USA: Červený kříž potvrdil, že vyšetřování stavu očkování má za cíl vyřadit dárce s vedlejšími účinky „vakcíny“ (audio)
RSS

USA: Červený kříž potvrdil, že vyšetřování stavu očkování má za cíl vyřadit dárce s vedlejšími účinky „vakcíny“ (audio)


Včera jste si zde mohli přečíst o tom, že Červený kříž v USA zjišťuje u zájemců o dárcovství krve stav Covid očkování. Oficiální výmluva vyzněla poněkud podivně a uvěřit jí mohl snad jen ten, kdo stále bezmezně věří zkorumpovaným politikům a „odborníkům“ jejich řeči o „bezpečných a účinných vakcínách.“
Novináři se nyní snažili zjistit jaký důvod skutečně za prověřováním očkovacího statusu stojí. A Červený kříž jim potvrdil, že opravdu hrozí, že neočkovaný může dostat krev očkovaného, čímž by se u něho mohly projevit vedlejší účinky těchto produktů.
Nicméně neočkovaná krev není oddělena od očkované, takže stále je to tak, že neočkovaný může dostat krev s mRNA. Ovšem podle toho, co uvádí zaměstnanec Amerického červeného kříže, tak akceptují jako dárce pouze ty očkované, kteří jsou naprosto zdraví  a u nichž se neprojevily žádné vedlejší účinky.
Nyní si trochu zaspekuluji, nicméně už předtím mne napadlo, že je možné, že prověřují očkovací status zejména proto, aby zjistili, jakou šarži daná osoba obdržela. Pokud obdrží ty horší, pak se vždy nějaký ten vedlejší účinek projeví.
V případě, že by měl očkovaný třeba jen dvě dávky šarží, jejichž účinky se projevují jako placebo, pak by nemělo nic zásadního hrozit. To je ovšem jen spekulace, každopádně si jsou v Červeném kříži vědomi, že krev od očkovaných je riziková.
V nedávném vyšetřování vyšlo najevo, že americký Červený kříž neodděluje dárcovství krve na základě stavu očkování dárců proti COVID-19.
Tato informace vyšla najevo během rozhovoru mezi novinářem v utajení a úředníkem Červeného kříže, což vyvolalo obavy mezi těmi, kteří se obávají přijímání krevních transfuzí od očkovaných jedinců kvůli možným vedlejším účinkům spojeným s vakcínami.
Americký červený kříž, významný hráč v oblasti dárcovství krve a záchranných služeb, byl podroben kontrole kvůli procesu screeningu dárců, zejména kvůli zahrnutí otázky týkající se stavu očkování proti COVID-19 do svého online systému RapidPass.Předmětem sporu se nyní stala otázka č. 79 tohoto dotazníku, která se ptá, zda potenciální dárci dostali vakcínu proti COVID-19. Následnou instrukcí pro kladné respondenty je zavolat Červenému kříži a prodiskutovat s ním svou způsobilost, což mnohé vede  k pochybnostem o důsledcích této politiky.
Webové stránky Amerického červeného kříže  objasňují svůj postoj a uvádějí, že se řídí pokyny FDA pro způsobilost k dárcovství krve po očkování proti COVID-19. Doba odkladu se může lišit v závislosti na typu podané vakcíny.
Dárci, kteří byli naočkováni inaktivovanou vakcínou nebo vakcínou na bázi mRNA od společností AstraZeneca, Janssen/J&J, Moderna, Novavax nebo Pfizer, obvykle nemají odklad za předpokladu, že jsou bez příznaků a v době darování se cítí dobře.
Tajná nahrávka však odhaluje, že Červený kříž nesleduje ani neodděluje krev na základě stavu očkování. To znamená, že pacienti, kteří potřebují transfuzi, by mohli nevědomky dostat krev od očkovaných dárců.
Úředník dále vysvětlil, že otázka týkající se stavu očkování je primárně zaměřena na identifikaci dárců, kteří mohou pociťovat vedlejší účinky vakcíny, což by je mohlo učinit nezpůsobilými k darování.
Červený kříž:  „V situacích, kdy můžete mít autonehodu nebo něco podobného, potřebujete okamžitě krev. Je možné, že dostanete očkovanou krev.“
Novinář v utajení:  „A existuje nějaký způsob, jak by moji pacienti mohli zjistit, zda dostávají očkovanou krev nebo ne?“
Červený kříž:  „Neexistuje žádný způsob; Krev se neseparuje v závislosti na tom, zda jste očkovaní nebo ne. Není to oddělené. Jediný způsob, jak mohou získat krev, která není očkovaná, je, že darují krev pro sebe nebo pokud mají člena rodiny, který je ochoten darovat za ně.“
Novinář v utajení:  „Sledujete to?“
Červený kříž:  „Sledovat očkované versus neočkované?“
Novinář v utajení: „Jo. Jako třeba u jakého pacienta skončí?“
Červený kříž:  „Ne. Někteří lidé tedy dostali vakcínu před dvěma lety a stále pociťují nějaký typ příznaků. To je důvod, proč se na to konkrétně ptáme. Například jsem měl jednu dárkyni před telefonátem a poté, co dostala vakcínu, její lékař zjistil, že má přímou souvislost se zvoněním v uších.
A tak to vnímáme jako symptom. Takže cokoliv nenormálního, a pokračuje to dodnes. Takže v podstatě neměla nárok darovat. To je důvod, proč se musíme ptát, už jen kvůli jakémukoli typu symptomu. Nemusí se nutně omezovat pouze na horečku nebo nevolnost nebo něco podobného.
Takže konspirační teoretici mají opět pravdu…
Z rozhovoru výše je tedy patrné, že Americký červený kříž si je vědom razantní rozdílnosti šarží. Pokud se u kohokoli projeví vedlejší účinky – byť jen velmi mírné – nesmí krev darovat.
Americký červený kříž si tak zřejmě kryje záda i kvůli žalobám. Připomínám, že již byly podány žaloby po transfuzi. Příkladem byl novorozenec, kterému byla podána očkovaná krev.
V tělíčku dítěte se záhy vytvořily krevní sraženiny, v jejichž důsledku chlapec  zemřel. Rodiče poté zažalovali zdravotnické zařízení, kde krev dítěti podali.

BREAKING: @RedCross official tells undercover journalist they DO NOT SEPARATE donated blood based on COVID-19 vaccination status; ADMITS unvaccinated recipients can UNWITTINGLY RECEIVE blood from vaccinated donors
THIS. IS. INSANE. pic.twitter.com/ZqNTZQXFWQ
— Steven Crowder (@scrowder) February 21, 2024


K uvedenému jen dodávám, že výše uvedená praxe je běžná v USA, jak to je ovšem u nás, je nejasné. Spíš předpokládám, že zde k žádné podobné kontrole nedochází a neeliminují se tak ani dárci s lehčími vedlejšími účinky.
Transfuze je tak pro všechny neočkované skutečnou ruskou ruletou. Obzvlášť pak v poměrně silně proočkovaných zemích (k nimž také patříme).

Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek USA: Červený kříž potvrdil, že vyšetřování stavu očkování má za cíl vyřadit dárce s vedlejšími účinky „vakcíny“ (audio) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden