Německo: Po řádění muslima ve škole byli zraněni 4 studenti
RSS

Německo: Po řádění muslima ve škole byli zraněni 4 studenti


Stále více německých škol má problémy, které jsou odrazem nulového respektu muslimských žáků nejen ke svým spolužákům, ale také k učitelům.
Fyzická napadení jsou tak na každodenním pořádku a ne vždy končí řádění muslimských žáků „pouze“ nějakou tou modřinou.
 Nejméně čtyři studenti byli zraněni, někteří vážně, při čtvrtečním střeleckém běsnění na střední škole ve Wuppertalu. Podle  deníku Bild  je pachatelem 17letý muslim s migračním pozadím. Po prvních útocích si vrazil nůž do hrudi a je ve smrtelném nebezpečí.
„Na chodbě školy došlo k hádce – pak vytáhl nůž. Divoce bodal, mířil na ramena, krk a pak na hlavu ostatních studentů,“ popsal čin jeden ze studentů.
Bezpečnostní síly byly nasazeny s velkým kontingentem a početnými speciálními jednotkami.
„V současné době bylo několik studentů zraněno bodnou zbraní a podstupují lékařské ošetření. Přesné informace o zdravotním stavu neexistují. Útočník je kriticky zraněn,“ uvedla wuppertalská policie.
Škola byla kompletně evakuována. Podle státního zastupitelství pachatel použil několik bodných nástrojů.
Podle deníku nyní policie našla dopis s přiznáním, ve kterém pachatel údajně napsal, že mu vnitřní nutkání nařídilo zabíjet. Říká se, že patřil ke skupině muslimských satanistů.


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek Německo: Po řádění muslima ve škole byli zraněni 4 studenti se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden