Španělsko: 4hvězdičkový hotel na pláži nyní slouží jako migrační centrum (video)
RSS

Španělsko: 4hvězdičkový hotel na pláži nyní slouží jako migrační centrum (video)


Takových hotelů je samozřejmě jak ve Španělsku (a to jak pevninském, tak na Kanárských ostrovech), tak v Itálii či třeba v již beznadějně přeplněném Německu, bezpočet. Nyní již namísto turistům slouží africkým obohacovačům – samozřejmě na náklady evropských daňových poplatníků, neboť toto luxusní ubytování s plnou penzí je hrazeno z fondů EU.
Protože je právě Španělsko zemí, kam aktuálně míří nejvíc žadatelů o azyl, začínají být přeplněna i tamní migrační centra a jako náhrada se hledá jakékoli další ubytování. V mimosezónním období jsou to samozřejmě zejména různé hotely, včetně těch nejluxusnějších.
Jedním z těchto hotelů je například Hotel Portomagno en Aguadulce (Almería), kde bývají ubytováváni „obohacovači“ přivezení z Kanárských ostrovů.
Jde samozřejmě o již tradiční příchozí – tedy mladé muže ve vojenském věku s drahými mobily, z nichž mnozí tvrdí, že jsou ještě nezletilí, aby měli nárok i na další výhody.
Nicméně všichni, kteří jsou v hotelu ubytováni, mají k dispozici nejen plnou penzi a veškeré vybavení hotelu, ale také služby zdravotníků či jazykovou výuku.
Mnohdy hostům, jejichž pobyt hradí evropští daňoví poplatníci, organizuje hotel ve spolupráci s různými neziskovkami také různé kulturní akce.
Zde se můžete podívat na několik obrázků z hotelu, kde jsou „budoucí Evropané“ ubytováni. A nezapomínejte, že to platíte i vy:


El Hotel Portomagno en Aguadulce (Almería) se ha convertido en un resort en primera línea de playa para cientos de jovenlandeses a pensión completa. pic.twitter.com/4PSTrQfDkT
— Sr.Liberal (@SrLiberal) February 10, 2024


 
Zde vidíte, jak lodě španělské pobřežní stráže plují pro obohacovače až k africkým břehům. Pak plují na Kanárské ostrovy, odkud jsou „Novoevropané“ převezeni na španělskou pevninu, kde v hotelu čekají na azyl – a již brzy nejspíš také ne přerozdělení. To je organizovaná invaze. Kdo ji organizuje, vám jistě netřeba připomínat:

¿Cómo #Salvamento Marítimo podría estar favoreciendo la inmigración ilegal?
Desbloqueo este análisis que hice en Patreon, para que todos podáis acceder a él: https://t.co/7Rh14eFZCH
A través de la plataforma también podéis colaborar y accederéis a analisis exclusivos. pic.twitter.com/ZybdQzmOP6
— Rubén Pulido (@rubnpulido) February 4, 2024


 
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Španělsko: 4hvězdičkový hotel na pláži nyní slouží jako migrační centrum (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden