Europoslanci požadují od EK objasnění nechutných obrázků ukrajinských vojáků s Downovým syndromem (video)
RSS

Europoslanci požadují od EK objasnění nechutných obrázků ukrajinských vojáků s Downovým syndromem (video)


Jistě jste také viděli už nejeden záběr z konfliktu na Ukrajině, na kterém byli vidět „vojáci,“ kteří ve válce nemají co dělat. Ať už se jedná o nezletilé či naopak příliš staré nebo o mentálně postižené.
Ukrajinský režim využívá jako „potravu pro děla“ kohokoli, kdo je aktuálně k mání. Právě na to nyní upozornili i dva europoslanci, kteří nyní žádají vysvětlení od EK, která Ukrajinu bezmezně ve všem podporuje.
Europoslanci byli zděšeni zejména záběry vojáků s Downovým syndromem, kteří jsou do války nasazováni a očividně jsou také terčem šikany.
Poslanci Evropského parlamentu Marcel de Graaff (FvD – Holandsko) a Joachim Kuhs (AfD – Německo) na toto téma položili Evropské komisi otázky. Poukazují na to, že správná léčba lidí s Downovým syndromem by přece měla být základní hodnotou EU a jejich využití jako vojáků  je zároveň v rozporu s válečným právem.

Shocking, horrific, Inhumane beyond comprehension. Videos continue to emerge from Ukraine's Frontline of what appears to be men with Down Syndrome conscripted and sent into battle.
In the videos below, intellectually differently-abled young men are in Ukrainian uniform and are… pic.twitter.com/cSv67g5YnF
— M Compass Media (@MCompassMedia) February 10, 2024


Poslanci Evropského parlamentu by od Evropské komise rádi věděli, zda je pravda, že Ukrajina posílá na frontu muže s Downovým syndromem.
A pokud se tak skutečně děje, tak se ptají, zda s nimi EK souhlasí v tom, že financování Ukrajiny a její případné přistoupení k EU je v takovém případě  v rozporu se základními hodnotami EU.
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 2 Průměrně: 5 ]Článek Europoslanci požadují od EK objasnění nechutných obrázků ukrajinských vojáků s Downovým syndromem (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden