Lord Jacob Rothschild zemřel ve věku 87 let
RSS

Lord Jacob Rothschild zemřel ve věku 87 let


Lord Jacob Rothschild, významná postava bankovní dynastie nesoucí jeho jméno, zemřel ve věku 87 let, bylo dnes oznámeno. (Foto: Flickr)

Rodina ho označila za „vznešenou osobnost“ a uvedla, že tento finančník bude ve Sněmovně lordů pohřben před vzpomínkovou bohoslužbou.
Toto chce Rothschildová udělat pomocí umělé inteligence

Rothschild, bankéř a finančník, byl také známý svou podporou filantropických a ekologických cílů a židovských charitativních organizací.Svou bankovní kariéru zahájil v rodinném podniku NM Rothschild & Sons v roce 1963. Poté se v roce 1980 stal spoluzakladatelem společnosti J Rothschild Assurance Group, nyní St James’s Place.
Z uniklého Rockefellerovo projevu z roku 1991 vám bude běhat mráz po zádech

V prohlášení pro tiskovou agenturu Press Association rodina uvedla: „Náš otec Jacob se významně zapsal do života mnoha lidí – byl to vynikající finančník, zastánce umění a kultury, oddaný státní úředník, vášnivý podporovatel charitativních akcí v Izraeli a židovské kultury, nadšený ekolog a velmi milovaný přítel, otec a dědeček.„Bude pohřben v souladu s židovskými zvyklostmi při malém rodinném obřadu a později bude uspořádán smuteční obřad na oslavu jeho života.“
Rothschildové přecházejí na agendu globální vlády, už žádná konspirace

Sir Evelyn de Rothschild zemřel loni ve věku 91 let.Zdroj: cityam.com
Článek Lord Jacob Rothschild zemřel ve věku 87 let se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden