Někerym lidem v Ostravě už začina dochazat, že je vlada zradila
RSS

Někerym lidem v Ostravě už začina dochazat, že je vlada zradila


LADISLAV VĚTVIČKA

Česi su hrozni idealisti . Furt si nesu ochotni připustit, že by ta banda, kera v sučasne době vede brněnsku vladu dočasně zasedajici v Praze, měla fakt v agendě likvidaci prumyslu v Česku.Zda se, že to někerym Ostravakum pomalu začina dochazat, obzvlaště tym, keři robili v Nove huti Klemeta Gottwalda a později v Nove huti Lančmida Mitala, kera ma dnes vysměšny nazev “Liberty”.


Přes tři tisice lidi z šesti tisic, keři na koncu loňskeho roka odešlo na nucenu „dovolenku“, se sešlo na demonstraci před hlavni branu Nove huti. Tym třem tisicum, keři na demonstračku nepřišli, už to došlo.


Ti, keři přišli, si ještě furt namluvaju, že jakasik demonstračka može cosik změnit . Aji je vbrsku čeka nepřijemne prozřeni. Ojebal je stary pan Liberty, ale hlavně vlada, kera nezrobila nic proti likvidačnim cenam energii, ani nic proti temu, že jakysik přivandrovalec chce zlikvidovat fabryku, kera nam zanedluho bude chybět, tajak nam chybi nesmyslně zasypane šachty, v kerych by se fčil dalo těžit, ale už neni jak se do nich dostat.


A tak to ma asi byt.Dokud nebudu lidi ryt držku v zemi, furt budu mět pocit, že to s nima polityci mysli dobře.Ladik Větvička, hlasatel Radia Universum, Nova huť Klementa Gottwalda

The post Někerym lidem v Ostravě už začina dochazat, že je vlada zradila first appeared on .


Nejčtenější za týden