Psovi psí smrt! Ruský dezertér zlikvidovaný ve Španělsku měl falešné doklady s identitou bojovníka Doněcké domobrany, který padl v bojích s ukrajinskou armádou v roce 2014! Kuzminovo tělo bylo rozstříleno 12 náboji a potom ho přejeli autem na znamení, že
RSS

Psovi psí smrt! Ruský dezertér zlikvidovaný ve Španělsku měl falešné doklady s identitou bojovníka Doněcké domobrany, který padl v bojích s ukrajinskou armádou v roce 2014! Kuzminovo tělo bylo rozstříleno 12 náboji a potom ho přejeli autem na znamení, že


Psovi psí smrt! Ruský dezertér zlikvidovaný ve Španělsku měl falešné doklady s identitou bojovníka Doněcké domobrany, který padl v bojích s ukrajinskou armádou v roce 2014! Kuzminovo tělo bylo rozstříleno 12 náboji a potom ho přejeli autem na znamení, že zemřel jako “přejetý pes” a nikdo po něm neštěkne! Kuzminov se ve Španělsku přestěhoval do regionu, kde žije přes 17 000 Rusů a někdo ho zřejmě poznal!
Před několika dny 19. února 2024 byl ruský přeběhlík Maxim Kuzminov, který vloni přeběhl na ukrajinskou stranu při únosu ruského vojenského vrtulníku pro ukrajinské ozbrojené síly a jehož vinou byli zabiti jeho dva kolegové, nalezen mrtvý poté, co byl popraven neznámými ozbrojenci, kteří na něj ve Španělsku vypálili 12 ran. Podle pondělních zpráv ruských a španělských médií byl Kuzminov nalezen mrtvý poté, co se údajně pohyboval ve městě Villajoyosa v Alicante na pobřeží Středozemního moře, v oblasti oblíbené u rekreantů z Evropy a především ze zemí bývalého Sovětského svazu.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v4cn9b3","div":"rumble_v4cn9b3"});
Kuzminov přeletěl hranici na Ukrajinu loni v srpnu při letu mezi dvěma ruskými leteckými základnami. Během tajné operace po boku ukrajinské tajné služby v srpnu 2023 měl přepravovat součástky pro stíhací letouny Su-27 a Su-30, ale místo na ruské základně s nimi a se svým dvoumotorovým vrtulníkem Mi-8 AMTSh přistál na ukrajinském území.
Valencijské vydání Eureka news s odvoláním na zdroje ze španělské civilní gardy píše, že Kuzminov měl v poslední době problémy s alkoholem a drogami. Jeho sousedé strážcům zákona řekli, že “ cizinec se choval nevhodně, často křičel, opilecky tlachal a vyprávěl mnoho historek o svém minulém i současném životě ” a zřejmě na sebe přitáhl pozornost ruských krajanů, kterých v regionu Alicante žije obrovské množství.
Ruský pilot žil pod identitou mrtvého bojovníka z Doněcku ve španělském městě a v regionu s obrovským množstvím ruských krajanů
Podle listu El País [ 1 ]  na základě údajů ze sčítání lidu žije v samotné Villajoyose přibližně 1 200 Ukrajinců a 800 Rusů, zatímco v širším regionu Alicante žije více než 11 000 Ukrajinců a 17 457 Rusů . Deník El Pais popsal tento region jako “ jámu lvovou ” pro každého, kdo je zapojen do konfliktu a chce se skrýt, a uvedl, že Kuzminov sice zřejmě požádal o umístění v této oblasti, ale vyhýbal se nakupování ve východoevropských obchodech nebo návštěvě oblíbeného místního pravoslavného kostela, který je pravidelně naplněn Rusy a místní mu přezdívají “ kostel Moskva “.
Španělský tisk uveřejnil pas Kuzminova pod cizí identitou Ihora Ševčenka Španělská vláda odmítla komentovat jakékoli podrobnosti případu, její mluvčí Pilar Alegria v úterý novinářům sdělila, že “ probíhá vyšetřování “. Kuzminov chtěl zůstat mezi krajany, ale přitom musel vědět, že mu jde o život. Život zrádce je strašně osamělý a Kuzminov nechtěl do zámoří, aby mohl žít třeba v Americe nebo v nějakém prostoru, kde nenarazí na Rusy.
Právě proto si zvolil region Alicante a město Villajoyose, aby v případě potřeby mohl mluvit rusky, kdyby něco potřeboval. Samotu podle španělského deníku utápěl v alkoholu a po okolí se začalo šířit, že v domě bydlí někdo, kdo utekl buď z Ruska nebo z Ukrajiny. Právě asi toto chování vedlo k jeho prozrazení a zbytek už zařídila ruská rozvědka.
Ve stylu mafie rozstříleli jeho tělo na chuj a přejeli autem na znamení vzkazu “ přejetého prašivého psa “
Kuzminova podle španělských médií rozstříleli ( na chuj ) a vysypali do něho celý zásobník z pistole, ale ne do hlavy, zjevně kvůli identifikaci. Na sociální sítě ve Španělsku unikla fotografie (viz. níže) jeho mrtvoly, resp. jeho obličeje. Útočníci jeho tělo položili na silnici a přejeli ho autem. Toto je podle španělského deníku podpisový vzorec španělské mafie a vyjadřuje se tím vzkaz, že dotyčný člověk zemřel jako “ přejetý prašivý pes ” na znamení nulové úcty k takovému člověku.
Obvykle takto španělská mafie likviduje své členy, kteří zradí mafii, spolupracují s policií apod. A právě o psí smrti se zmínil i zástupce předsedy Bezpečnostní rady Ruské federace a bývalý ruský prezident Dmitrij Medveděv, který na setkání s novináři ke smrti uprchlého pilota řekl, že psovi patří psí smrt.
Nahoře video z ukrajinského propaganda rozhovoru, dole unikla fotografie z místa činu likvidace Kuzminova A když se ho novináři zeptali, jestli záleží na tom, čí rukou ta smrt byla provedena, tak Medveděv na to nereagoval a prohlásil, že že řekl vše. Jeho výrok o psovi a psí smrti je ale jasnou indikací, že ruské tajné služby zanechaly tento podpis na Kuzminově těle a Medveděv tou poznámkou pouze potvrdil, že v Kremlu vědí přesně, jako končí zrádci, jako přejetí psi.
Je však otázkou, jestli akci likvidace provedla přímo ruská GRU, která se na likvidace ruských vojenských zrádců ve světě specializuje, anebo šlo o práci na objednávku zadanou a zaplacenou španělské mafii, aby tuto práci provedla za Rusy. Auto, kterým bylo Kuzminovo tělo přejeto, bylo nalezeno spálené o několik kilometrů dál, aby byly zahlazeny biologické stopy po pachatelích v autě.
Druhého pilota a navigátora odsoudil na smrt a agenti SBU je zastřelili
Anabáze Kuzminova byla hodně divoká. Loni v srpnu unesl nákladní vrtulník Mi-8 a odletěl s ním na Ukrajinu, přičemž údajně převzal od Kyjeva odměnu 500 000 dolarů za součástky do stíhaček Su-27 a Su-30, které vezl na palubě a odsoudil další dva členy posádky k likvidaci, protože po přistání na ukrajinském území řekl ukrajinským důstojníkům SBU, že druhý pilot a navigátor jsou “ kremelčiky “ ve smyslu věrných vojáků Putinovi. Agenti SBU následně oba dva členy posádky na místě zastřelili.
Po své zradě se Kuzminov usadil na španělském pobřeží Středozemního moře, kde žil pod falešnou identitou na jméno Ihor Ševčenko. Ukázalo se, že jde o odcizenou identitu ukrajinského občana, který se v roce 2014 v Doněcku přidal na stranu Doněcké domobrany a záhy padl v bojích s ukrajinskou armádou. Na jeho identitu tedy Kuzminov působil ve Španělsku, a proto po jeho smrti panovaly nejasnosti okolo jeho identity, protože média ve Španělsku tvrdila, že zemřel jakýsi Ukrajinec a nikoliv Rus.
Maxim Kuzminov v ruské helikoptéře Španělská vláda pomohla Kuzminovovi se skrývat tím, že mu poskytla falešný průkaz totožnosti, uvedl deník El Pais s odvoláním na vládní zdroje, ale jednalo se prý o španělské doklady odvozené právě od ukrajinského pasu na jméno Ihor Ševčenko. Ačkoli Madrid zřejmě zrádci poskytl španělské doklady, nebyla mu poskytnuta žádná ochrana, dodal deník. Článek listu El Pais potvrzuje podobnou zprávu listu El Mundo, který ve středu tvrdil, že španělské úřady s Kuzminovem zacházely jako s “ tajným politickým uprchlíkem “. Šéf ruské zahraniční zpravodajské služby (SVR) Sergej Naryškin se ke střelbě odmítl vyjádřit.
Naryškin však novinářům řekl, že Kuzminov byl “ zrádce a zločinec “, který “ se stal morální mrtvolou už v okamžiku, kdy zosnoval svůj špinavý a ohavný zločin “. Kuzminov měl totiž původně letět v helikoptéře úplně sám, ale neměl plán na to, co udělá, když bude muset vrtulník unést i s dalšími dvěma členy posádky. Kuzminov nechal oba dva členy posádky zastřelit v domnění, že celá věc bude utajena a nikdo se nic nedozví. Jenže, to se šeredně zmýlil.
Ukrajinská rozvědka nakonec Kuzminova podrazila a namísto utajení s ním uspořádala mediální cirkus
Ukrajinská GUR společně s SBU s ním udělaly mediální kolotoč v ukrajinských a západních televizích, nic utajeno nebylo a Kuzminov za tuto propagandu dostal 500 000 USD. Původní dohoda byla, že ty peníze dostane za to, že unese vrtulník s nákladem náhradních dílů pro stíhačky, ale po přistání se to celé změnilo a SBU požadovala po Kuzminovi televizní vystoupení. Proč?
Mediální cirkus s Kuzminovem pod hlavičkou ukrajinské vojenské rozvědky GUR Jednak kvůli propagandě, a také kvůli tomu, že SBU neměla s Kuzminovem slitování a věděla, že když ukáží jeho obličej v televizi v propagandistickém videu, tak ruská GRU po něm půjde a oddělají ho. A přesně to se stalo. Naivního ruské pilota, který nechal odkráglovat dva své členy posádky, aby všechno utajil, někdo nechal oddělat ve španělském městečku jako prašivého přejetého psa .
Z prestižní kariéry ruského vojenského pilota se nakonec za slib 500 000 USD stal osud přejetého psa
Ukrajinci k němu jako k Rusovi neměli úctu, prostě poté, co jim přivezl v helikoptéře náhradní díly na stíhačky, tak propálili jeho identitu v ukrajinské televizi a udělali z něho ukrajinskou hvězdu a současně s tím i chodící mrtvolu. Jedna věc je defekce, tedy zběhnutí k nepříteli. Druhá věc je ale dvojnásobná vražda spolubojovníků při tomto zběhnutí.
Ohořelé auto útočníků, kteří po sobě zametli stopy To už potom není jenom prosté přeběhnutí k nepříteli, to je potom vlastizrada spojená s dvojnásobnou vraždou, byť provedenou rukama důstojníků SBU, ale to nehraje roli. Označil oba členy posádky za vojáky věrné Putinovi a agenti SBU je postříleli. A když Rus zradí Rusko, stýská se mu a ve Španělsku se kvůli tomu nastěhuje do města a regionu naplněného Rusy, aby se necítil sám, tak je jasné, že bylo jen otázkou času, kdy ho GRU objeví a nechá ho ukončit ve stylu se zanechaných vzkazem  Psovi psí smrt … v dalekém Španělsku.
-VK-
Šéfredaktor AE News
S námi čtete, s námi objevujete
Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už  10. rokem  děláme, pokud se vám líbí naše články, videa, překlady videí a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce  zde , ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností.
Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca.  55%  z cílové sumy a  do konce měsíce zbývá 6 dní . Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, kryptoměnami Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum a Monero, a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná.  Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!


Nejčtenější za týden