Leave The World Behind: Spuštění protokolu “New Dawn” právě začalo! Švýcarské vládě leží na stole návrh na blokování webů kvůli úspoře elektrické energie v případě energetické krize a šéf německého EONu bije na poplach, že elektrická síť Německa je na pok
RSS

Leave The World Behind: Spuštění protokolu “New Dawn” právě začalo! Švýcarské vládě leží na stole návrh na blokování webů kvůli úspoře elektrické energie v případě energetické krize a šéf německého EONu bije na poplach, že elektrická síť Německa je na pok


Leave The World Behind: Spuštění protokolu “New Dawn” právě začalo! Švýcarské vládě leží na stole návrh na blokování webů kvůli úspoře elektrické energie v případě energetické krize a šéf německého EONu bije na poplach, že elektrická síť Německa je na pokraji svých možností! Programovací video od produkční společnosti Baracka a Michelle Obamových ohlašuje kolaps světového řádu!
Globalisté se chovají jako jezdci Apokalypsy. Příjezd jednotlivých jezdců a jejich pohrom je vždy dopředu a v předstihu oznamován trubkou, tedy mediálním oznámením, že se něco blíží. Programovací ceremoniály zahajování Olympiád, bizarní slavnosti při otevírání velkolepých staveb, podivné a děsivé symboliky při velkých akcích. A v neposlední řadě programovací videa Hollywoodu.
Obrovský poprask minulý rok v prosinci vyvolal film, za kterým stojí produkční společnost Higher Ground Productions , kterou založili Barack a Michelle Obamovi , tedy bývalý americký prezident se svojí manželkou. Film nazvaný Leave The World Behind ( Zanechte svět za sebou – Nechte svět světem ) je bizarním dílem, které vyšlo na Netflixu a v USA vyvolalo doslova paniku na sociálních sítích. Film totiž je od začátku do konce “divný” a nemá žádný konec. Končí v podstatě náhle na začátku příběhové osy.
Bílý lev najel na písečnou pláž s bílými rekreanty Pokračování filmu totiž nečekejte, nebude na Netflixu ve druhém dílu, ale… ale bude naživo a přímo v amerických ulicích, městech a postupně na celém světě! To byl účel a vzkaz filmu s koncem na začátku příběhu. Takto zásadní film je obvykle vypuštěn jako zatroubení trubky jezdce Apokalypsy. Je to signál, že je to tady! Trubka slouží jako early-alarm pro vyvolené.
Pro služebníky. Pro privilegované. Americká média účast Obamovy produkční společnosti na filmu zlehčila, že bývalý prezident pouze “ připomínkoval” scénář řadou poznámek a připomínek, tedy diplomaticky řečeno. The Independent napsal [ 1 ] , že bývalý americký prezident Barack Obama poslal Samu Esmailovi, režisérovi tohoto nejnovějšího katastrofického filmu společnosti Netflix, “ spoustu poznámek ke scénáři “.
Programovací video globalistů o kolapsu USA a bílé civilizace produkované s asistencí Baracka Obamy
Thriller je adaptací stejnojmenného románu Rumaana Alama z roku 2020, který Obama zařadil na svůj seznam letní četby na rok 2021. V hlavních rolích se představila Julia Roberts, Mahershala Ali a Ethan Hawke a jedná se o první hraný film, který pochází z produkce společnosti Higher Ground Productions Baracka a Michelle Obamových.
V zářijovém rozhovoru pro Vanity Fair Esmail hovořil o procesu přípravy knihy pro filmové plátno. “ V původních verzích scénáře jsem rozhodně posunul věci mnohem dál, než jak byly ve filmu, a prezident Obama, který má zkušenosti, mě dokázal trochu usměrnit v tom, jak by se věci mohly vyvíjet ve skutečnosti, ” vysvětlil tvůrce Pana Robota. Obama chtěl, aby film nebyla fikce, ale možná alternativa vývoje světa v blízké době, pokud se “ stane něco špatného ” a dojde ke zhroucení současné světového řádu.
Pohled z Měsíce na planetu Zemi v zatmění Slunce Film popisuje 3 fáze destrukce USA. Hned na začátku je vyslán symbol tankeru s příznačným názvem “ White Lion ” mířící na pláž plnou bílých rekreantů. Tanker najede na pláž. Symbol konce bílé civilizace. A konce fosilních paliv, které definovaly petrodolar. První fází bude odstavení populace od elektrické energie, která je nutná ke komunikaci a datovým přenosům. Druhou fází bude vyvolání chaosu, aby se obyvatelé postavili proti sobě, na ideové bázi, tedy vyvolání občanské války. A třetí fází bude státní převrat a úplný rozvrat USA.
Ve filmu doslova stříkají globalistické vzkazy v gejzírech. Epický záběr z povrchu Měsíce s vybledlou americkou vlajkou a planeta Země přecházející do ekliptiky, zatmění Slunce a žhavá korona okolo celé planety Země. Ano, symbol Země v plamenech . Dále ve filmu je zobrazeno zmizení obyvatelstva, lidé zmizeli. Všichni jsou kde? Nikdo neví. Symbol depopulace planety! Nahlas to nikdo ale ve filmu neřekne. Hackeři ovládli elektronické systémy a neznámí útočníci, Americe nepřátelské země, se spojily a shazují z dronů na Ameriku letáky v arabštině s nápisy “ Smrt Americe! ” a dalšími arabskými vzkazy.
Odkaz na projekt  Monarch přímo ve filmu
V New Yorku najednou padají bomby, aktéři filmu neví, co se děje, ale je jasné, že v USA vypukla občanská válka, anebo nepřátelé zaútočili na USA. To se ale divák nedozví. Jen hypotézy a spekulace. Odpověď film neposkytne. Hlavní hrdinové filmu jsou vystaveni účinkům jakési akustické zbraně, která ovládá mozky zvířat, která se chovají divně, doslova jako na dálkové ovládání.
Chlapci v roli syna Julie Roberts začnou vypadávat zuby, důsledek použití radiofrekvenční zbraně. Ani toto není fikce ve filmu. Jeden z prototypů DARPA testovaný koncem 70. let v rámci projektu Monarch , který zkoumal vliv radiofrekvenčních vln na lidský mozek a možnost využití chemických induktorů na bázi vodivých roztoků pro dálkové ovládání mozku v radiofrekvenčním spektru, skutečně způsoboval vypadávání zubů.
DARPA natočila koncem 70. let propagandistické rekrutační video o procesu lidského vylepšování smyslů. Projekt Monarch navazoval na předchozí projekt MK-Ultra Nedostupnost internetu zcela izoluje USA a jednotlivé lidi. Tato událost povede k vytvoření záminky globalistů pro vytvoření něčeho, co je nazývání jako projekt New Dawn , tedy Nový úsvit . Je to plán na vytvoření nového světového systému na bázi Total Control , kdy elektřina bude na příděly a kvóty a bude na bázi krize vytvořena série zákonů pro regulaci spotřeby elektřiny pro stanovené účely.
Vytvořením energetické krize, a to zcela úmyslně, vznikne politická objednávka na regulaci a restrikci odběrů elektřiny pod bizarními návrhy opatření, a to s cílem získat kontrolu nad informačním prostorem a zamezit šíření jiných než schválených informací. Když tento film v polovině prosince vypustili, čekal jsem, kdy to přijde. A přišlo to tento týden, a to hned z několika míst. Jen málo lidí si toho všimlo, ale je to tady.
Švýcarsko chystá nařízení o vypínaní webů v případě vypuknutí energetické krize
Tento týden přinesla Spolková rada ve Švýcarsku návrh nařízení [ 2 ], které umožní zablokovat některé webové stránky v případě vypuknutí energetické krize a vypínala by se frekvenční mobilní pásma.  Blokovaly by se sociální sítě a weby pro streamování videa a hudby s vysokým datovým trafficem a vysokou návštěvností. Stamiliony přístupů za sekundu vyžadují spoustu elektrické energie, a tak v případě krize 1. stupně by byly sociální sítě a streamovací platformy zablokovány. Pokud by se energetická krize prohloubila, došlo by navíc i k zablokování dalších typů stránek s vysokými obsluhovými přenosy. Tím se myslí Skype a také zpravodajské stránky s vysokou návštěvností.
Když nastane krize s elektřinou, vypnou se ve Švýcarsku weby Tam nejde ani tak o velké datové přenosy jako o vybavovací kapacitu, která zatěžuje servery. V případě mobilní komunikace by se krize dělila na 3 krizová pásma. V prvním pásmu krize by se vypínala ultrarychlá data, ve druhé fázi rychlá a středně rychlá data a ve třetí fázi by došlo k vypnutí některých antén mobilních telefonů.
Švýcarský list nespecifikuje, jestli se tím myslí vypnutí antén některých základnových stanic (BTS) operátorů, anebo se myslí vypnutí antén v mobilních telefonech jako takových, prostě vypnutí dat pokynem operátora. Ve výsledku to ale nehraje roli. Tak jako tak se v takovém případě už na internet, pod záminkou energetické krize, nedostanete. Toto se tedy chystá ve Švýcarsku. A to není všechno.
A Německo se také přidalo a šéf EONu hrozí, že německá energetická síť je na pokraji svých možností
Stejně tak tento týden přinesl německý list Focus informaci [ 3 ] , že šéf největšího německého dodavatele elektřiny EONu varuje, že německá elektrická síť je jasně na hranici svých možností, a že je třeba nejen změnit strategii obnovitelných zdrojů, ale rovněž zdůraznil potřebu “řízení zátěže” ve smyslu restriktivních opatření na odběry elektřiny pro koncové spotřebitele. Jinými slovy, v jeden týden a synchronně vyšly v Německu a ve Švýcarsku články o blížící se energetické krizi. Slovník článků je zatím velice opatrný, aby nebyla vyvolána panika, ale je to tady.
V Německu se chystá omezování odběrů elektřiny v rámci řízení elektrické odběrové zátěže Pod záminkou nedostatku energie se budou vypínat weby a bude se řídit zátěž ve smyslu toho, kolik hodin smíte doma svítit, topit, vařit, na jaké weby se dostanete a na které ne, protože některé potřebují k provozu více elektřiny než jiné weby. Přičemž energie se bude offsetovat , takže mamutí zpravodajské MSM weby zaplatí vybudování nových fotovoltaických elektráren a tím si vytvoří offset na své fungování. Menší weby, i když také s velkou návštěvností, ale bez finančního zázemí, budou zablokovány. Ne ve jménu cenzury, ne ne, chraň Pánbůh! Přece ve jménu úspory nedostatku elektřiny, která je potřeba pro něco důležitějšího, třeba pro nemocnice a chirurgie, kde se zachraňují životy anebo přešívají pohlaví.
Brutální programovací video, které se už ani nesnaží něco skrývat
To má přece prioritu před weby s nezávislými informacemi, ne? Prostě navozená energetická krize v důsledku procesu Anti-Ruska a odstřižení od ruských energií bude využita k resetu západní civilizace do nového světového řádu podle projektu New Dawn . Obamův programovací film je trubkou jezdce Apokalypsy před americkými prezidentskými volbami. Globalisté mají nachystaný rozpad USA i občanskou válku, americká populace je rozštěpena a připravena k občanské válce, nenávist mezi liberály a konzervativci v USA dosahuje vrcholu.
Promo poster filmu Leave The World Behind A jak ve filmu zaznělo, když se jakákoliv země přivede do takového stavu, není potřeba na ni útočit zvenčí, protože se zničí sama zevnitř. Leave The World Behind z produkční firmy Obamy je dosud nejbrutálnější programovací video, které globalisté vypustili. A jen dva měsíce po premiéře už začínají v Evropě procesy na přípravu, že se blíží energetická krize a s ní spojené výpadky komunikace. Jenom nepůjde o hackery, jak je spekulováno ve filmu, ale půjde o brutální konceptuální proces elit na řízení davů a populace v rámci Total Control . Ve Švýcarsku a v Německu to už konceptuálně zahájili, do dalších zemí v EU to přijde co nevidět. Připravte se!
-VK-
Šéfredaktor AE News
S námi čtete, s námi objevujete
Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už  10. rokem  děláme, pokud se vám líbí naše články, videa, překlady videí a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce  zde , ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností.
Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca.  62%  z cílové sumy a  do konce měsíce zbývají 4 dny . Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, kryptoměnami Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum a Monero, a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná.  Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!


Nejčtenější za týden