Scott Ritter o Navalném: „Nebyl to žádný demokrat“ (video)
RSS

Scott Ritter o Navalném: „Nebyl to žádný demokrat“ (video)


K Navalnému se nyní vyjadřuje mnoho lidí, nicméně on sám se v minulosti stihl představit ve videích, která lze stále dohledat. Jeho smýšlení by bylo v zemích EU považováno za extremistické a za podobná prohlášení by se zřejmě většina lidí ze zemí, kde je adorován, dostala před soud.
Nicméně mainstream si z něj udělal modlu, přestože – jak zmiňuje i Scott Ritter – nikdy neměl ani v samotném Rusku žádnou masovou podporu.
V jakékoli jiné zemi by byl už dávno ten, kdo se pokusí o převrat, ve vězení, především pak v situaci, kdy by daný jedinec spolupracoval s tajnými službami nepřátelské země.
Proč se tedy vůbec kdokoli diví, že byl vězněn?
„Zesnulý ruský opoziční vůdce Alexej Navalnyj pracoval pro CIA,“ řekl bývalý zbrojní inspektor OSN Scott Ritter v podcastu Andrewa Napolitana.
„V Moskvě byl Navalnyj také podporován sítí neziskovek, které dostávaly peníze od britských zpravodajských služeb.
Podílel se na třech pokusech o převrat proti Vladimiru Putinovi. První pokus se uskutečnil v letech 2007-2008, kdy se Spojené státy pokusily vyvolat barevnou revoluci v Rusku. To se nepodařilo…“


Poté byl Navalnyj vybrán do programu Yaleovy univerzity, který CIA využila k jeho náboru, výcviku a nasazení.
Podle Rittera byl nasazen v Rusku, aby narušil tamní politické hřiště.
Skrytá kamera byla použita k zaznamenání toho, jak jeho pravá ruka žádá britské zpravodajské služby o 10 až 20 milionů dolarů, aby se tak stalo. „To je zrada,“ řekl Ritter.
Navalnyj přirovnal lidi z Kavkazu ke švábům a mouchám, které musíte vyhubit. Nazval lidi z Gruzie hlodavci.
Ritter říká, že jeho žena je také Gruzínka –  a jeho žena není hlodavec.
„Byl to silný nacionalista, ne demokrat,“ trval na svém Ritter. „Byl rozvratnou silou; vycvičený, financovaný a řízený CIA, aby podkopal ruskou vládu. Byl to zrádce.“
„Nemá nic společného s demokracií, těšil se malé důvěře a nikdy by žádné volby nevyhrál.“


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 4 Průměrně: 5 ]Článek Scott Ritter o Navalném: „Nebyl to žádný demokrat“ (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden