Kanada: Oběti poškození takzvanou „Covid vakcínou“ byla opakovaně nabízena eutanazie (video)
RSS

Kanada: Oběti poškození takzvanou „Covid vakcínou“ byla opakovaně nabízena eutanazie (video)


V Kanadě jsou již poměrně široké možnosti eutanázie, která se rok od roku využívá častěji. Zdaleka již není nabízena jen nevyléčitelně nemocným, pro které je jejich život utrpení.
Mnoho lidí již šokovalo, když jim byla eutanazie nabídnuta i v situaci, kdy oni sami neměli o ukončení života zájem.
Podobným případem je i Kanaďanka, za jejíž zdravotní problémy může vláda, která jí – tak jako milionům dalších – pod tvrzením o „bezpečných a účinných vakcínách“ vnutila genové injekce. Příliš pozdě zjistila, že toto rozhodnutí bylo asi nejhorším v jejím životě.
A aby toho nebylo dost, opakovaně jí dali najevo, že by udělala lépe, kdyby se nechala zabít…
Život Kayly Pollockové, 37leté matky z Ontaria, nabral  drastický obrat poté, co se nechala přeočkovat vakcínou Moderna . Byla ochrnutá od krku dolů.
Kayla měla hrozné dětství. Jako dítě byla svými rodiči týrána a nakonec byla umístěna do pěstounské péče a získala tak nové rodiče.
Během Covidu  mainstreamová média, politici a zdravotnické úřady vyzvali všechny, aby se nechali očkovat. Kayla dostala v roce 2021 dvě injekce Pfizer. Její otec byl v pečovatelském domě, a aby ho mohla navštívit, musela se nechat očkovat.
Kayla se také rozhodla, že se nechá přeočkovat boosterem. Dne 11. ledna 2022 byla očkována a o čtyři dny později jí náhle vypověděly službu nohy. O devět dní později se to stalo znovu.
Když se 22. února 2022 probudila, nemohla hýbat tělem. V nemocnici jí lékař řekl, že je to všechno v její hlavě a že se zbláznila.
Vyšetření magnetickou rezonancí však odhalilo, že její mícha byla postižena. Neurolog jí předepsal steroidy, které jí umožnily trochu hýbat pažemi, rukama a prsty. V rozhovoru, který nahrál její přítel, jí neurolog říká, že podle něj byl její stav způsoben vakcínou.
Na otázku, zda je více lidí, kteří něco takového zažili, neurolog odpověděl, že mnoho lidí  mělo podobné problémy.
Později Kayla zjistila, že má transverzální myelitidu, akutní zánět míchy. Jedná se o známý vedlejší účinek vakcíny proti Covidu.
Měsíce byla v nemocnici, kde jí podle jejích slov dvakrát nabídli eutanazii, ale odmítla.
Během pobytu v nemocnici Kayla dostávala steroidy, o kterých tvrdí, že jí do určité míry pomohly a umožnily jí znovu získat velmi mírný pohyb paží, rukou a prstů. Od krku dolů však stále nemá absolutně žádný cit.
Kayla věří, že kdyby původní lékař bral její obavy vážně, místo aby ji odmítl jako „blázna“ a okamžitě nařídil magnetickou rezonanci, mohla by být schopná znovu chodit nebo mít citlivé alespoň některé části těla .
Po počáteční léčbě v místní nemocnici byla Kayla následně převezena do Lyndhurst Rehabilitation Center v Torontu, kde podstoupila několikaměsíční intenzivní rehabilitaci zaměřenou na pokus o obnovení jejích fyzických schopností a přizpůsobení se nové realitě.
Bohužel, Kayla říká, že jí rehabilitace nepomohla.
Po propuštění z nemocnice nyní denně užívá dlouhý seznam léků. Nakonec přišla o všechno, na čem tvrdě pracovala – o domov, schopnost spoluvychovávat syna a o práci, v podstatě přišla o všechno.
Kayla byla nucena se odstěhovat z Mount Alberty, kde žije její syn, do bytu, který vyhovuje jejím potřebám bezbariérového přístupu.
Každé ráno ji někdo musí dostat z postele a každou noc jí musí ručně odstranit stolici z těla a vrátit ji zpět do postele.
Obrátila se na kanadský vládní program na podporu poškození očkováním (VISP). Po roce jí bylo řečeno, že její žádost nikdy neobdrželi. Nedávno se znovu přihlásila.
Aktuálně Kayla shání asistenčního psa, který by jí zároveň dělal společnost….

EXCLUSIVE: Young Ontario woman's life becomes a living hell after Moderna booster shot leaves her paralyzed. Doctors confirm vaccine connection and offer Medical Assistance in Dying (MAID).
Kayla Pollock is a 37-year-old mother from Ontario whose life took a drastic turn after… pic.twitter.com/SKQEg8Uj4K
— The Canadian Independent (@canindependent) February 16, 2024
Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek Kanada: Oběti poškození takzvanou „Covid vakcínou“ byla opakovaně nabízena eutanazie (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden