Berlín: Policisté se samopaly museli chránit kliniku před muslimskými klany
RSS

Berlín: Policisté se samopaly museli chránit kliniku před muslimskými klany


V Berlíně, ale i několika dalších velkých německých městech, již muslimské klany ovládly celé čtvrti, kde mají „pod palcem“ zejména prodej drog, prostituci a prodej zbraní. Čas od času dochází k vzájemným potyčkám těchto zločineckých klanů o to, kdo bude vládnout nad daným územím.
Tyto klanové bitky jsou známy také z dalších obohacovaných zemí – zejména ze Švédska a Francie. Nicméně zločinné muslimské klany v Německu vláda jako problém nevidí (ostatně, muslimové jsou voliči stávající vlády), jako mnohem větší problém vidí AfD, kterou hodlají zrušit.
Co kdyby převzala vládu a napadlo ji deportovat tyto zločinecké klany do jejich původní domoviny?
Pak by možná berlínská klinika nepotřebovala po zuby ozbrojenou policejní ochranku, která musela zasáhnout poté, co se přímo v nemocnici porvali členové dvou znepřátelených muslimských klanů.
Nicméně podobné akce jsou považovány za obohacení, takže původní obyvatelstvo se může těšit i na další podobné obohacování s tím, jak se počet „Novoněmců“ rozrůstá.
Hádka mezi dvěma muslimskými klany eskalovala poté, co na pohotovost přijeli tři zranění migranti. Berlínská policie musela na několik hodin vyjet na kliniku těžce ozbrojená, aby zabránila nejhoršímu.
Nehoda způsobená migrantem vedla k ostrým střetům v prostředí klanu v Berlíně-Kreuzbergu. Policie musela být nasazena do rozsáhlé operace se samopaly. Tímto způsobem ochránila nemocnici v Urbanu, kam se po ozbrojeném sporu vydali na ošetření tři muži, dva devatenáctiletí a jeden třiačtyřicetiletý.
Spouštěčem excesů násilí bylo auto, které v sobotu večer narazilo do několika zaparkovaných aut. Migranti, kteří v něm seděli, se prý večer předtím zapletli do sporu mezi soupeřícími skupinami bojujícími o nadvládu v Graefekiezu. Další cizinci vozidlo rychle obklopili.
Při následné rvačce byl podle  policie jeden ze dvou devatenáctiletých mladíků postřelen do nohy. Muž stejného věku utrpěl vážná zranění obličeje po brutálním bití a 43letý muž byl několikrát bodnut do horní části těla.
Příbuzní odvezli zraněné na kliniku, která se kvůli agresivní situaci dostala do nouzové situace, neboť příbuzní zraněných pokračovali v bitce. Klinika musela pacienty na pohotovosti, kteří nepatřili ke klanům, rozmístit do jiných nemocnic.
Zatímco muž se zraněním obličeje opustil kliniku na vlastní žádost, další dva zranění byli přijati do nemocnice. Policie nyní oznámila, že pozadí trestného činu objasní.
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 5 Průměrně: 5 ]Článek Berlín: Policisté se samopaly museli chránit kliniku před muslimskými klany se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden