Jeffrey Epstein měl tajnou nahrávací místnost, ze které sledoval své hosty při sexu s nezletilými
RSS

Jeffrey Epstein měl tajnou nahrávací místnost, ze které sledoval své hosty při sexu s nezletilými


Epstein byl dozajista nepohodlným svědkem, který musel být odstraněn dřív, než by mohly vyjít najevo nekalé praktiky provozované nejen na Epsteinově ostrově, ale také na dalších místech, kde se scházeli jeho prominentní klienti se svými oběťmi.
Zatím se objevil pouze seznam jeho kontaktů z řad vysoce postavených politiků i celebrit, nyní je však na čase zjistit jména všech, kteří Epsteinových služeb skutečně využívali.
Nyní přichází svědectví, podle něhož by měla existovat i spousta nahrávek Epsteinových klientů, které tento pedofilní guru tajně natáčel v pronajatých pokojích.
Epsteinův dům s „mediální místností“ Na konci roku 2019 oběť Jeffreyho Epsteina Maria Farmerová tvrdila, že  zesnulý pedofil měl v prvním patře  „mediální místnost, “ kde byli údajně zaznamenáni vysoce postavení muži při sexu se ženami a dětmi.
„Takže když stojíte čelem k domu, napravo je okno, které je zamřížované – to je místnost, ‚mediální místnost,‘ jak tomu říkal,“ řekla Farmerová.
„A tak tam byly dveře, které vypadaly jako neviditelné dveře se vším tím vápencem a vším ostatním, a když na ně zatlačíte, vejdete dovnitř a já jsem viděl všechny ty kamery.“
Maria řekla: „To, co to bylo, bylo v podstatě jako staré televize, jakoby naskládané vedle sebe.“
„Uvnitř té místnosti byly monitory a seděli tam muži a já jsem se dívala na kamery a viděla jsem záchod, záchod, postel, postel, záchod, postel.
„A říkala jsem si, že tady nikdy nebudu chodit na záchod a nikdy tu nebudu spát,“ vypověděla deníku The Sun.
V roce 2020 vypovídal bývalý zloděj šperků, který tvrdil, že měl skupinový sex s Ghislaine Maxwellovou, ale „neměl nic s nezletilými dívkami.“
Tvrdí, že byl nucen sledovat pedofilní videa zahrnující „dva vysoce postavené americké politiky a dvě osobnosti z vyšší společnosti, které mají sex ve třech s nezletilou dívkou.“
Zloděj šperků, který vystupuje pod jménem William Steel, tvrdí, že se s Epsteinem setkal v polovině devadesátých let v pokoji v horním patře u velmi luxusního obchodníka s diamanty, což je místo, kam bylo najednou vpuštěno jen několik lidí.

„Byl jsem tam a dělal jsem to, co dělám. Prodával jsem své zboží.
Viděl jsem Jeffa s mladou dívkou, která vypadala jen na 13 nebo 14 let a on měl ruku vzadu v jejích šortkách.
To je to, co mě poprvé zaujalo.
Ona byla tak mladá a on byl mnohem starší. V tu chvíli jsem věděl, že je špinavý.
Měl jsem šperky v hodnotě asi 200 000 dolarů, kterých jsem se chtěl zbavit a později jsem se s ním dal do řeči .
Později řekl, že ta dívka, se kterou byl, byla jeho neteř, ale já jsem na to řekl, že je to blbost a řekl jsem mu, že vidím, co s ní dělá.“

Nyní  dvě ženy, které nedávno podaly žalobu u federálního soudu na Manhattanu, tvrdí totéž . Podle  deníku Washington Times  žalobkyně, Danielle Bensky a Jane Doe 3, tvrdí, že Epstein ve svém newyorském  sídle používal sofistikovaný systém neustálého kamerového dohledu .
Bývalý izraelský premiér Ehud Barak také navštívil Epsteinův dům Obě ženy tvrdí, že Epstein a jeho okruh podporovatelů shromažďovali kompromitující informace, aby mohli prominenty vydírat.
Také potvrdily, že oběti dostávaly peněžní platby popisované jako „utajené peníze“ po násilných incidentech nebo když působily jako náborářky, aby nalákaly více mladých žen a dívek do Epsteinových operací obchodování se sexem.

Místnost fungovala jako panoptikon, kruhové vězení s celami uspořádanými kolem centrální studny, ze které bylo možné vězně neustále pozorovat.
Žaloba podrobně popisuje, že  Epstein nejen najímal jednotlivce, aby je hlídali, ale také poskytoval svým obětem dopravní a komunikační zařízení, údajně pod rouškou bezpečnosti a pohodlí, zatímco ve skutečnosti údajně používal tyto prostředky ke sledování jejich pohybu.

„Epsteinův podnik by neexistoval po tak dlouhou dobu, po jakou existoval, a ve svém rozsahu, bez spolupráce a podpory ostatních,“ stojí v žalobě. „Nikdo, snad s výjimkou Ghislaine Maxwellové, nebyl pro Epsteinovu operaci tak zásadní a ústřední jako tito obžalovaní. “
Proč Epstein a Ghislaine (dcera muže podezřelého z napojení na Mossad ) opakovaně nahrávali všechny tyto lidi? Záhad je spousta.
 
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 3 Průměrně: 5 ]Článek Jeffrey Epstein měl tajnou nahrávací místnost, ze které sledoval své hosty při sexu s nezletilými se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden