JAR: Malemova strana, která vyzývá ke genocidě bělochů, bude podle průzkumů součástí příští vlády
RSS

JAR: Malemova strana, která vyzývá ke genocidě bělochů, bude podle průzkumů součástí příští vlády


Od roku 1994, kdy byla ukončena vláda apartheidu, se postupně stává JAR tvrdě protibělošskou zemí a s postupem času se tento rasismus prohlubuje. Zákony již vyčleňují bělochy z mnoha pracovních pozic, bílé mládeži pak zakazují studium na univerzitách a mnoha bílým farmářům již byly vyvlastněny farmy (šlo zejména o ty velké).
Další farmáři jsou systematicky vyvražďováni a zdá se, že situace se brzy ještě zhorší. Každý 6. Jihoafričan totiž plánuje volit Malemovu stranu EFF. Její vůdce opakovaně vyzýval ke genocidě bělochů – a to zejména právě zemědělců.
Mezitím bude vládnoucí strana ANC pravděpodobně donucena vstoupit do koalice právě s Juliem Malemou a jeho genocidní stranou EFF neboli Economic Freedom Fighters.
ANC má v průzkumech pod 50 %, zatímco EFF 16 %. To znamená, že 1 ze 6 Jihoafričanů podporuje genocidu.
Zatímco nedávné video Malemy se dostalo na titulní stránky novin, což rychle vedlo k zavádějícím mediální bagatelizaci, EFF má v těchto záležitostech dlouhou historii.
Po veřejných výzvách Malemy k zabíjení bělochů pak skutečně došlo k nárůstu „nájezdů“ na bělošské farmy.
Běloši, kteří ještě zůstávají v zemi – jde většinou o ty, jejichž rodiny tam žijí již po několik generací – budou nakonec nuceni prchnout ze země, neboť život v zemi pro ně bude nadále neúnosný.
1 ze 6 Jihoafričanů je připraven hlasovat pro genocidní hnutí, na což však zejména západní svět nijak nereaguje.
Tentýž svět, kterému jinak vadí, když kdekoli v Evropě rostou preference otevřeným odpůrcům výměny evropských obyvatel, kteří však nikoho vraždit neplánují.
Nakonec by asi bylo nejlepší, kdyby běloši skutečně JAR opustili a nechali černochy, aby si tam žili po svém. Země pak velmi pravděpodobně  dopadne jako svého času Zimbabwe, ale zřejmě si tím potřebuje projít…
Titulek: Kříže za vyvražděné bílé farmáře, za každého je vždy umístěn jeden. Od roku 1994 jde o tisíce křížů…


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek JAR: Malemova strana, která vyzývá ke genocidě bělochů, bude podle průzkumů součástí příští vlády se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden