večer a o víkendech.
„Mladík“ byl shledán vinným mimo jiné ze znásilnění 13leté dívky a následného brutálního zbití dospívajícího chlapce, který byl údajně kamarádem oběti znásilnění.
Švédský chlapec byl v září loňského roku ve Västerviku ponižován a brutálně bit – včetně tvrdých kopů do hlavy.
V souvislosti s incidentem se několik obyvatel Västerviku obrátilo na Fria Tider a ostře kritizovalo to, co vnímali jako ututlávání incidentu ze strany místních médií a policie.
Útok gangu se odehrál 18. září v domě Sonderburg ve Stadsparkenu ve Västerviku. O šest dní dříve byla třináctiletá dívka znásilněna na toaletě McDonald’s vůdcem gangu, který později chlapce napadl.
Podle informací se zbitý chlapec přátelil s dívkou, která byla předtím znásilněna.
Vůdce gangu, 15letý mladík s přistěhovaleckými kořeny ze zemí třetího světa (pozn.: Arab již narozený ve Švédsku), byl nyní odsouzen za znásilnění dítěte, napadení, nezákonné vyhrožování a trestné činy dětské pornografie (protože znásilnění natočil a filmový materiál šířil dál).
Trestem byl dohled mladistvých po dobu 8 měsíců. To znamená, že je „podroben plánu, který může zahrnovat domácí vězení po večerech a  o víkendech“, píše Västerviks-Tidningen.
Další dva mladíci ve věku 16 a 17 let byli odsouzeni za řadu různých trestných činů současně, ale vyvázli s 80 a 90 hodinami služby pro mládež.
To většinou zahrnuje nějaké integrační kurzy nebo jiný „vzdělávací“ program. Mezitím samozřejmě zůstávají na svobodě.
Žena z Västerviku označila verdikt za smutný.
„Brzy budou ve městě a udělají to samé ostatním,“ řekla žena Fria Tider a dodala, že „mnoho rodičů se bojí o své děti.“


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 2 Průměrně: 5 ]Článek Švédsko: Muslimský gang brutálně zkopal chlapce a znásilnil 13letou dívku – do vězení nikdo nepůjde se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden