USA: Woke aerolinkám se tentokrát za letu rozpadl kus křídla (video)
RSS

USA: Woke aerolinkám se tentokrát za letu rozpadl kus křídla (video)


Pokrokové společnosti, které se snaží zavděčit „páníčkům“ a získat co nejvíc bodů ESG, při přijímání personálu nehledí v prvé řadě na dovednosti a zkušenosti, ale na zcela jiná kritéria jako je rasa či příslušnost LGBTQ.
Pokud se tato kritéria využívají u firem, kde může jít v případě neschopnosti personálu dokonce o životy, pak je využívání těchto „woke“ firem vskutku hazardem se životem, neboť nikdy nevíte, kdy se tento způsob náboru projeví v praxi.
Alarmující je, že zásady DEI, jak se tomuto přijímání na základě rasy a LGBTQ statusu v USA říká, dodržují například i některé aerolinky.
Jedné z nich před pár měsíci za letu upadly dveře a další se nyní – také za letu – rozpadla část křídla. Přesně tak to dopadá, když je kompletní personál přijímán na základě kritérií „woke.“
Let společnosti United Airlines směřující do Bostonu v pondělí odpoledne nouzově přistál poté, co se křídlo letadla rozpadlo ve vzduchu.
„Let United 354 byl včera odpoledne odkloněn do Denveru, aby vyřešil problém s lamelou na křídle letadla,“ uvedl mluvčí United v úterý v e-mailu podle  NBC News . „Let bezpečně přistál a my jsme zařídili, aby naše zákazníky do Bostonu odvezlo jiné letadlo.“

A United flight from San Francisco to Boston had to be diverted to Denver after it was discovered mid-air a portion of the wing was damaged. Passenger Kevin Clarke took this video. What he says he saw before getting on the plane on @boston25 this morning. pic.twitter.com/0GIaOmS46t
— Kelly Sullivan (@ksullivannews) February 20, 2024


Boston 25 News  uvedl :

Let United 354 měl na palubě 165 cestujících a měl letět do Bostonu, ale musel být odkloněn poté, co se část křídla rozpadla. Clarke řekl Boston 25 News, že viděl odpadávat cosi, o čem si myslel,  že to jsou ptáci, kteří narazili do letadla.
„Bylo to jako náraz ptáka? To není dobré,“ řekl Clarke. „Vzlétli jsme, slyšel jsem hlasité bzučení a pak to utichlo, takže jsem o tom moc nepřemýšlel, ale najednou se pilot vracel, tak jsem vykoukl z okna a celá náběžná hrana křídla byla zničená.“
Boston 25 News se obrátil na United a ten nám řekl, že let United 354 byl odkloněn, aby se vyřešil problém s lamelou na křídle letadla.
„Nejdřív tam byla nějaká panika, ale pilot se vrátil, podíval se na to, udělal pár fotek, promluvil si s kluky na zemi a oni řekli jo, pokračujte do Denveru, neměl by to být problém,“ řekl Clarke.
Po příletu do Denveru cestující nastoupili do nového letadla. Všichni dorazili bezpečně do Bostonu o tři hodiny později, než bylo plánováno. Clarke řekl Boston 25 News, že si myslí, že United situaci zvládli dobře.

Praktiky najímání personálu DEI se ukazují jako nebezpečné a využívání těchto společností jako hazard se životem…


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek USA: Woke aerolinkám se tentokrát za letu rozpadl kus křídla (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden