Nová Miss Německa z Íránu: „Země musí trochu více otevřít svou náruč a umožnit nám, abychom se stali barevnějšími“
RSS

Nová Miss Německa z Íránu: „Země musí trochu více otevřít svou náruč a umožnit nám, abychom se stali barevnějšími“


Němci už před několika lety poněkud reformovali pravidla pro soutěže Miss, takže pro účast i vítězství je krása spíše podružná. Výhodou je příslušnost k jinému etniku nebo k LGBTQ komunitě.
Zatímco vloni se soutěže Miss Německo účastnili dva biologičtí muži, kteří se dokonce dostali do TOP10, letos se soutěž zaměřila na multikulturalismus.
Přesně v tom duchu pak byla i výherkyně, která by se dříve již jen pro svůj věk (39 let) podobné soutěže ani nemohla zúčastnit.
Íránka navíc není svobodná, podle příjmení má za manžela Němce. I to by byl v minulosti problém, protože titul Miss se dává výhradně slečnám, tedy neprovdaným mladým dívkám.
Mnoho lidí však upozorňuje také na to, že ze všeho nejvíc alarmující je fakt, že se vítězka již dlouhé roky velmi dobře zná s organizátory soutěže, měla tedy jasnou protekci.
Lze tedy předpokládat, že vše bylo předem dohodnuté.
Nakonec je to stále mnohem lepší, než když soutěž vyhraje tranďák, nicméně podle stávajícího směřování této soutěže již nejspíš do budoucna nebude mít žádná skutečná Němka – biologickým pohlavím žena – přílišné šance na úspěch…
Do Německa přišla v šesti letech. Nyní, po dlouhém výběrovém řízení, získala architektka Apameh Schönauer ocenění „Miss Německa.“
Devětatřicetiletá tenistka porazila v sobotu večer v Rustu v jižním Badenu dalších osm žen. Architektka íránského původu chce hájit mladé ženy s migrantským pozadím, jak řekla na soutěži.
Na této akci Schönauerová jasně vyjádřila svůj závazek k právům žen se zaměřením na Írán. „Myslím, že Německo musí trochu víc rozevřít svou náruč a umožnit nám, abychom se stali barevnějšími,“ řekla německé tiskové agentuře před finálovým kolem….
Soutěž Miss Německo, která byla původně soutěží krásy, byla v roce 2019 zásadně reformována.
Očekává se, že uchazečky budou rozmanitější a podle organizátorů už nebudou hodnoceny jen podle vzhledu, ale také podle charakteru, individuálního nasazení, kreativity nebo jedinečného příběhu.


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek Nová Miss Německa z Íránu: „Země musí trochu více otevřít svou náruč a umožnit nám, abychom se stali barevnějšími“ se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden