Bílý dům financuje studii k prokázání, že existují více než dvě pohlaví
RSS

Bílý dům financuje studii k prokázání, že existují více než dvě pohlaví


USA – Federální vládní agentura, jejímž úkolem je podporovat vědecký pokrok a zajišťovat národní obranu, vynakládá téměř milion dolarů daňových poplatníků na snahu učinit biologii „inkluzivní“ tím, že popírá, že existují pouze dvě pohlaví. (Foto: Flickr)

Národní vědecká nadace (National Science Foundation) poskytuje tuto vysokou částku třem institucím na základě tvrzení, že „kurzy biologie často nepřesně kategorizují pohlaví a gender jako binární „. Studie s názvem „Collaborative Research: A qualitative inquiry into sex/gender narratives in undergraduate biology and their impacts on transgender, non-binary, and gender non-conforming students“ , doufá, že se výuka biologie stane pro transgender studenty „inkluzivnější“ , částečně tím, že popře skutečnost, že pohlaví je binární.
Rodičům hrozí 7 let vězení, pokud nedovolí dětem změnit pohlaví

Snaha popřít biologickou realitu za peníze daňových poplatníků je součástí širšího úsilí Bidenovy administrativy o využití federální byrokracie k prosazování krajně levicových názorů, přičemž velké granty plynou na snahy o zakotvení extrémních ideologií v amerických institucích. Národní vědecká nadace označuje agendu rozmanitosti, rovnosti a inkluze (DEI) za „vysokou prioritu“ a chlubí se, že má několik skupin zaměstnanců založených na identitě, včetně skupiny pro „LGBTQ+ a spojence“.Tři akademické instituce, University of Minnesota, Colorado State University a Florida International University, získaly vládní finanční prostředky na účast v této studii, přičemž podle zveřejněných informací o vládním financování bylo na tento projekt vyčleněno celkem 905 694 dolarů od daňových poplatníků. Vládní financování udělila Národní vědecká nadace, federální agentura, jejímž úkolem je podporovat vědecký pokrok a zajišťovat národní obranu.
Předělal se na ženu, nyní toho „lituje“ a promluvil k veřejnosti

„Přílišné zjednodušení pohlaví a genderu do binárních kategorií může způsobit, že hodiny biologie jsou pro studenty TNG obzvláště náročné,“ píše se v anotaci ceny, která odkazuje na ty, kteří se identifikují jako transgender, nebinární a genderově nekonformní. Popis dále tvrdí, že „ první údaje naznačují, že to, jak jsou témata pohlaví a genderu zastoupena v učebních osnovách biologie, ovlivňuje pocit sounáležitosti a zájem TNG studentů o biologii“.Národní vědecká nadace neodpověděla přímo na dotaz Daily Wire, zda federální agentura věří, že existují více než dvě pohlaví, její mluvčí místo toho zdvojnásobil finanční podporu federální agentury snaze popřít binární povahu pohlaví.Zdroj: dailywire.com
Vůdce LGBTQ pride zatčen v Kanadě za sexuální zločiny proti dětem

Článek Bílý dům financuje studii k prokázání, že existují více než dvě pohlaví se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden